Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

Pa kaj vi date preden grete na tehnični pregled neonke pa lediode dol al to vse gor pustite ker me zanima če kaj komplicirajo na tehničnem al se če se niti ne zavzamejo za to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='25 Jun 2004 @ 14:43'] Pa kaj vi date preden grete na tehnični pregled neonke pa lediode dol al to vse gor pustite ker me zanima če kaj komplicirajo na tehničnem al se če se niti ne zavzamejo za to :?

gor pustimo pa upamo da nebodo komplicirali B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take

kolk te maš tega, jaz bi rabo spredi pri kileru (mam SF2) da bi dol zaprl :naughty:

pa kako maš ceno??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk te maš tega, jaz bi rabo spredi pri kileru (mam SF2) da bi dol zaprl :naughty:

pa kako maš ceno??? :hmm:

Bi se najdlo pa to pokrit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si z kalašnikom strelu u airbox?  :D  :D  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ni biu kalasnik :P mnogi recejo tej napravi ki dela luknje Black&Decker BUSILICA :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je pri 220kmh ponavadi, zacela zadnja guma mal zdrsavat, sm se odlocu, da nardim en spojler ...

Morem rect, da zdej taaak drzi, da se morm skoz po zadnem furat !!! :cry: :blink: :kva2:

post-18-1088202872.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se kolegova Sfera (+ tuning Polini EVO deli ... )

:D

post-18-1088203037.jpg

Popravljeno . Popravil MotoRossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni biu kalasnik :P mnogi recejo tej napravi ki dela luknje Black&Decker BUSILICA :lol1: :lol1:

Temu se reče uničen Airbox :) S tem nisi pridobil nič razen tega, da se skuter dere ko svija. Zaj ti ne preostane druga kot športni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je pri 220kmh ponavadi, zacela zadnja guma mal zdrsavat, sm se odlocu, da nardim en spojler ...

Morem rect, da zdej taaak drzi, da se morm skoz po zadnem furat !!! :cry: :blink: :kva2:

mislš rečt daj zadej motor tok težk ratov da te skos na zadnjo vleče :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!