Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

a ti tole kj drgne ob gumo???

kolk ti pa kj blat meče po motorju?

Ja 1mm je nad gumo :cry: :cry: Pa se blatnika nimam ker sem ga unico al pa nekam zalozo :cry: :cry: :huh: Tako da treba problem resit cim prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je rja... :P

se dajo kupit prav tovarnisko barvane verige, to full dobr pride na kakih predelavah, recimo streetfighterjih, mas pa vse - od crne, rdece, zelene, bele, oranzne,.... .)

Daj povej, kje se to dobi. Jas bi si jo na skuter dal :D Malo zajebancije mora bit :) No, vseeno sem še vedno odločen, da bi si dal felne kromirat, samo najt je treba enega takega Jozla, ko bo to naredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ta ventil, koleno in frgazer od Robe sem pa že nekje vidu...  :P

Hehehe..... :ph34r: B) :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga, pa se spomni kje so bile objavlene tiste armaturke. Ko so bile npr. od aprilije, ampak polini izvedba pa tako. Ko si lahko zamenjal potem podlago armaturke s to novo :?

Jaz ne najdem nikjer. Pa tud ne spomnim se kdo je to gor dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve gdo kje sa da dobit poliesterska vlakna v MB?

Delam Bad look :angry: na scooterju,to bi pa naj zgledlo nekako takole:

post-18-1081702246.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve gdo kje sa da dobit poliesterska vlakna v MB?

Delam Bad look :angry:

poliestrski kit mas v merkurju na studencih (al limbusu, tam nekje pac). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!merkur studenci 100% majo to kr sm pred enim mescom sov kupit pa me je prodajalc v neko skladisce pelo ko je mel na tone tega....tak da po moje se majo!!

=) :OK: :OK: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prides v merkur, picis do konca, pa desno,na oddelek z barvami. .) ko prides na tist oddelek, pa takoj levo, pa bolj ko ne do konca. mislim d je bol pr spodnjih policah. ko sm js kupvau je bla ena 300 g piksna (mas vec ko dovolj) bla okrog 830 sit. eno pa pol piksno sm porabu za popravilo plastik (oklep je spodaj zarad bremzanja bil dobesedno odbrusen 10 cm na dolgo, razne razpoke in podobno), in pa rezervoarja (vdolbina v jajcnem :P predelu: 2 cm globoka, 15 cm visine in 10 cm sirine). skratka, kita je slo ogromno, porabil sem pa le piksno pa pol - eno piksno mas dost za 5im skuterjem blende nardit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm styking pomojem končov razn na desnem boku morem se neki porihtat k mi je en mali zvrnu motor pa se ne vem a bom nalepko dav čez al bom normalno štrihnu al pa airbrush.

od zadnjih fotk se je še delalo

* požagana zadnja strehca in tablca dana na nosilc posebej pa žmigacvi drugi ob strani

* stranska tačka

* 2 led diodi sta na koncu tistga ko mam noge gor.

slikce!

http://www.mobisux.com/album/data/500/21810P4111459-med.jpg --desni bok

http://www.mobisux.com/album/data/500/21810P4111471-med.jpg --štop lampa

http://www.mobisux.com/album/data/500/21810P4111454-med.jpg --požagana strehca in žmigavci ob strani

http://www.mobisux.com/album/data/500/21810P4111466-med.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi na tvojem mestu samo še fukno dol ogledala, airbox in zadnji blatnik! Pol maš pa bombo od sr-ke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi na tvojem mestu samo še fukno dol ogledala, airbox in zadnji blatnik! Pol maš pa bombo od sr-ke :OK:

ogledal pomojem nam dol vrgu ker zmer prob pridejo, airbox bom verjetno dol vrgu ko bo sov gor sportn filter. zadnji blatnik je pa gor zato ker je spodnja planka pod zicem barvana in če bi dav dol bi mi vse spraskalo pa še druge strehce nimam nobene tko d bi biv čist blaten sm pa razmišlov da bi si naredu svojo strehco iz mrežce ki bi jo na rumeno pobarval pa spod poliesterska vlakna dav.

žmigavce sm naroču pr scooterkitu.in niso original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!