Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Tale ZOK pa tok ve o avtomobilih, da me cudi zakaj si ga sam ne sestav :D . ZOK bols da ti ne predelujes stvari, ker glede na to kar si naredu s svojga mopeda Aprilie :hmm: (mal je polepu luc za bol brutalen videz :D ). Pa k te tvoja zenska okol voz, upam da ji das vsaj za bencin.

Je pa hecn da so temo nacel pobci, k so na svet prvekal leta 1988!? Naredte a, b kategorijo pa sanjite. Sam verjemte k si boste kupil prvo kripo bodo sanje zbledele. Razn ce mate sponzorje, k vam kupjo TypeR, k pol tut sanjat verjetno ne boste vec mogl. K 200 konjev za prvi avto :nono: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam verjemte k si boste kupil prvo kripo bodo sanje zbledele.  Razn ce mate sponzorje, k vam kupjo TypeR, k pol tut sanjat verjetno ne boste vec mogl. K 200 konjev za prvi avto :nono: .

Avto je vbistvu ena sama finančna luknja :doze: Denar v njemu kar zginja od nakupa dalje (boknedaj novega)... Ampak, dokler še piše sanje&stuff nebom komentiral ničesar iz finančne plati... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tile pubeci, so skor ze datum pa lokacijo dolocil za "drage"---to niso vec sam sanje.    RENAULT 5 FOREVER!

Noja, eni imajo pač tolko v žepu, da jim preko teče in potem se udeležujejo skupinskega kurjenja (novih) gum :doze: Taki so tut ja... Ampak mislim, da večina nas pa ni... mogoče se motim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je narobe,če se kakšn drag race odpelje <_<

Men se to ne zdi čist nč narobe, a rajš vidte da se nek drogiramo al pa da se ga na mrtvo nagonmo :blink:

Tle je smisel vsega druženje z isto- mislečimi, brez nedovoljenih substanc ali alkohola .)

Glede kurjenja gum pa, kdor ma denar jih naj kuri, se vsaj neki dogaja :OK:

Pa kolikor jaz vem se v Sloveniji še ni zgodila kakšna večja nesreča na ilegalnih dragih .) ogrožen pa tud noben ni, razen tekmovalcev samih, ker to se tko dogaja na osamljenih cestah.

Men se zdi prov škoda ker je trenutno to pr nas čist zamrlo, še posebej v LJ in na Gorenjskem, pred kakšnim letom ali dvem se je kr velik dragalo ponoči :)

lp cagiva

Zdej me pa popljuvajte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je narobe,če se kakšn drag race odpelje <_<

Men se to ne zdi čist nč narobe, a rajš vidte da se nek drogiramo al pa da se ga na mrtvo nagonmo :blink:

Tle je smisel vsega druženje z isto- mislečimi, brez nedovoljenih substanc ali alkohola .)

Glede kurjenja gum pa, kdor ma denar jih naj kuri, se vsaj neki dogaja :OK:

Pa kolikor jaz vem se v Sloveniji še ni zgodila kakšna večja nesreča na ilegalnih dragih .)  ogrožen pa tud noben ni, razen tekmovalcev samih, ker to se tko dogaja na osamljenih cestah.

Men se zdi prov škoda ker je trenutno to pr nas čist zamrlo, še posebej v LJ in na Gorenjskem, pred kakšnim letom ali dvem se je kr velik dragalo ponoči :)

lp cagiva

Zdej me pa popljuvajte :D

Puj, puj, puj :lol1: No, zdaj ko sem te popljuval... Rad bi samo še komentiral to, da če hočeš en drag odpeljat, to pač ne moreš naredit z Suzuki Maruttijem oziroma lahko, ampak praktično tega nobeden nebo izvedel. Se pravi, da rabiš boljši avto, to pa pomeni, da nekaj že moraš imeti pod palcem (in usnjeno denarnico). Najslabše, kar sem videl jaz so bili razni Poloti in 206-ke... skratka milijon ziher rabiš samo za nakup avtomobila. Pol pa še bencin, pnevmatike, servisi, zavarovanja... in če nimaš dovolj te zlomi. Vsaj mene bi, ko se finančno bolj revež .) Meni je drag sicer dokaj imbecilno početje (upam, da nebo nobeden zameril), ampak vem, da progo za dirkat je težko dobit (recimo Cerklje). JE pa dobra oblika druženja, to se pa strinjam :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to se pa strinjam, da na teh ilegalnih dragih ni nekih hudih zverin, včas kakšna sam zlo redko :)

Kdor jo pa ima pa pride tja samo gledat in ne dirkat :D

Ja drugo so pa legalni organizirani drag race-i, tam je pa drgač, najbolj lokacija je bila pa sigurno na SG letališču lani poleti :OK:

A pravš milijon? No ja verjem da se da tud z malo denarja za sabo pušat velik bol priznane in dražje avtomobile :grim

Npr. kupiš UNO Turbo , avto ma 104 konje se mi zdi, pospešek od 0-100 km/h pa 7,7s :OK: nabavna cena avta pa okol 250.000sit za dobrga .)

Al pa Peugeot 205 1.9 GTI , 127 konj, od 0-100km/h v 7,8s .) nabavna cena pa tud tam okol 200.000 sit

Swift,Fiesta,Honda,..... velik jih je za mal denarja, Calibra Turbo 4x4,....

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tile pubeci, so skor ze datum pa lokacijo dolocil za "drage"---to niso vec sam sanje.    RENAULT 5 FOREVER!

Če še nisi vedel, sanjati ni prepovedani in je celo zdravo. Ljudje, ki ne sanjajo so zamorjeni in jezni na cel svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Npr. kupiš UNO Turbo , avto ma 104 konje se mi zdi, pospešek od 0-100 km/h  pa 7,7s :OK:  nabavna cena avta pa okol 250.000sit za dobrga .)

Al pa Peugeot 205 1.9 GTI , 127 konj, od 0-100km/h  v 7,8s .)  nabavna cena pa tud tam okol 200.000 sit

Swift,Fiesta,Honda,.....  velik jih je za mal denarja, Calibra Turbo 4x4,....

lp cagiva

Malo denarja malo muzike.

Koliko časa misliš, da bo tak avto delal če ga boš vsak teden nažigal na dragih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo denarja malo muzike.

Koliko časa misliš, da bo tak avto delal če ga boš vsak teden nažigal na dragih.

odvisno kako ga boš vzdrževal .) itak da če ga boš skoz sam nažigal,da bo crknu, če pa to servisiraš in vzdržuješ pa to mora delat, no vsaj Honda sigurno, za Fiata nč ne rečem :P

A misliš da nov avto bo pa kej dalj časa zdržal,poglej ker avto je zmagoval na dragih, Opel kadettD ,res da je imel komplet podvozje in motor od CalibreT4x4 :D

Al pa bela Fiesta 1.8 xr2, če si jo že vidu, l.90 al 91 pa je v svoji kategoriji brez konkurence bla .)

Aja pa za podatek naj ti povem,da je za LeClercom, Astra GSI l.92 nascala BMW 528, kot za šalo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtomobile ki si jih ti naštel je bilo vloženega znatno več denarja kot le nakup za 250k.

BTW: kaksne barve je bila astra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bela Fiesta 1.8 xr2, če si jo že vidu, l.90 al 91 pa je v svoji kategoriji brez konkurence bla .)

Hehe Bela fiesta ni bila brez konkurence. Sploh pa ne v portorozu. Ji je Bela Honda civic delala kr velike tezave. .) Aja pa fiesta ima N2O. Jo gre pa posteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: kaksne barve je bila astra?

Metalik modra, temna barva .)

V bistvu sem hotel povedat da za milijon maš že zrihtan en mal starejš avto ki je zelo konkurenčen, medtem ko od novejših zelo malo dobiš za milijon .)

Sicer pa 100 ljudi 100 čudi :) Važn da se dogaja :grim

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Bela fiesta ni bila brez konkurence. Sploh pa ne v portorozu. Ji je Bela Honda civic delala kr velike tezave. .)  Aja pa fiesta ima N2O. Jo gre pa posteno.

Dobr Honda je itak razred zase :grim

Vsaj men je bila ubijalska una bela Integra v SG, k se je drla kt pošast :OK:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr Honda je itak razred zase :grim

Vsaj men je bila ubijalska una bela Integra v SG, k se je drla kt pošast :OK:

To Integro je vozil en kolega. Zadeva je bila taka, da je imel gor izpuh, ki ga je naredil majster, ki dela pri Akrapoviču. Pa še samo en lonec je bil. Izpuh + nekaj ostalih stvari je imel izposojenih od kolega (BES-a) :D , ki je imel takrat svojo Integro na tuningu!

Močn zvok pa je bil predvsem posledica tega, da se je izpuh malo razrahral in je pri izpušnem kolektorju spuščal. Zvok je bil pa res ubijalski :OK:

Je pa Integra od BES-a verjetno najhitrejša v slo, tak da so jo dobro porihtali :D :D , na dragu v ZG pa je pokazal, da gre celo boljše kot Z4 :grrr , čeprav še avto takrat ni bil posebno naTunan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo denarja malo muzike.

Koliko časa misliš, da bo tak avto delal če ga boš vsak teden nažigal na dragih.

itaq, en kokr je na avtomobilizem.com je kupu turbo unota, pa kje su masino mal čekirat, je ugotovu, da je blok mašine počen na 2 koncih - za :cry:

sam dobr, italijo mamo bliz, pa se gre na odpad po ksnga kje od zadej razbit, pa kmu masina dela, pa kupš samo mašino pa jo maš za rezervne dele, samo useen, tak auto je treba non stop šraubat, ko preseze 100kkm ... samo če bi novo turbino če ti crkne hotu kupt, bi te prsla skor tok k ceu auto ... ;) tko da .. na-a ..

aja pa turbo uno ma 1.4 130hp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo ej tale 5ka z reiger kitom, je komad lepa, samo še zmer mi tale nova generacijia golfou sploh ne sede v oči ... sploh ne vem zakaj, ker sm biu učash zlo naudušen nad golfi, zej pa ... na-a :grrr :grrr :hmm:

mozno, da so se mi zamerli zaradi cene, ki je vesolsko navita :angry:

delno pa zrt tega ker smo mel doma golfa IV l.98 z 1.4 75hp mašino, pa je biu totaln podn od masine, samo okj ... masino se da kupt močnejso ... ma nwem no ...

me kšni druge znamke bl vlečejo (peugeot 307, seat leon, honda civic, toyota corolla) bl zanimajo ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!