Skoči na vsebino

Ameriški politik obsojen za uboj motorista


Noise

Priporočene objave

Pri nas je problem predvsem v tem, da je motorist na cesti razmeroma mlad pojav v prometu glede na kakšno Nemčijo. Premalo oz. nič se ne vzgaja v avtošolah voznikov avtomobilov kako naj se obnašajo do motoristov, pravzaprav ne poznam primera, da bi inštruktor karkoli kdaj komu sploh omenil. Ni kulture na cestah, in večja senzacija je v časopisih to, da je en mrtev, kot pa to zakaj je do tega prišlo. V n(N)ovicah je pa itak motorist vedno tisti, ki je kriv.

Tukaj pa tega sploh nebi vedeli, če nebi bil obsojen POLITIK!

Življenje je borba, na motorju sicer z zavezanimi rokami..

Tebi ni znan primer ... meni pa so znani, da instruktorji zelo na motoriste opozarjajo. Kdo ima potem "prav"?

Pogosto je motorist kriv zaradi prehitre vožnje. Žal je to dejstvo. :( Žal prepogosto. In ne vem, koji kurac se vsi tolk na Novice sklicujete. A opazite tudi, kako se novice sicer vtikujejo v tuja življenja in svinjajo? So na bojni nogi z vsemi, zato je tarnanje o tem, kako Novice zbijajo imidž motoristom odveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zato je tarnanje o tem, kako Novice zbijajo imidž motoristom odveč ...

Vse tole tarnanje je čisto odveč!!!

Samo še en novi specializirani vomitorium!!! Ali pa PČMXC. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uboj - naklepno kaznivo dejanje.

Žal nimaš prav! Uboj je nenaklepno dejanje oz. brez direktnega naklepa (po KZ 128 čl. Uboj na mah). Naklepno dejanje oz. direktni naklep je Umor ( po KZ 127 čl.). Uboja ne načrtuješ oz. naklepaš, je tvoja reakcija na napad ali razžalitev.....

Umor načrtuješ oz. naklepaš itd.. Mogoče se ti zdi malo pretirano ampak je razmejitev zelo pomembna (Uboj 1 do 10, Umor pa od 5 do 30 let).

LP Bajsi

Drugače je pa tema neproduktivna, ker je ded še vedno mrtev....... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za protest in borbo za pravice motoristov obstaja že kar nekaj organizacij oz. društev. Nekateri se raztrgajo in pripravijo teren na katerem bi se vsi motoristi borili zase, ostali pa samo pluvajo po forumih in kafičih. Potem je pa čudno, če delo pade na rame posameznikov, ki vedno te teže ne zmorejo ali pa sem jim počasi to zazdi trapasto.

Ko boste motoristi dojeli, da karkoli se počne za dobro motoristov, se to počne za vse nas in da nihče ne orje ledine zato, da bi se sončil v nekakšni imaginarni slavi, kar se tako rado očita, potem bomo pa tudi kdaj kaj dosegli.

Do takrat, dragi moji slovenski bratje v motorizmu, je pa vse skupaj eno samo bevskanje brez veze.

Hvala, jaz imam dovolj!

Glejte in berite o uspehih moto organizacij po svetu in se še naprej počutite slovenceljni!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Zanimivo.......res ZANIMIVO.....da nihče ni dojel pomena teh besed!!!!!!!!!!!!!!!!

ZANIMIVO!!!!!!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za protest in borbo za pravice motoristov obstaja že kar nekaj organizacij oz. društev. Nekateri se raztrgajo in pripravijo teren na katerem bi se vsi motoristi borili zase, ostali pa samo pluvajo po forumih in kafičih. Potem je pa čudno, če delo pade na rame posameznikov, ki vedno te teže ne zmorejo ali pa sem jim počasi to zazdi trapasto.

Ko boste motoristi dojeli, da karkoli se počne za dobro motoristov, se to počne za vse nas in da nihče ne orje ledine zato, da bi se sončil v nekakšni imaginarni slavi, kar se tako rado očita, potem bomo pa tudi kdaj kaj dosegli.

Do takrat, dragi moji slovenski bratje v motorizmu, je pa vse skupaj eno samo bevskanje brez veze.

Hvala, jaz imam dovolj!

Glejte in berite o uspehih moto organizacij po svetu in se še naprej počutite slovenceljni!! :angry: :angry: :angry: :angry:

:OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze henrik tuma je vedel, ko mu je takratni nemski profesor na soli postavil teorijo, spoznal jo je pa v praksi: slovenec slovencu sovraznik.

naprimertragikomedijaslovenskepolitikepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, ampak vsakemu od nas, ki smo tudi z avtomobili na cesti se lahko zgodi, da nekoga zgaziš do konca. Pri tem ni nujno, da si pod vplivom kakeršnihkoli substanc. Pa tudi ni važno ali je to pešec, kolesar, motorist.... Majhna nepozornost, ležernost, prevelika zavarovanost v svoj Veliki JAZ in...... Da bi pa sedaj človeka linčal zaradi tega, ker je kot politik povozil motorista pa se mi zdi total bolano in netolerantno. Zagotovo ga čaka kazen. Žal ta ne nadomesti človeškega življenja kot tudi ves denar tega sveta ne. Seveda s tem ne mislim zagovarjat nespametne vožnje človeka. Hočem samo to, da vsak pomete prvo pred svojim pragom. Resnično je žalostno, da ljudje umiramo na takšen način.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky ... :notworthy: ... (nič čudnega, da so 4 filme posneli o tebi ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, ampak vsakemu od nas, ki smo tudi z avtomobili na cesti se lahko zgodi, da nekoga zgaziš do konca. ... Majhna nepozornost, ležernost, prevelika zavarovanost v svoj Veliki JAZ in......

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Maš res, tudi sam se tega zelo zavedam. Vem, da se mi lahko zgodi.

Vendar ravno v vzrokih, ki jih navajaš tiči kleč!

Vozniki se ne zavedamo, da upravljamo s stroji, ki lahko ubijajo. Za volanom se šminka, telefonira, pije, masturbira, dirka itd. itd.. Gostota prometa je že takšna, da od nas zahteva pozornost, polno aktivnost, zavedanje svojih sposobnosti in predvsem zavedanje svojih odgovornosti. In neupoštevanje tega žal lahko povzroči tudi smrt, zato tu govorimo o uboju.

Časi, ko si na cesti srečal 5 vozil v eni uri so minili, sedaj je nevarneje in je potrebno vožnjo in odgovornost temu prilagoditi. Žal, kruto, a tako je!

Easyriderske scene so postale redke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mojster je za uboj dobil 100 dni zapora, pa tri leta se ne bo smel furat.

Kaj menite?

Reakcije na temo: http://www.motorcyclecruiser.com/newsandup...anklowsentence/

Na motorcycle.com pozivajo na bojkot Sturgisa.

Ce gres na SD stran, so tam komentarji v tem smislu na forumu.

Res je tud to, da se je Janklow pritozil na sklep sodisca. Najbolj logicno bi bilo, da zato ker je kazen premila (verjetno nihce pri zdravi pameti ne bi spodbijal svoje krivde... )

vec o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Glede na to, kaj se dogaja pri nas, bi bili vidno pretreseni drugi in ti bi tudi morali odstopiti. Saj take primere (vinjenostm me politiki), na srečo brez poškodb doživljamo v Sloveniji redno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!