Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

Ne zapenajjte za vsako malenkost.

Prevoženi km ki so bili lani v javnosti (nekaj manj kot 200kkm) da pa bo 2000 sit preživela en dan pa ne verjamem. To še za en rezervoasr bencina ni (po normalni ceni ne po iraški ceni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje omenja kako je motor preživel to dogodivščino? In kako ga je servisirala brez kakršnegakoli mehaničnega znanja tam v [...]. In koliko zračnih filtrov je imela s sabo (puščavski pesek)?

Takšno in marsikatero drugačno stvar bo osebno razložila v sredo, 3.12. ob 21:00 uri, na "motosvetovi sredi v OLP-ju v Trzinu".

Za "neposvečene" - v Old London Pub v Trzinu.

Benka torej prihaja k nam, skoraj točno eno leto po prihodu domov. Da pride že drugič v tem letu in da smo jo lani ugrabili med njenimi prvimi dnevi v Sloveniji, si osebno štejem v posebno čast.

Skratka -- 3.12.2003 ob 21:00 -- bomo z Benko kakšno rekli, spili kakšno pijačko in jo vse to, kar nas žuli, povprašali.

Aha, tudi knjige bo imela s sabo, dalo se jih bo kupiti po 9.900 SIT, posebno posvetilo + chitchat included!

Vabljeni vsi + upam, da zgornja soba v OLP ne bo pretesna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Da pride že drugič v tem letu in da smo jo lani ugrabili med njenimi prvimi dnevi v Sloveniji, si lahko štejemo v posebno čast. No, vsaj jaz si jo"

Ja, celo ena punca je prisla iz Amerike v OLP, da je poklepetala z Benko :OK:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša draga prijateljica Benka torej prihaja k nam.......

Noise.......

Kaj smatraš ti pod prijateljstvo? Morda kaj tako zlajnanega kot to, da ti nekdo nesebično pomaga, neglede na tvoj "status" in okoliščine?

Če ja, mi povej, zakaj naj bi bila Benka "naša" ali vsaj tvoja prijateljica??

Pomagali ste ji financirati potovanje.

Plačali ste vstopnino, ko ste šli na predavanje.

Plačali ste knjigo z tako malo teksta, da bi se že skoraj lahko imenovala "slikanica".

Že vem. Morda pa je "prijateljica" zato, ker se je podpisala v knjigo in pride celo v OLP. In pomisli.......nič nebo kasirala.

GIVE ME A BREAK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise.......

Kaj smatraš ti pod prijateljstvo? Morda kaj tako zlajnanega kot to, da ti nekdo nesebično pomaga, neglede na tvoj "status" in okoliščine?

Če ja, mi povej, zakaj naj bi bila Benka "naša" ali vsaj tvoja prijateljica??

Pomagali ste ji financirati potovanje.

Plačali ste vstopnino, ko ste šli na predavanje.

Plačali ste knjigo z tako malo teksta, da bi se že skoraj lahko imenovala "slikanica".

Že vem. Morda pa je "prijateljica" zato, ker se je podpisala v knjigo in pride celo v OLP. In pomisli.......nič nebo kasirala.

GIVE ME A BREAK!

YZFG, Marijan in Einherjar, vesel bom, če se pridete prepričati v to, da je Benka fejst punca. Pa če pridete, pridite odprte glave, drugače raje ostanite doma.

Bom pa spremenil v objavah, da se njeni sovražniki, ne bodo čutili prizadete, ker sem jih vrgel v isti koš z mano in nekaterimi drugimi prisotnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa spremenil v objavah, da se njeni sovražniki, ne bodo čutili prizadete, ker sem jih vrgel v isti koš z mano in nekaterimi drugimi prisotnimi.

HOLD YOUR HORSES!

Jaz nisem nikomur sovražno naravnan.

Postavil sem vprašanje, ki za nekatere lahko izzveni sovražno.

In ne dvomim v to, da je Benka fejst punca. A da je zato že "moja/naša/vaša draga prijateljica"???

In vse kar sem uspel potegnit iz tvojega odgovora je, da mi ali nočeš, ali ne moreš odgovoriti na zastavljeno vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno zelo občudujem podvig Benke ... me pa njeni intervjuji ne ganejo več, ker res ne pove nikoli nič drugega, kar je že stokrat povedala ... če jo primerjam s Šerugo, ki je tudi dosti prepotoval, menim, da so njegovi intervjuji, knjige in vse ostalo bili dosti zanimivejši in kakovostnejši ... pa to je zgolj moje mnenje ...

Hola!

Hehe, Vale... Šeruga... hehehe... definitivno zanimiv... vendar zanimiv si lahko na različne načine in ne vidim nobene podobnosti med Benko in Šerugecom... saj JE zanimiv, a (vsaj meni) na en čisto poseben način :lol1: ...

Nekoč sem se z blaznim veseljem lotil Šerugovih knjig in člankov (podlistki v Delu), tudi na enem predavanju sem bil, pa sem bil samo vedno znova presenečen nad tem, kaj vse se mu je dogajalo: npr da mu je skoraj nov motor (Yamaha XT 550) zgorel, ker je spalno vrečo privezal na auspuh, potem si je za brezpotja srednje in južne Amerike kupil Suzukija GS 550 L (skoraj sto kil težjega soft chopperja z vrstnim štirivaljnikom), pa kako se mu je potem mislim da nekje pri jezeru Titicaca zlomil geštel, pa kako je svojo izvoljenko za njen rojstni dan peljal spat na tla v WC ob neki USA avtocesti, kako sta skoraj zmrznila ponoči v Sahari, ker sta imela s seboj samo dva puloverja in dvoje kavbojke (revež ni vedel, da je v puščavi ponoči mraz...) itd itd. Ko sem ga po predavanju vprašal, zakaj je zgorelo enduro zamenjal za chopperja mi je razložil da zato, ker ima štirivaljni motor večjo moč in navor pri nizkih obratih...

To najbrž veliko pove o njemu... mene pa še sedaj čudi, kako je sploh preživel s takim ignorantskim odnosom... Zna pa ZELO dobro pisat, tudi to je treba povedat.

In nasprotno, ko sem se pogovarjal z Benko, nikoli nisem imel občutka, da nima pojma o tem kaj dela, kam gre, kaj dogaja...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet enako kot YZF - nikoli nisem rekel, da jo sovrazim... dalec od tega... Roko na srce in nogo na ledvica - zenska je car...

Mi pa ni neka prijateljica - ce odstejemo mail ali dva glih nisva najbolj pristna prijatelja.

Gre samo zato, da ce imam priliko da ji roko stisnem to zame ni neka katarza. Mi vec pomeni, da si dopisujem s kitaristom od Stygma IV, da sem pil z bobnarjem od Vanishing point, dopisovanje s sefom od Eldritch, pitje s tonskim mojstrom od Ancient, pa se marsikaj drugega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet enako kot YZF - nikoli nisem rekel, da jo sovrazim... dalec od tega... Roko na srce in nogo na ledvica - zenska je car...

Mi pa ni neka prijateljica - ce odstejemo mail ali dva glih nisva najbolj pristna prijatelja.

Gre samo zato, da ce imam priliko da ji roko stisnem to zame ni neka katarza. Mi vec pomeni, da si dopisujem s kitaristom od Stygma IV, da sem pil z bobnarjem od Vanishing point, dopisovanje s sefom od Eldritch, pitje s tonskim mojstrom od Ancient, pa se marsikaj drugega..

A zdej se gremo pa že mal važit al kaj. :naughty:

Sem ravno prišla s predavanja,je blo lepo zanimivo.Sicer pa je predavanje skoraj isto kot knjiga kar nam je povedala itak piše v knjigi slike so bile tudi iste le da je bila tukaj kakšna več +video posnetki ki jih pa valda v knjigi ne more biti.Skratka za nekoga ki ga to zanima je bilo fajn,in predvidevam da pa bo v OLP še bolj zanimivo,edino žal mi je ker ne bom mogla bit tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, dalec od tega, vazim se ponavadi s tem, kaj sem ne koga poznam... :>

No ja ce mi bo zneslo po vaji bom tudi v OLP prisel, ker bi ji vseeno rad osebno cestital.

(pa kaksno pivo spil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

multimedijska predstavitev je bila kar v redu...čeprav bi človek za take dogodke kot je pet letna pot okoli sveta potrebovav več 2 urnih predstavitev da bi izvedel vse kar se je človeku na tej poti zgodilo....lepo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vse kar sem uspel potegnit iz tvojega odgovora je, da mi ali nočeš, ali ne moreš odgovoriti na zastavljeno vprašanje.

Saj ja nima smisla da kaj na dolgo in široko odgovarjam -- odgovoril sem s tem, da sem spremenil objave, ki so nastale v navalu veselja in ponosa, ker bo Benka spet pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam še tole glede Šeruge. Po vseh kilometrih, ki jih je prevozil z motorji, se še vedno nima za motorista (izjavil v nekem intervjuju). Ta način prevoza si je izbral zato, ker je za njegov način potepanja po svetu najbolj ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam še tole glede Šeruge. Po vseh kilometrih, ki jih je prevozil z motorji, se še vedno nima za motorista (izjavil v nekem intervjuju).

Se pač ni mogu poročit z motorjem, ker je imel ženo že zravn ;) Sicer pa, hja, no, saj tud za avtomobilista ali pa biciklista se nima, bolj za popotnika oz. nekakšnega vodiča po celinah.

Pa saj bodo tudi Benko eni gledali zato, ker je šla z motorjem okol, eni zato, ker je celih 6 let potovala, eni zato, ker je ženska, eni pa tud zarad fotk ali, da jim mal razbije vsakdan in jo bodo pogledali, namesto da bi šli v kino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFG, Marijan in Einherjar, vesel bom, če se pridete prepričati v to, da je Benka fejst punca. Pa če pridete, pridite odprte glave, drugače raje ostanite doma.

Bom pa spremenil v objavah, da se njeni sovražniki, ne bodo čutili prizadete, ker sem jih vrgel v isti koš z mano in nekaterimi drugimi prisotnimi.

noise preberi celo temo pol komentiraj :D , bil na predavanju v slovenj gradcu, sponzoriral njeno potovanje, ampak njeno predavanje pa vse okoli njene knjige mi pa ne sede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bila je Benka... v Cankarjevem domu... :hmm:

Fajn je bilo... da bi punca povedala vse, bi res rabila več časa... bo pa vsako njeno "predavanje" drugačno...

Kakorkoli že, pri njej sem dobila občutek, da je šla po svetu zaradi ljudi, ne pa zato, da bo na koncu potovanja samo faca izpadla... ma no v glavnem, bejba je rada med ljudmi... in to je to... ;)

p.s. ne da se mi več pisat... k mam že pouhn kufr tega nabijanja... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v celju :naughty:

komaj čakamo.. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!