Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

Ni štos v tem, ali so bili potrebni/porabljeni $$$ njeni ali donirani.

V obeh primerih se je morala potruditi in jih pridobiti.

Po moje je večji štos v tem, da si nekdo vzame čas in se iztrga za 2000 dni normalnemu življenskemu toku.

Normalno življenje pa vemo, kaj v naših krajih je: ali služba ali kmetija ali šola.

To, da se je v teh 2000 dneh potepala okoli sveta je pač dodatna začimba v golaž.

Podoben podvig bi namreč tudi bil, če bi se za 2000 dni zaprla v samotarsko jamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam rad lepe slikce s potovanj in zanimive zgodbice. Če jih bo kaj, mi bo všeč, če ne, pa dolgcajt ;)

PS: od Bernarde Pulko Benke sem doslej videl samo eno res dobro fotko... tisti portret, na katerem zgleda kot kak japonski samuraj iz animejev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko že tolk govorite o sponzoriranju, donacijah itd..., pa saj smo ji tudi mi pomagali :D

BTW iščem sponzorja za 4 tekmovalce :OK: (ostalo po PM :yea2: )

Popravljeno . Popravil marijan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Brez zamere, a prepričan sem, da bi se 99,9% tistih, ki se zdajle pred špeglom napihujejo, kako je vse to simpl če ti en drug da dnar, skrilo kot miške in ostalo doma, če bi jim dali možnost ponovitve Benkinega 2000-dnevnega potovanja pod enakimi pogoji. IMHO, seveda.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si ogledala njeno novo spletno stran in opazila da ima resnočno bogato fotogalerijo....no....seveda..kaj pa drugega pocnes na taki poti kot fotkas....pa tudi dost dobre se mi zdijo fotke....samo..

...z njih skoraj nikjer ni razvidno, da je sla punca na pot z mopedom...bi ble enake fotke tud ce bi sla s kamelo.

pičkarija pa teli novinarji!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je od Benke...

Cena knjige je 12.900 SIT. Za narocila pri meni velja popust. Konkreten. 10.500 SIT, z DDV in postnino vkljuceno v ceni. Vsakemu motoristu bom napisala osebno posvetilo. Narocila mogoca preko telefona in interneta, sicer pa so vsa navodila na www.benkapulko.com. Ja, prenovljena spletka. Koncno ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se ti tako mudi? A ne bi raje počakala, da slišiš predavanje, potem pa gasa v bukvo po dodatne informacije. Si boš pokvarila predavanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rekla,tako jo bom lahko kaj uprašala kar v knjigi ni.No sploh pa sem knjigo začela včeraj brati sej je super samo premalo piše,oz teksta je bolj malo slik je pa full in so tud lepe,tako da jo prebereš celo v enem dnevu.Jaz jo berem sicer počasi da bo bolj dolgo trajalo sicer pa kar piše že več ali maj vem,ker sem redno brala in si kopirala njene članke in prigode s poti.Predavanja pa se že močno veselim kajti brati je nekaj drugega kot poslušati in doživljati spomine z njo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej je super samo premalo piše,oz teksta je bolj malo slik je pa full in so tud lepe,tako da jo prebereš celo v enem dnevu.

Se je pol splacal dat 12 oz. 10 jurjev za knjigo? Ker npr. slikce s celega sveta najdes tudi v neskoncno drugih knjigah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je pol splacal dat 12 oz. 10 jurjev za knjigo? Ker npr. slikce s celega sveta najdes tudi v neskoncno drugih knjigah.

lp

Seveda se splača. Če že ne zaradi drugega, zato, ker je Benkina. In takšnih dobrih fotk ne boš našel nikjer drugje... besedilo je pa tudi tipično njeno... :)

Like it...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rekla,tako jo bom lahko kaj uprašala kar v knjigi ni.No sploh pa sem knjigo začela včeraj brati sej je super samo premalo piše,oz teksta je bolj malo slik je pa full in so tud lepe,tako da jo prebereš celo v enem dnevu.Jaz jo berem sicer počasi da bo bolj dolgo trajalo sicer pa kar piše že več ali maj vem,ker sem redno brala in si kopirala njene članke in prigode s poti.Predavanja pa se že močno veselim kajti brati je nekaj drugega kot poslušati in doživljati spomine z njo

Hmm, jaz se bojim, da bo njeno predavanje enako, kot njena knjiga in vsi njeni članki doslej - skratka ponavljanje enih in istih zadev... Ne vem, no , ... potopisi drugih popotnikov me nekak bolj potegnejo ... recimo Šeruga, pa Tomo, še posebej mi je všeč Hodalič, ki je nekako še najbolj svetovljanski in najmanj šovinistično naperjen ...

Je pa bla Benka danes zjutraj na TV Sloveniji v jutranjem programu. V 15 minutah ni povedala ama ništa drugo, kot kdaj in kje bodo predavanja, pa da je ta knjiga zdaj njen 5,5-letni otrok, ki ga je spočela z možem (motorjem)...

Skratka, nadaljevanje štorije o "poroki z motorjem". ;) Mam občutek, kot da ponavlja eno in isto, "tralala tralala tralala".

Kar bi mene zelo zanimalo, bi bilo bolj ekonomsko predavanje o takem podvigu. Kajti potopise sem že videl boljše, kot pa tega v knjigi, tudi fotografije. .. Resnično pa me zanima logistika takšnega potovanja, finančna in ekonomska koordinacija, da o geografskem planiranju poti in vsega drugega, o socioloških aspektih (alienacija, iskanje frendov, vzdrževanje morebitnih medčloveških stikov/odnosov na daljavo, psihologiji 5,5-letnega samotarstva) sploh ne govorim.

Ampak o teh stvareh doslej nisem zasledil kaj dosti ... Verjetno tudi ne bo... Ker bo Benka folku (tako predvidevam, lahko pa se zeeeelooo motim - pustim se presenetiti!) razlagala o "lepotah tega planeta", ki smo jih že milijonkrat slišali iz ust in fotografij neštetih popotnikov, da o Lonely Planetu in podobnih oddajah/publikacijah, ki se predvajajo že na vsakem lokalnem TV-studiu, niti ne govorim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!