Skoči na vsebino

Kako se je začela dogajati www.Motosvet.com


Priporočene objave

... zanima me, kako se je začela cela zgodba te spletne strani.. pobudniki, izvajalci, idejo-nosci, zgodovinski fakti te religije, ipd...

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran odkril po naklučju, se prijavil (mislim da kot 20-30 uporabnik), odšel na prvo FS v Slov. Konjice z udeležbo cca 7. članov (NOISE ŠE VEDNO ČAKAMO SLIKE !!!!!!!!!!!!!!! :angry: ) in potem je počasi zadeva rasla........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In raste še danes!!!!!!!!

Čist po nesreči našel poleti 2001......potem se ojunačil......in prvo spoznal PUPO!!!!

Hudo!!!!!!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa po branju teme "napovedi voženj" Klimbro in Kekca III. Prijetno ob pivu na Zbilju!

Potem pa še ostale.

Pa zmeraj ob pivu! Pijandure! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran odkril po naklučju, se prijavil (mislim da kot 20-30 uporabnik), odšel na prvo FS v Slov. Konjice z udeležbo cca 7. članov (NOISE ŠE VEDNO ČAKAMO SLIKE !!!!!!!!!!!!!!! :angry: ) in potem je počasi zadeva rasla........

:grrr noise.......in cakamo in cakamo in cakamo in cakamo.... na slike

....1.FS v harley bar-u v slo.konjicah

7 neustrasnih se je zbralo

do pozne noci debatiralo....

the rest is history.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr naenkrat sm najdo što stran pa sm gledo pa sm bral, pol sm se pa prjavo :lol1:

v konjice je tudi marijan imel namen prit, pa ko ne vem kaj je že bilo, verjetno tašča bi rekla Vale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem predvsem v mislih zgodbo o tem, na katerem zeljniku je vse skupaj zraslo in čigav zeljnik je poklical, da sta ustvarila motosvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku je bil v vesolju en sam velik kaos.... :o

...potem je prišel Noise in ustvaril nebo, zemljo in Motosvet.... B)

...potem so prišli uporabniki in živeli so v raju... :D

...in potem prišli so moderatorji... O:-)

...pa smo spet na začetku... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem predvsem v mislih zgodbo o tem, na katerem zeljniku je vse skupaj zraslo in čigav zeljnik je poklical, da sta ustvarila motosvet...

Noise Data + Codeine. Doolga zgodba, morda kdaj ob pivu ;) Začelo se je pa... samo malo, da pogledam z iskalnikom po članih v forumu...

Noise Data Administratorji 24.12.2000

Codeine Administratorji 25.12.2000

Takrat sva usposobila forum... stran pa je šla online 19.3.2001... "the rest is history" (by Ice) :)

(kar se pa zgodovine forumskih in podobnega tiče, pa jaz vsake toliko z nostalgijo skočim do čisto zadnjih strani v posameznih forumskih kategorijah in z veseljem in ponosom prebiram ultra stare objave... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to torej pomeni, da je božiček prinesel motosvet in ne štorklja? lepo, lepo :lol1:

in kako ste zbrali sedmerico za 1FS (verjetno stara poznanstva)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. cisto nakljucje. B) preberi temo o 1. FS in ti bo (najbrz) jasno. meni se danes ni. heh :doze:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene zanima a sta admi.,odprla samo forum al cel motosvet,ker na začetni strani motosvet.com v kategoriji motocikli ,bi lahko bili podatki o motorjih bolj točni,saj ste iz tega področja ,drugač pa obstajajo tut revije, hvala za odgovor LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene zanima a sta admi.,odprla samo forum al cel motosvet,ker na začetni strani motosvet.com v kategoriji motocikli ,bi lahko bili podatki o motorjih bolj točni,saj ste iz tega področja ,drugač pa obstajajo tut revije, hvala za odgovor LP Curi

Cel motosvet, seveda. Če zaslediš kakšen nepravilen podatek, nam ga prosim serviraj na info@motosvet.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem na netu našu eno drugo stran(a kdo ve kako ji je bilo ime).....ni imela foruma, lahko pa si postavljal vprašanja....potem pa je nekega dne pisalo da se je preselila na novo stran...ali neki tazga.....in tako sem pršu na Motosvet...najprej sem jo opazoval kak mesec in se nato prjavu.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he. Pa je res zanimivo brati tist topic o prvem FS. Ena izmed objav:

''Objavljeno: 28 May 2001 @ 07:47

kdo je pa kriv,ce ni nobenega na forumu? ste vsi vljudno vabljeni na cvek......

best

Ice ''

Kdaj se je kaj nazadnje zgodilo, da ni bilo nobenga na forumu?

Aha, pa naj vidim, če mi uspe sestaviti listo udeležencev FS1:

- Noise Data

- Pupa

- Ice

- Easyrider

- Rok

- BMW

- Einherjar

Mi je ratalo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa naj vidim, če mi uspe sestaviti listo udeležencev FS1:

- Noise Data

- Pupa

- Ice

- Easyrider

- Rok

- BMW

- Einherjar

Mi je ratalo? :naughty:

ne! :P

pervy je tudi bil, nekateri na seznamu pa ne .) :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka tudi tisti, ki je Pupo pripeljal... in ko sta imela bližnje srečanje z nekim avtomobilom oz. njegovim špeglom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem na netu našu eno drugo stran(a kdo ve kako ji je bilo ime).....ni imela foruma, lahko pa si postavljal vprašanja....potem pa je nekega dne pisalo da se je preselila na novo stran...ali neki tazga.....in tako sem pršu na Motosvet...najprej sem jo opazoval kak mesec in se nato prjavu.... :hmm:

Mislim, da si najdu stran INTERBIKER (al neki tacega) vsaj tako sm jest najdu MS.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gebre: mislis www.tosca.si/moto :)

Macica: napacha - jaz sem bil samo na enem srecanju - in to je bilo 2. legendarno v Venisah (ki jih sam tudi danes se ne bi nasel), ko je Noise privlekel prvic Motosvetove majice (jo imam se vedno v predalu) in ko sem BMWju traumo povzrocil na poti nazaj z backfire-jem iz mojih auspuhov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa davnega leta 2000 pregledoval slovenski net, ter iskal informacije o motociklizmu v sloveniji. Razen strani zanesenjakov z svojimi motorji, take strani ni bilo. Pa sem si kar svojo. Mogoče se še kdo spomne. WWW.MOTOMANIJAK.COM. Ta je vsebovala novice, teste, forum, mailing listo... skratka vse kar rabiš.

Ob istem času sta si podobno stvar zamislila tudi Noise in Codeine. In ker je bil Motosvet večji, lepši, več uporabnikovm sem se odločil, da ne bom več konkurilal motosvetu, ampak bom raje pristopil (na forum), in to je to.

Motosvet teamu čestitam za uspešno opravljeno delo in vzdrževanje... le tako naprej.

Kako je izgledal www.motomanijak.com si lahko pogledate na naslovu http://web.archive.org/web/20010721164128/...otomanijak.com/ .

:OK: :notworthy: :OK: :notworthy: :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ein... Ne, ni to ta stran, bla je taka "dark" stran-vse je bilo črno-rdeče, pa mislm da je na začetku pisal, da se je administrator (Noise) preselil na MS, pa je bil link do sem, seveda če me spomin ne vara :hmm: :?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ein... Ne, ni to ta stran, bla je taka "dark" stran-vse je bilo črno-rdeče, pa mislm da je na začetku pisal, da se je administrator (Noise) preselil na MS, pa je bil link do sem, seveda če me spomin ne vara :hmm: :?

LP by gebre

Ja, to je bil Interbiker... Rok je tisti Interbiker, ki se je preselil k nam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!