Skoči na vsebino

Hyundai Getz


Thundercat

Priporočene objave

razmisljam o nakupu hyundai getza, predvsem za mestno voznjo, do sluzbe in nazaj, me zanima koliko je ta getz kaj zanesljiv avto, mnenja in izkusnje? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmisljam o nakupu hyundai getza, predvsem za mestno voznjo, do sluzbe in nazaj, me zanima koliko je ta getz kaj zanesljiv avto, mnenja in izkusnje? lp

Kolega ga ima in je zadovoljen, prej je mel Accenta in je bil isto zadovoljen...

Pac za denar dobiš čisto dober voz.

Kakih Špotnih vložkov se je pa nabrž bz nadejat od njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi obremenjen z znamko, boš z njim zadovoljen. Jaz imam Lanosa enajsto leto. Akomulator, dva zadnja denferja in bencin pumpa. To je bera stvari, ki so bile potrebne menjave. Avto je pač za vozit, ga ne šparam. Kolega ima pa Ponny-ja (prvi lastnik), tudi zelo zadovoljen. Mislim, da Getz ni kaj slabši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Getza 1.3, letnik 2003. Avto ima trenutno 94000km in zaenkrat laufa brez problemov. Stroški z avtom so bili v večini samo redni servisi. Pod garancijo sta bila menjana zadnja amortizerja, ker sta spustila malo olja, pa pred kratkim sem moral menjati gibljivo cev. Akumulator je še prvi in avto vžiga brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!