Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

Mislim, daje bila v napovedniku za jutrišnjo večerno oddajo (večrni gost, polnočni klub ali nekaj takega?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, daje bila v napovedniku za jutrišnjo večerno oddajo (večrni gost, polnočni klub ali nekaj takega?!)

Pravilno misliš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno misliš. :grim

:grim

Vir: RTVSLO - polnočni klub

Zvrst: INFORMATIVNI - Pogovori, debate, okrogle mize

Na sporedu: vsak petek, ob 22.50 na TVS1, ponovitev v soboto, ob 10.45 na TVS1

Opis: Noč, zvezde in luna nas pripravijo do tega, da spregovorimo o stvareh, o katerih morda pri belem dnevu ne bi. Težko nam gredo z jezika, ker so preveč intimne, ker se jih morda sramujemo ali nas spravljajo v zadrego. Bolj ali manj znani Slovenci se v Polnočnem klubu pogovarjajo prav o teh stvareh. In nam celo dovolijo, da se jim pri tem pridružimo.

Napovednik: LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE, petek, 13.1.06 ob 22.50 na TVS1

Veliko nesporazumov in sporov bi lahko preprečili, če bi se znali in zmogli o problemih pogovoriti. To pa je velikokrat najteže. Zakaj se ne znamo pogovarjati, ali premoremo dovolj čustvene inteligence in kaj nam ponuja mediacija? To je le nekaj vprašanj, na katere odgovarjamo v tokratnem Polnočnem klubu, v katerem Vida Petrovčič gosti Benko Pulko, Milana Krajnca Pavlico, Natašo Belopavlovič in Petra Rondaija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo gledali. Dobro se je držala. Predvsem je imela veliko za povedat čez Slovence v Sloveniji. Slovenci v tujini so pa bojda čisto drugačni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

baje se zadnje čase benka nekaj tožari, ker ji je nekdo znamko sunil :)

očitno je to zelo v modi :grim kraja intelektualne lastnine namreč

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

no po dolgem času Benkina stran zopet deluje :OK:

www.benkapulko.com

celo štarcuno je dodala gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: A to ste vedeli?

• 2004 - prejme status kulturnega delavca od Ministrstva za kulturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umaknila se je v ilegalo, odkar je prišlo v javnost, da je pot okoli sveta naredila na tovornjaku.

Motor pa so z njega dali le, ko se je bilo treba fotografirati....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umaknila se je v ilegalo, odkar je prišlo v javnost, da je pot okoli sveta naredila na tovornjaku.

Motor pa so z njega dali le, ko se je bilo treba fotografirati....................

Oprosti, samo tole, je po moje zelo groba žalitev!

Aja, nič hudega! Saj smo vendar Slovenci... :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umaknila se je v ilegalo, odkar je prišlo v javnost, da je pot okoli sveta naredila na tovornjaku.

Motor pa so z njega dali le, ko se je bilo treba fotografirati....................

Vse je možno, vendar temu vseeno ne verjamem. Zavidanost je pri nas na zelo visokem nivoju, zato se podobnim izjavam sploh ne čudim. Tudi motor sem videl v živo in je kazal prevožene km-je. Aja verjetno so ga takole priredili, da izgleda, da je dal skozi 200.000 km-jev :slap: Mogoče se pa motim!?

Pozdrav od Roberta

P.S.: Poln presenečenj ne odgovarjam tebi, ampak na splošno .)

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, samo tole, je po moje zelo groba žalitev!

Aja, nič hudega! Saj smo vendar Slovenci... :hmm: :grim

maš prov fičo, taki smo pač na žalost slovenci, sedaj se bo še kdo spomnil in prjavu, da tud na everstu še nismo bli, da je vse skup samo fotomontaža

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov fičo, taki smo pač na žalost slovenci, sedaj se bo še kdo spomnil in prjavu, da tud na everstu še nismo bli, da je vse skup samo fotomontaža

janih

Men se zdi, da smo slovenci vsi skupaj ena fotomontaža in to zelo slabo narejena. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vam ne bo kakšen mit sesul. :glare:

Tole malikovanje že rahlo najeda...

malikovalcem ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umaknila se je v ilegalo, odkar je prišlo v javnost, da je pot okoli sveta naredila na tovornjaku.

Motor pa so z njega dali le, ko se je bilo treba fotografirati....................

Blizu resnice poba! Še naprej drezati v drek, makar smrdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Poln presenečenj ne odgovarjam tebi, ampak na splošno .)

Zakaj pa ne odgovoarjaš meni???

Saj me lahko napadeš, zato je forum......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne odgovoarjaš meni???

Saj me lahko napadeš, zato je forum......

Ah, zakaj bi te, le svoje menje sem napisal, tako kot si ga ti oziroma si napisal govorice drugih .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!