Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

ker se je treba kregat :angry: ...če ne zarad druzga pa zaradi ene zenske ki je nardila nekaj kar bi rad se kdo pa se mu ne da....... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vrnila?

jest sem jo slisala govrit da ga bo vrnila, ker ga sponzor zahteva nazaj....

...no..pol ga pa ni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor jaz vem ji je BMWoz avto aktiv podaril motor pred kratkim.Saj bi bila groza da bi ostala brez motorja s katerim je živela 5,5let prevozila zajeten kup kilometrov in imela ogromno dogodivščin.Po moje se je na motor navezala kot člana družine.In verjamem da bi ji bilo hudo če bi ostala brez njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis da bi bil kup zguncanega pleha toliko vreden eni tako razsvetljeni in duhovno odprti zenski kot je Benka, da bi ga nujno mogla met parkiranega doma v dnevni??

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup zguncanega pleha

pa saj je to njen "mož". :P

tko kot majo moški "lubice" ... motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Si se vozil na vseh kontintentih?

ne na grenlandiji ziher ne pa še kje...ampak sej si videl kako je to zgledalo pri pulkotovi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se vozil na vseh kontintentih?

ne na grenlandiji ziher ne pa še kje...ampak sej si videl kako je to zgledalo pri pulkotovi...in vsekakor se strinjam s tem da pa? ni imela kej drugega delat,,,ampak zato še ni zaslužila CELO naslova Slovenka leta. NI in pikaaaa!!!!! Bom ji to oporekal in celmu slovenskemu narodu glupmu da tak naslov da tam eni ki ni imela druzga delat kot...bla,bla,bla. Dejte no kot da nobena slovenka ni naredila v tem letu kej bolj pametnega--pa sem celo zasledil da smo ji eni fouš---hahaha s tujim denarje je pa to ?ist enostavn naredit ampak p....si je treba namontirat-hehe ker moških je že ogromno ki je prevozlo svet itd...

Aha še tole,imam prijatelja ki je bil z avionom v Londonu (ja prav imate ima veeeelik denarja) in razlaga da je bil po celi Evropi. 8no ja preletu jo je,kar je razlika-mar ne?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bi rekel.

Mi je všeč, da imamo ljudi, ki jim ni nič sveto, pravzaprav jih nič ne premakne in vse znajo in vse vedo.

Se vsedeš pa odpelješ in to ene par let in nekaj desettisoč kilometrov pa kaj.

Prosto ko pasulj.

Če bodo še drugi to pogruntali, bo svet poln Bernard z motorji, ki bodo šibale po svetu. Svet bo onesnažen z Bernardami in njej podobnimi.

Boš šel z agencijo gledat severne medvede. Na varnem boš zrl dol s helikopterja in bo spodaj šibalo nekaj motoristov mimo.

Boš šel na safari, kjer boš gledal skozi varno šipo klimatiziranega vozila s pivom v roki, pa te bo zmotil spet en motorist, ki bo mim šibal, ker se mu ne ljubi v avtobusu matrat tako kot vsem drugim.

Drugič boš opazoval dol s helikopterja, pa boš videl enega Uroša, ki vleče še skupaj s tremi črnci svojo Quoto iz blata. Frajerji nimajo drugega početi, pa se po blatu valjajo.

Svet in tile motoristi so čisto znoreli.

In tako naprej, nikjer ne boš varen pred to motoristično zalego.

Enemu Frenku pa Tejki je vse jasno, jaz butelj bi pa kompliciral in tak podvig jemal kot osebni iziv, logistični problem, finačno zadrego, pa še mnogo tega zraven.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zato še ni zaslužila CELO naslova Slovenka leta. NI in pikaaaa!!!!!

mal poglej katera ga je prejšnja leta dobila

štefka kučan, milena močivnik ...

benka ga je zihr vsaj tolk zaslužila kot štefka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,,ampak zato še ni zaslužila CELO naslova Slovenka leta. NI in pikaaaa!!!!! Bom ji to oporekal in celmu slovenskemu narodu glupmu da tak naslov da tam eni ki ni imela druzga delat kot...bla,bla,bla. ...

Frenk,

simpl tkole kurcat vse po vrsti pa samo NE, NI DOBR, FUJ, POJMA NIMAJO ... daj namesto tega raje kdaj kaj konkretnega povej ... ker sicer si samo navaden zakompleksan primitivc, ki drugega kot težit ne zna ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo nazadnje tolko časa parlamentirat, dokler ne bo en stokrat ponovil da Benka svoje poti sploh ni prevozila, pa čeprav ma slike od vsepovsod, pa tud Guinessova knjiga jo ma notri. So eni tipi na dabri poti da jim rata.

Ja pa ljudje božji na motor, naredit njene kilometre + 1 in njene ure na motorju +1 pol pa šimfat.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ljudje božji na motor, naredit njene kilometre + 1 in njene ure na motorju +1 pol pa šimfat.

ne gre za šimfanje ... nihče ji ne osporava podviga ... no, saj, tistih 200.000 km v 5 letih tudi ni tak problem nagulit ... gre pač za to, da marsikoga moti ta Benkina über-prisotnost v slovenskem prostoru ... podvig je luštkan in velik ... ampak zakaj potemtakem ni kar Zemljanka leta? Ali pa globalna-vaščanka-leta? Mislim, saj se ni samo po Sloveniji vozila 5 let in pomagala vsakemu v stiski, ki ga je srečala ...

no, saj bom tiho :huh: nimam nič proti njej in podvigu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pismo" pa ne ,da živi od tega,češ kk glupi so tile ljudje ki so mi to plačali in še mi plačujejo. Sj priznam tud mene je nategnila-osebno sem ji čestital in ji podal roko-pa mi ni namenila niti pozdrava-tudi knjigo njeno sem kupil. Prebral do ene 10 strani in izračunal kak nateg je tole. baje je bila pred par dnevi v eni oddaji po tv in razlagala kako ne prenese umazanije itd...ej in ona je bila povsod po svetu v tistih zakotnih krajih kjer vode za umivanje sploh ni pa še ženska!!!strela ona tam ne preživi tud pol dneva ne. Ste potovali z motorjem 1 teden skupaj?? Ste velika večina motoristov tlele so in dobro vedo kaj je to umivanje na poti pa moški verjetn lažje prenese--halooo ona je pa ženska obsedena(kot pravi sama)z čistočo. Kot sem omenil nikjer na sliki ni umazana od poti,pa kdo za hudiča jo je sploh slikal (team ki jo je spremljal? Ker vse fotografije brez izjeme so vrhunske-profesionalne) Ni naredila 200000 al kolk kilometrov pa pika! Tud v 10 letih ne!!!! Pravim da motor dat na avijon in prepotovat svet ni nobena umetnost...vsak motorist lahkj to naredi če ima denar in čas. (služba,družina itd..) :angry:

Sicer pa kujte jo v zvezde,pa pazte da na vas ne pade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja neki je pa res-tlele je verjetn malo motoristov na forumu ste verjetno bolj "računalničarji" kajne. Zato...eh BV (brez veze)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrenk jaz bi tebe kovala v zvezde, samo te ne morem dvignit s tal... telesna teža al' karakter?... nekaj je pretežko... no ja, v vsakem primeru te ne morem pobrat... :hmm: :? :cry: :wacko: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrenk jaz bi tebe kovala v zvezde, samo te ne morem dvignit s tal... telesna teža al' karakter?... nekaj je pretežko... no ja, v vsakem primeru te ne morem pobrat... :hmm: :? :cry: :wacko: :devil:

Vragica, si ti malo ošvohela ?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,

motofrenk, če je tole res kar pišeš, boš naredil škandal v zvezi s Slovenko leta (gospo Močilnikar so zatuškali). In vsem Bernarda vernikom uničil svetinjo. Samo bo treba to dokazati in dokaze na precej bolj kulturen način predložiti.

Če ne, bo poka poka po tvoji riti (za glavo si še premlad).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,

motofrenk, če je tole res kar pišeš, boš naredil škandal v zvezi s Slovenko leta  (gospo Močilnikar so zatuškali). In vsem Bernarda vernikom uničil svetinjo. Samo bo treba to dokazati in dokaze na precej bolj kulturen način predložiti.

Če ne, bo poka poka po tvoji riti (za glavo si še premlad).

Kako boš pa vedu kam ga je treba poka poka, da bo prav.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: Nisem prebral vseh postov, ki so tukaj nametani, ampak nekateri so res grozni, da nekdo upa napisat, da si Benka naslova Slovenke leta ni prislužila in da ni prevozila omenjene poti je nesramnost na višku.

Če bi ta vsaj nekaj strani prebral iz njene knjige oz. tega popotovanja bi mogoče mislim drugače!

:OK: KAPO DOL PRED BENKO PULKO :OK:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!