Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Vgradnja turbine pri A3M stane 1miljon. Torej, če maš kakega znanca in tko bi se dalo malo ceneje nardit...

Stock sm mislu na zunej... Za videt, da ni gor nekih plastik, ponavadi grdih in kičastih....

Kar se tiče kaj se splača: A se splača dat na Cliota za miljon pičkarij? Ne. Se bolj splača kupt lepši avto. Ampak tuning je tuning. Pardon, mislu sm Styling.

:lol1: Ne bi dau svoj avto A3M-u pod tak poseg, pa če mi plačajo. Pa ok, recimo, da ti nekdo ugradi turbino in poskrbi, da bo v mašini vse štimalo in da bo motor pridobil recimo 150 hp. Kaj se potem dogaja z menjalnikom, diferencialom, podvozjem ... ? mislim da veš kaj, dobesedno potrga ti vse. treba je komplet vse menjat in ni šans de se ti izide računica proti nakupu drugega avtomobila. Če bi se to splačalo potem bi bila večina avtov stunana in noben ne bi kupoval serijsko močnih avtomobilov.

Glede plastike je pa čisto stvar okusa. Nekateri dajo raje manj za celoten avto, pa potem dajo gor "plastiko" in si uredijo avto kot jim paše. Imajo unikat. Obstajajo pa seveda taki, ki sploh nimajo okusa, žal.

Obstaja veliko cliotov, ki zelo lepo izpadejo predelani. Pa čeprav je gor za miljon plastike, avto je unikat in voznik ve, da noben drug na svetu nima takega avta kot on, povrh tega pa še noro dobro zgleda, zanj seveda. "Beauty is in the eye of the beholder"

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake oke majo svojga malarja. sam moj malar tega cliota ne mara spljoh. :D

eh, js sm se pa v fiesto ST 150 zalubu... :wub: ...metalik modra, beli GT crti, 17ke felgice original, sam d na grafitno sivo spricnjene... ...:wub: ...mjau.. :D

predeloval pa neb kaj dost. mogoce kak K&N pa DeVito (s kolektorji vred), optimizacija elektronike, to bi blo pa poleg solidne muzke (solidne, ne razbijaske!) cist zadost.. ;) :wub:

aja, to je model '02 do '04 (tak k ga vozim), STjko bi mel pa '05/'06.. :)

ta k ga vozim je pa na fotki desno (ta CRX na levi je pa prava prasica glede voznih lastnosti, ampak po dveh mescih drkarije sem in tja sem ga ze kar dobro obvladal, ampak nikoli tako kot fiesto).

post-1466-1152217768.jpg

post-1466-1152217887.jpg

post-1466-1152218139_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa lep un Clio... sam nalepke na boku bi mu oskubu za 95% :) pa mrežo u obijač bi dal bol gosto :grim

Zok. ti pa tudi prihajaš h pameti počasi... Iz ultra vesolskega Safrana, si le pršu na serijski avto a :naughty:

domača proizvoda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok. ti pa tudi prihajaš h pameti počasi... Iz ultra vesolskega Safrana, si le pršu na serijski avto a :naughty:

3.0 V6 Biturbo... ...hah, ze slisi se lepo, kak neb bil nor nanj? :D sej mi je se zdej kul avtocek, sam tok mal jih je pa tuk stari so ze pa tako ceno majo d ni sans.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa lep un Clio... sam nalepke na boku bi mu oskubu za 95% :) pa mrežo u obijač bi dal bol gosto :grim

Zok. ti pa tudi prihajaš h pameti počasi... Iz ultra vesolskega Safrana, si le pršu na serijski avto a :naughty:

domača proizvoda :D

katastrofa.. rižarji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ga čisto razumem glede Safrana (Zoka). Meni se še danes dopade Ford Scorpio. Večini ni bil všeč, mene pa privlači ta ameriška oblika. Sploh zadnja luč mi je všeč.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa privlači ta ameriška oblika.

muscle car varjante so itak zakon, sam pr nas je to taaak redko da ni za dobit, al pa ma astronomsko ceno... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si ti en riž dej :slap:

Kaj pa teb ni jasn, Golf še nekak zgleda(edin obvezna m3 look ogledala), medtem ko Focus grd k svina, spredn odbijač faljen totalno, kva so to ena črna ogledala( me čudi da niso crom :grim ) pa neke črne letvice, pragovi katastrofa... Takmu avtu črne šipe, malce spustit( če ni serijsko) pa ene hude feltne gor..ne pa zrižat zadeve u nulo.. kok je pa mašina 1.4? pa tud če bi bla 6.0 nebi nikol šou delat tega iz avta

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne pa zrižat zadeve u nulo..

a to si mislu :slap: se nismo zastopli... gledam js kaj majo riž in VW skupnega :? :hmm:

focus je sosedov... meni tudi ni všeč. Sam d je nakičan... Zadi mi pa sploh ni... bom poisku kako slikco. Pa vsaj 17 bi mogle bit na njem, in koplet vse drugo če mene prašaš :grim

Golf je pa Dojč stiling (Rieger vse od pet do glave, razn M3 špegl)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si mislu :slap: se nismo zastopli... gledam js kaj majo riž in VW skupnega :? :hmm:

focus je sosedov... meni tudi ni všeč. Sam d je nakičan... Zadi mi pa sploh ni... bom poisku kako slikco. Pa vsaj 17 bi mogle bit na njem, in koplet vse drugo če mene prašaš :grim

Golf je pa Dojč stiling (Rieger vse od pet do glave, razn M3 špegl)

Ma ni panike :) Rieger je kul ja :OK: čeprov so mi kšne stvari tud od Riegerja mim...

fiftyč: grdo grdo, edin srebrn je kul..( lexus sploh ne sede, le redko na ker avto)

ps. moje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame edini smiseln in uporaben tuning do sedaj

IPB Slika

Vir: RTV SLO

V avtu ima pivnico

Na festivalu avtomobilizma so bili razstavljeni nenavadni štirikolesniki

Avto, da te kap, 24. junij 2006 06:47

Styling je predelava vozil, kjer domišljija nima meja. Nekaj štirikolesnikov je bilo nedavno razstavljenih tudi na 1. festivalu avtomobilizma.

Med ljubitelji jeklenih konjičkov je prav gotovo zelo znana tudi oddaja Pimp my ride, v kateri stare kripe strokovnjaki za styling prelevijo v bleščeče lepotce.

Ta zvrst je po številnih filmih, v katerem se pojavljajo bleščeči avtomobili, v zadnjem desetletju postala zelo priljubljena tudi pri nas. Kot smo lahko videli na tekmovanju v stylingu v ljubljanskih Črnučah, je v avtomobil mogoče vgraditi marsikaj. Od LCD-monitorjev, ogromnih zvočnikov, do lastne pivnice.

Neki tekmovalec je namreč v svojega, od standardnega modela povsem nerazpoznavnega vozila, v prtljažni prostor vgradil pipo, iz katere teče pivo. Zraven je postavil še LCD-monitor, kjer si lahko potem skupaj s prijatelji ob vrčku piva ogledajo kakšno nogometno tekmo. Kako na to reagira policija, ni znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domača proizvoda :D

Tig tigi li, tigi le, ti gi gi, cigu migu migu cigu.....tigilile :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golf še nekak zgleda(edin obvezna m3 look ogledala)

Ja, Golf je de best. Pravi Volkswagen - avto za ljudstvo (beri: plebs).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vgradnja turbine pri A3M stane 1miljon. Torej, če maš kakega znanca in tko bi se dalo malo ceneje nardit...

Stock sm mislu na zunej... Za videt, da ni gor nekih plastik, ponavadi grdih in kičastih....

Kar se tiče kaj se splača: A se splača dat na Cliota za miljon pičkarij? Ne. Se bolj splača kupt lepši avto. Ampak tuning je tuning. Pardon, mislu sm Styling.

Pri nas oz par km vstran od mene,en vgradi turbino za 1000 EUR,to je 4x cenej kot pa pri A3M!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplet TURBO kit (turbonetics) za mojga golfiča stane 1700€... komplet vse kar je treba materiala, celo šraufi in matice so v kompletu... Samo za vgradit!

In ne vem s kje dobivate vi te cene :blink: Miljon.... pa še NOS sistem te ne pride tolk skor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Golf je de best. Pravi Volkswagen - avto za ljudstvo (beri: plebs).

Kaj pa teb ni jasn?Kle se pogovarjamo o stylingu ne o fermah avtomobilov in samo zato sem reku, da Golf zgleda še dokaj dobr(na podlagi tega je Focus grd) Sicer pa je Golf(nov seveda) daleč od ljudskega voza(samo ime ma še tak), ker tudi cena ni nič ljudska..Ljudski voz je kakšn Clio..

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ga čisto razumem glede Safrana (Zoka). Meni se še danes dopade Ford Scorpio. Večini ni bil všeč, mene pa privlači ta ameriška oblika. Sploh zadnja luč mi je všeč.

IPB Slika

:eek: :eek: :eek:

kok je to grd avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa teb ni jasn?Kle se pogovarjamo o stylingu ne o fermah avtomobilov in samo zato sem reku, da Golf zgleda še dokaj dobr(na podlagi tega je Focus grd) Sicer pa je Golf(nov seveda) daleč od ljudskega voza(samo ime ma še tak), ker tudi cena ni nič ljudska..Ljudski voz je kakšn Clio..

Saj to tudi jaz pravim, le mogoče nekoliko nejasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še NOS sistem te ne pride tolk skor :slap:

NOS dobis za 150k SIT, mogoc se manj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez intalacije in povezave s sistemom... pa golo bombulo brez robe notr :P mislu pa sm, TURBO + NOS skupaj... :blush: ja mal čudno napisal, priznam :xx:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez montaze sm mislu.;)

kr avtomatsko studiram na ta nacin - jebat ga, rad sraufam. :D

sej sama turbina je pa okrog 200-300kSIT, k temu dodas se nov kolektor (drugacen), drugacen sesalni del, elektroniko, bypass (oz. blow off, wastegate, karkoli ze), pa se par podobnih stvari, pa montaza, pa ni vrag da prides pod 500 jurjev skoz.

...js bi to kr sam sraufu, kolektor pa pol komplet auspuh naprej bi pa DeVitotu dal nardit.. :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!