Skoči na vsebino

Kter skuter je zadnji ki bi ga kupili


Jebediah

Priporočene objave

Ti bi GPR kupu? :004  :P  :D

Ja kolkr vem bi se ga dal dobit, sam mal težje... Je pa super motorček in tut leti noro. Derbi pač... :devil:

ne ne narobe ste me razumel jst mam motorček :)

zarad tegale se mi ni dal nove teme odpret pa sm ga krnotr upelu

en moj frend se zanima :devil:

za tega baje da je ful pocen sam ne verjamem pod 400.000 ne more bit al pa

ke pa si ti tvojga derbija kupu

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne narobe ste me razumel jst mam motorček :)

zarad tegale se mi ni dal nove teme odpret pa sm ga krnotr upelu

en moj frend se zanima :devil:

za tega baje da je ful pocen sam ne verjamem pod 400.000 ne more bit al pa

ke pa si ti tvojga derbija kupu

Pod 400.000 ziher ni, sam kej preveč dražji pa tut ne more bit. Če hočeš, lahko dam podatke, kje se pozanimat pa to, sam letos ne bo nč, ker majo že dopust :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bil jst užaljen če vi nimate okusa za lepe motorje :P :P ? Ne sej men je vsen kaj vi mislte o ditechu jest sam vem da mi je čist ql!! Aeroxa pa Runnerce pa jest nebi kupu zato ker mi pač ni všeč njuna oblika in zato ker v Sloveniji nista ravno redka!!!

No vsak ma svoj okus. Meni so Aprilie lepe, ampak so preveč pogost pojav (vsaj v LJ in MB) ravno tako kot Runnerji, zato si lahko greš na www.policija.si pogledat, kolko jih je pokradenih napram Aeroxom recimo ;) Di-techa pa nebi mel zaradi predragih rezervnih delov in einspritza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutera si sploh vec nebi kupo raje 125-ko mas vsaj kaj za delat ko se vozis!!!

Ja, ker na skuterju se je meni že dostikrat zgodlo, da sem zaspal v Slovenski bistrici, zbudo pa sem se v Majšperku :D Give me a break...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to sm pozabu- Firefoxa tud nikoli nebi kupu :P :P !!!

Uaaa, otroško maščevanje! :D Jas pa nikol nebi mel Porscheja, ker je grd in nikamor ne gre. Pa še šlampasto je narejen :) Kje so že taki pogovori potekali nekje v vrtcu :) Zaj ko maš Di-Techa itak misliš, da si boga za jajca primo, ne? :) Povohaj, če ti kaj roke smrdijo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism mislu čist tko!! Ti si me narobe razumel. Tista prva stvar k sm jo napisu (da nimate okusa) je bla itak sam za zajbancijo-da bi vas mal razjezu!! Drugač sm pa s temu sam hotu povedat da ima vsak svoj okus in pogled na te stvari!! Nekaterim je pri nakupu skuterja bolj važna oblika, nekaterim njegova mašina...

Ha-ha, jas in še nekateri nismo poslušali prodajalcev, ki vsak veselo nabijajo po svoje, ampak smo brali teste :) In našli ene par skuterjev, ki imajo odlično obliko in odlično mašino. Pa di-techa ni blo med njimi :D Zaradi mašine predvsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni vsaj Italjan ni nič :P Wtf biš kupo en jeban xxy motor pa ti bo sam luč pregorela pa boš mogu pet mescev čakat na pošiljko iz činge pinge :SS

Mah, zdaj dobiš že tudi za činga-pinga skuterje rezervne dele v dveh tednih. Tolko čakaš tudi pri ostalih. Sej Aeroxa pa Peugeota pa v Franciji delajo pa navadno še prej dobiš dele kot za Italjana. Predvsem zaradi Trgoavta, ki rad zavlačuje :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaa, otroško maščevanje! :D Jas pa nikol nebi mel Porscheja, ker je grd in nikamor ne gre. Pa še šlampasto je narejen :) Kje so že taki pogovori potekali nekje v vrtcu :) Zaj ko maš Di-Techa itak misliš, da si boga za jajca primo, ne? :) Povohaj, če ti kaj roke smrdijo...  :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no...sej je res da ditech mashina še sux..trenutno

ampak kaj češ..pomoje je prihodnost itaq vsa zavita v ditech mashine...in se bo tut polj to razvilo, zdej pač še ni

torej sem jaz pionir? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga no sej vsi vemo kaj je pr ditechu slabo. mašina in tehnikaki je v motorju!!!

pr ditechu je men dobr to kr enim sploh ni in jim gre na :SS enim so všeč vozne lastnosti nekaterim oblika drugim poraba....

pa mi ti povej kaj je pr tvojem firefoxsu slabo :?

vsak svoja (jajca) hval :zzz:

Pr mojmu foxu je slaba prednja luč in to, da števec ne kaže 99+. Sam moj bo kazou, k bo potreba po tem :devil: !

Da pa vsak svoja jajca hval? To pa še nism slišu :blink: ... Je pa res da so domača od onih kur k se cele dneve sprehajajo po gmajni najbolša. Ostala pa kot je tomozuki reku smrdijo :lol1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr mojmu foxu je slaba prednja luč in to, da števec ne kaže 99+. Sam moj bo kazou, k bo potreba po tem :devil: !

Da pa vsak svoja jajca hval? To pa še nism slišu :blink: ... Je pa res da so domača od onih kur k se cele dneve sprehajajo po gmajni najbolša. Ostala pa kot je tomozuki reku smrdijo :lol1: !

ja očitno si u point zadev :lol1: :lol1: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej ko ste skurcal vse mogoče

pa se nej grem k mamici potolažt :lol1: pa nej začnemo vsi ki imamo diteche jokat...

ma ja sej smo res k eni otroci

tomozukijeve razlage(nekatere) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa tale derbi :wub: :wub: :wub:

zok: a mas mogoce ksne tehnicne podatke?

ne, to sliko sm na motosvetu dobu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa tale derbi  :wub:  :wub:  :wub:

zok: a mas mogoce ksne tehnicne podatke?

ej tole je tuki neki

poglej tm gor sam škoda k je prototip pa 23 HP,6-speed ma :wub:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar vi gledate je itak CUP verzija, se pravi za derbi pokalne derke.

Ma pa lah pričakujemo kej temu podobnga:

003a.jpg

Tole pa ni nič novega... podoben princip k malaguti drakon :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nis mogu slike najprej shrant na diskovje <_< pa potem prilept gor ker se zdej stran počas nalaga

še posebi za tiste k majo 56k modem :unsure:

ja tole stvarco sm že gledu ma 9 HP original :D

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nis mogu slike najprej shrant na diskovje <_< pa potem prilept gor ker se zdej stran počas nalaga

še posebi za tiste k majo 56k modem :unsure:

ja tole stvarco sm že gledu ma 9 HP original :D

9hp ma jih original :D ...pol ga nea rabiš sploh nič predelovat, sam blokade vn pa že leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nis mogu slike najprej shrant na diskovje <_< pa potem prilept gor ker se zdej stran počas nalaga

še posebi za tiste k majo 56k modem :unsure:

ja tole stvarco sm že gledu ma 9 HP original :D

Ja ful se mi da najprej shranjevat, pa še neki zmanševat obseg, pa da pol sm tlačm... z 56k se pa tut neda tkole... k morm 10 min čakat da mi jo pol na motosvet zvleče... Rajš lepo %7Boption%7D pa sm hitr fertik. Če je pa kej narobe, bo pa dave pobrisu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k je že lih taka tema 

jest pa sploh nebi skuterja kupu  zato k nima menjalnika 

sma že 2!!

B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!