Skoči na vsebino

BMW Enka (1)


Ice

Priporočene objave

k_bmweinser_4.jpg

Fahrdynamik und nicht maximale Raum-Ausnutzung stehen beim 4,25 m langen Kompakt-Bayern im Vordergrund. Vierzylinder-Motoren treiben die Hinterräder an. Nach dem Start des Fünftürers im Herbst sind ab 2005 auch Kombi, Cabrio und Roadster geplant.

vir: auto touring

naj bi prisel v tretjem kvartalu 2004.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa mal čudn.

čudn že...sam na lep, pozitiven način....mi je kr všeč.....kdo si pa ne bi želel takega v garaži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa mal čudn.

..js bi raj reku novodobn.. :naughty: ..moje mislenje..

full mi je usec od spredi :OK: ..hude linije pa luci :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo :OK: :OK: :OK:

Kakšna bo pa cena???

Mal več kot BMW 7 i nmal manj od BMW 3... tam okoli 2,3 miljončka tolarjev, z vso opremo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej pol pa se nau tok drg.. B) sm mislu d bo vec.. :OK:

:lol1: :lol1:

Bom še malo počakal z nakupom novega 4-kolesnika. Pa še itak si moram 2-kolesnika prej omislit. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim sem v eni ital. reviji zasledil, da bo osnovna cena cca.17.000evrov!

Hmm ... mozno, ce gre za avto velikosti serije 3 compact. Cena tega je zdaj okoli 5mio. Res pa je, da mi tale BMWjeva strategija modelov ni vec jasna, nova trojka naj bi spadala sedaj v visji razred kot je sedaj ali kako :?

A serija 1 bo zdaj manjsi avto? Hmmm 4 mio SIT. Verjetno to pomeni 1.6 motor, ce ne se kaj slabsega ... bomo videli. Oblika mi je zelo vsec, samo dejstvo da bo pogon se vedno na zadnja kolesa pa tudi :OK:

Mogoce bo pa celo (meni) dosegljiv ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso kej je smesn ?? sej ce bi biu BMW1 2,3 miljona tolarjev z vso opremo nebi blo tok drago.. sej je BMW3 tm cca 6 mio.. (ce se motm me popravte)

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso kej je smesn ?? sej ce bi biu BMW1 2,3 miljona tolarjev z vso opremo nebi blo tok drago.. sej je BMW3 tm cca 6 mio.. (ce se motm me popravte)

:? :?

V bistvu bi bilo ekstremno poceni, se ti ne zdi? :naughty: Ravno temu se rezimo, ker 2.3 miljona nisi vzel za stos ... 2.3 miljona je bil moj clio ... pa niti vse opreme nima :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bo pa celo (meni) dosegljiv ;)

seveda ti bo. ti je že zdaj, tudi trojka. samo dovolj zapufat se moreš, pa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bmwinfo.com/515.html

The available engines will be:

- 116i (115 HP)

- 118i (129 HP)

- 120i (150 HP)

- 118d diesel (122 HP)

- 120d diesel (163 HP)

Zanimivo, dvoliterski dizel naj bi bil kar opazno mocnejsi od enako velikega bencinskega motorja. Morda imajo pa se vedno kak "zamik" v oznakah ponekod ("316" pomeni 1.8 litra recimo :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi..e švabske so na alfo namonteral od gnojnega voza masko pa misljo da so avto naredl...ja ja tko kot so rusko fronto zmagal :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi..e švabske so na alfo namonteral od gnojnega voza masko pa misljo da so avto naredl...ja ja tko kot so rusko fronto zmagal :BUA: :BUA: :BUA:

in to seveda lahko vse utemeljis. right? :grim

go take a flying jump through a rolling doughnut. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi..e švabske so na alfo namonteral od gnojnega voza masko pa misljo da so avto naredl...ja ja tko kot so rusko fronto zmagal :BUA: :BUA: :BUA:

a ti se z gnojnim vozom še okol voziš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!