Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

Ali bi mi gdo znal povedet kak je kaj z barvanjem skuterja :? je bolse dat kakemu licarju barvat ali kar sam pobarvam,kaksne imate kaj iskusnje in kaj bol priporocate,kaj je ceneje? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi mi gdo znal povedet kak je kaj z barvanjem skuterja :? je bolse dat kakemu licarju barvat ali kar sam pobarvam,kaksne imate kaj iskusnje in kaj bol priporocate,kaj je ceneje? :rolleyes:

Ce znas,ves kako treba barvat,mas opremo daj sam....Ce pa ne pa se bojis da bi kaj za**** pa daj par $$ zraven&nesi k licarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja opreme ravno nimam sam ce bi se dalo s spreji pobarvat prvo s plastik primer nato barva ,sam vseeno se bojim da bi se barva zacela luscit al karkoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vse dol zbrusis ce so kaksne vecje lukne jih zakitas/zbrusis,spric kit,z vodo brusnim finim spet zbrusis,barva,lak pa je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst rečem d ce mas kksne dele za barvat tko kt sm jst poravi sam čemas pa kakšne večje stvari oz celo plastiko pol nesi k ličarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da nepaše v to temo, ampak vseen.

Zakaj imeti samo pod skuterjem neonko?

Mogoče pod posteljo?! :rolleyes:

post-18-1081884897.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carskuuuuuuuuu :lol: :wub: :devil: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ce gdo ve kje se da v slo dobit ta distancnik al karkoli pac za dvignit skuterja mi naj prosim pove?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!