Skoči na vsebino

Pokažite svoj skuter/moped


Noise

Priporočene objave

gilera runner 180 ccm

je brez blokad ma polini valčke pa sklopko

končna okol 130-140[attachmentid=87653][attachmentid=87655]

post-13541-1165605018_thumb.jpg

post-13541-1165605079_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Še moja mašinca :yea1:

Polini stuff(kit,variomat,izpuh itd itd itd.) :whistle:

Stylng:Se vidi(ni dokončan)

:photo: :

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, to je neke vrste kratka zgodbica, če mislite da ne sodi sem... tudi prav :)

Grem js na hitrco skozi zgodovino mojega, ker ga sedaj ni več in moram čakati.. prov bedno , k sm se navajen vsak dan vozit :cry: Drugače slikc med "obdelavo" in po posameznih ( :glare: ) padcih zarad poskušanja izvedovanja stuntov nimam.. ker sem nekje, nekdaj izgubil digitalca.. ali pa so mi ga kje ukradli? Nevem.. Uglavnem, vse plastike razen šrimfov so preživele! To je občudovanja vredno, če pomislim da je frend Sym-a samo na mestu ponesreči prevrno pa se je zlamal vse skup.. No pa gremo lepo po vrsti :)

Tak je bil motor ko sem ga kupil.. Še vedno mi je tak bolj všeč kot končni moj izdelek...

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

(zgornja slikca mi je extra všeč! :wub: )

Seveda smo se morali malo igrat..

IPB Slika

IPB Slika

Ampak ne preveč.. ko sem motor kupil je bila gor skoraj nova guma.. po 14 dneh je ni bilo več :? Nič jasno :lol: No gor sm dal potem Savo mc 16, kanček tršo od prejšnje, kao za večje hitrosti.. (ok, edini razlog je ta, da tiste ki sm jo js hotel niso imeli, pa sem nujno rabil novo gumo TAKOJ! )

Ker smo se velik fural v dvoje.. sem testiral položaj sopotnikovih nog, pa je bilo bolj zanič in sem kupil tačke! Od k0ci-ja, za samo 5k :OK: Vse so jih pohvalile :worship:

IPB Slika

IPB Slika

No ja, vmes sem enkrat padel ko smo tekmoval, nobene praske, samo štender in strgane kavbojke, enkrat mi je ušel motor ko je šlo po zadnji v breg (zlamana ročka za bremzo, strgana ročka, špegu tak ta brezveze, porajsane vse plastike (u zid se je zaletu :blink: ), držalo za tablico, žmigovc...), hmm, en filmček je bil tk tu objavljen, samo tam ni bilo nič.. Pa še seveda miljontaužnt padcev po travii :kva2:

No motor sem razstavil (na slikci še ni do konca)

IPB Slika

IPB Slika

Kar sem ugotovil me je čist šokiralo :lol1: Prejšnji lastnik je prevrtal resonanco :blink: Mislim WTF! Iz te luknje je bolj pihalo kot iz dušilca... :headbang: No ja, pa dobro..

IPB Slika

Odločitev da motor zrihtam in nato prodam je padla! ni mi več do jajcanja in 45 se furat ko kje tagledam kake škifce, ter ponoči bit vseskozi na preži kje je kakšen.. Žal slikc celega procesa nimam, je bilo pa zanimivo. Naj še povem, da sem vse brušenje, kitanje, barvanje ter lakiranje opravil sam :photo: :rolleyes: in je celo ful dobr izpadlo! S čimer so se vsi strinjali... :wub: No, moped je bil takle:

(first start)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Sedaj ga ni več, prodan za dobrih 250.000 starih dobrih tolarjev :huh: No če tole ni pasal v to temo, pardon, ampak mislim da nebi smelo bit problema! Ob čakanju nove prdule vas lepo pozdravljam in želim veliko srečnih kilometrov v tej sezoni! (pa tudi nadaljnih)

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gre od doma... :( :( :( in ucer je bla zadna fura

Aprilia SR....

Mid-race predelava ..ralnih 110 KM/H

post-8793-1176629773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!