Skoči na vsebino

Kter skuter je zadnji ki bi ga kupili


Jebediah

Priporočene objave

js sm svoje mnenje o skuterjih podal ze v drugi objavi te teme... :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo zanimiva tema o 'SKUTERJIH,KI JIH NIKOLI NE BI IMELI' <_< :hmm:

če ravn je še tko brezvezn naslov smo se v temo kar precej vživeli...poglej sam da je že napisanih 7 strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in na vseh sedmih straneh ni nč uporabnga!

Sam prepiranje.

sej tut u tem je nekej :D ni dovgcas ... drugace pa pomoje redkokdo prebira forum za nazaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi se itaq v nobeni temi ne pogovarjamo o tem, kar govori naslov.......mogoč prvo in drugo stran, pol pa začnemo bluzit po svojo....dokler nas dave ali kdo drug ne opozori-potem se spet pogovarjamo o temi, čez čas opet zabluzimo

kaj češ taki smo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nazaj k temi.

Tist ki bi ga imel takrat, ko bi probal vezit nekaj na prestave s 125ccm+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej ko ste skurcal vse mogoče

pa se nej grem k mamici potolažt :lol1: pa nej začnemo vsi ki imamo diteche jokat...

ma ja sej smo res k eni otroci

tomozukijeve razlage(nekatere) :OK: :OK:

Ne, ne, nič ne pravim, da ste vi z Di-Techi eni obubožančki, ki so napačno izbrali svoj skuter. Hočem, samo povedat, da če maš Di-Techa še nisi pred vsemi ostalimi skuterji. Si nekje na enakem. Manj leti, ampak tudi manj pije. Naš pač več leti in več pije. Torej smo vsi v neki sredini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa jst težko verjamem :blink:

To je pa malo dosti. Odblokiran NRG ima 6KM (vir iz Motopulsa). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol ne bi kupu kake scooterje kot so daelim, kimco in te znamke, pa tud ditech ni nič vreden

In to nebi kupu zaradi...? :hmm: Prepričanja? Ljudje še danes kupujejo Golfe v prepričanju, da so najboljši avtomobili, malo bolj "razviti" pa že vemo, da je Golf še samo ena jajčka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest boga ne bom šlatu za jajca (1. mi ga ni treba, 2. nimam takih TOPLIH nagnenj kot ti!!!). Kar ti ga dej mogoče mu bo pa pasalo O:-)  :004 pa ti bo povedu kdo ti je skutr ukradu!!!! Pol boš pa srečen ane!!!! :devil:  :P  :lol1: Aja pa še to: če po pravic povem me boli ku**c kva si vi mislte o ditechu-važn da je men všeč!!! Sej če tko gledate nobenga nobeden ne sili kter skutr naj kup!!! Še sreča da je tko!!! ;)

Eh, na tak otroški nivo se pa ne morem spustit, da bi ti nazaj odpisal ;) Lahko ti samo povem, da nisi razumel, kaj sem ti hoto povedat.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, na tak otroški nivo se pa ne morem spustit, da bi ti nazaj odpisal ;) Lahko ti samo povem, da nisi razumel, kaj sem ti hoto povedat.

Ja pa te zgleda res nisem razumel!! Samo tist k si napisu da naj bi mi z ditechi kao mislili da smo neki več od drugih :BUA: !!! Mislm od kje teb take ideje? Jest zase vem da tega nism niti enkrat reku razn če sm se mal zajbavu!!! Če pa ne zastopiš zajbancije pol ti pa ni pomoči!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, nič ne pravim, da ste vi z Di-Techi eni obubožančki, ki so napačno izbrali svoj skuter. Hočem, samo povedat, da če maš Di-Techa še nisi pred vsemi ostalimi skuterji. Si nekje na enakem. Manj leti, ampak tudi manj pije. Naš pač več leti in več pije. Torej smo vsi v neki sredini ;)

dej ne seri :P ne morm pomagat če sm si zbrau za skuter ditecha :wacko:

sej jst nism nikol trdu da sm pred vstalimi jst sm na realnih tleh to povej kšnmu drugmu ne men ker vem kašna je resnica... :devil:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne seri :P  ne morm pomagat če sm si zbrau za skuter ditecha :wacko:

sej jst nism nikol trdu da sm pred vstalimi jst sm na realnih tleh to povej kšnmu drugmu ne men ker vem kašna je resnica... :devil:

Sej ti noben ne pravi, da bi si mogo pomagat :P Kot sem že reko, ni s skuterjem nič tako katastrofalnega, da bi se mogo zaradi tega sekirat. Ampak, mjemec je mel včasih izpade v katerih je ostro nastopil proti vsemu kar ni blo Aprilijinega oziroma Di-Technology ;) Ne da se mi zdaj iskat nazaj po forumu, kje je to blo, ampak očitno se nas večina zelo dobro spomni tega. Hoto sem mu samo povedat, da Di-Tech po ničemer, razen po porabi, ne prednjači pred ostalimi skuterji ;) Da pa se on zeza ali resno misli pa mi na drugi strani zaslona ne mormo vedet. Pol pač naj poleg napiše, da je zajebancija in nam prišpara ene par postov. Sej vsak sam ve, če je na realnih tleh, če pa ne, pa to vemo drugi ;)

Zdaj pa nazaj k temi (ki je že zaključena).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok zdej vem za naprej da morm zravn posta čist točn napisat kva je zajbancija kva pa ni!! Si bom zapomnu za naprej!! Drugač pa jest ditecha ne postavljam pred ostale skutrje k se tud sam zavedam da njegova kvaliteta izdelave ni glih biser!!! Ja zdej pa res gremo nazaj k originalni temi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em niti ne..ditechova izdelava ni slaba...slabo je še to da je stvar dokaj v razvojih in dokaj nestandarizirana; vsak ma neki drgač to urejeno..

drgač pa, če kdo najde, na kolk mikronov razpršijo skuterji benzin v cilinder...bi se najbrž čudu ditechu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa mislm da ni pamtn govort kva neki nkol mel k se loh zgudi da kasnej prov to kupš :wacko: k sm začev gledat skaterje sm najprej mislu da bom mev aprilio sr 50 di-tech k sm pa aerox-a gledu sm pa reku tega pa nkol k je grd k smrt :SS sam zdej pa aerox :love1: :wub:.In zato :beer2: k sm ga kupu

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skaterje sm najprej mislu da bom mev aprilio sr 50 di-tech k sm pa aerox-a gledu sm pa reku tega pa nkol k je grd k smrt

jezus je isti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ enkup nepotrebne elektronika pri kateri sam ne mores nicesar narediti :cry:

točn tko.......drgač mi je ditech eden najlepših skuterjev nasploh, sam ga zarad tega el. fergazarja ZIHER nebi kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!