Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Ljubezen na prvi pogled :D :wub: :notworthy: :notworthy: :OK:

post-17-1086189585.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE PRAVI ŠPORT KREPI ČLOVEKA IN DUHA. BOGI STE KR SE Z AVTI KURČITE. NA STARA LETA BOTE DIRKALI Z AVTODOMI KR TAK NEBOTE MELI KI SPAT. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE PRAVI ŠPORT KREPI ČLOVEKA IN DUHA. BOGI STE KR SE Z AVTI KURČITE. NA STARA LETA BOTE DIRKALI Z AVTODOMI KR TAK NEBOTE MELI KI SPAT. :notworthy:

prosil bi te za caps unlock... ...pa da malo argumentiras svoje podjebavanje. sej ves. kregarije niso zazeljene. za dobro foruma. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen na prvi pogled :D :wub: :notworthy: :notworthy: :OK:

Ja, tisti odrezani avto skrajno levo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE PRAVI ŠPORT KREPI ČLOVEKA IN DUHA. BOGI STE KR SE Z AVTI KURČITE. NA STARA LETA BOTE DIRKALI Z AVTODOMI KR TAK NEBOTE MELI KI SPAT. :notworthy:

Ne sej ko tankaš cvička v pasata TDI prišparaš za eno bivalno prikolico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Taki bo pa moj čez nekaj cajta :) Ko bom pa na cestnem policaju nasedo pa prosim, da noben ne pobira delov za mano ;)

mondeo_front.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki bo pa moj čez nekaj cajta :) Ko bom pa na cestnem policaju nasedo pa prosim, da noben ne pobira delov za mano ;)

Ce bo kj pamtnga padl si bom mogoce sposodu :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu bi bol pasale grafitno sive feltne istega dizajna... :hmm: ...al pa mogoce srebrne... :hmm: ...sam men je grafitno siva full bolj wuby... :wub:

Se kuj strinjam ja :) Al pa jas bi mu mogoče še kake tiste iz temnega kroma dal gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lepo lepo!

sam tisti pragovi mi niso prav všeč,ker so drugačne barve kot avto.

A je mašina S16?

P.S se oproščam,ker nisem več aktiven v tej temi in ne dajem več slik gor,ker sem po spletu okoliščin ostal brez računalnika in vseh slik,ki jih ni bilo malo :angry:

LP cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuning mi je sicer OK ampak ko se šari po mašini, ne pa neke kmečke spojlerje gor deva pa felgne kupuje. saj mogoče nimam pojma, ampak zakaj pri vragu folk na neke 1,2 ali 1,4 mašine nameče gor kup plastike da zgleda že skoraj F1 gre pa tak da ga vsak domači yugec spizdi? mislim ni mi bolj smešnega ko spizdit kako tako "natunano" zadevo z širokimi gumami, spojlerji itd. pol pa čez ovinek pelje ko pička in ga še en pohorc z golf 1 (dizel jasno) spizdi ko se spusti za mano.

prvo mašino porihtaj, nauči se vozit, pol pa avto rihtaj pa si čez zadnjo šipo "schumacher" nalepko nalimaj. no take 206 ko je ona na sliki so pa itak najboljše, 100 kg plastike, te(č)hno štanca noter pa gremo. ccccc kaj pa pol narediš ko te en na križišču provocira?

ajajaj pozerstva mi dragega :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pervy... :D :D :D ...tud men grejo ricerji na zivce. .) en "od frenda frend" ma puntota porihtanga da je ko formula... ...ta frend ga pa s samaro pokne dol da ni nubenmu nic jasno... :lol1: ...jah, eno je styling (pozerstvo), drugo pa tuning (dirkastvo :)). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
hehe, pervy... :D :D :D ...tud men grejo ricerji na zivce. .) en "od frenda frend" ma puntota porihtanga da je ko formula... ...ta frend ga pa s samaro pokne dol da ni nubenmu nic jasno... :lol1: ...jah, eno je styling (pozerstvo), drugo pa tuning (dirkastvo :)). .)

Jah, vsakemu svoje...bi se reklo.

Eni zagotavljajo: styling je važen, drugi: tuning je vse...

po moje je pomembna "zmes" vsega. Eno brez drugega je zame brez pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!