Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

No tole, kar sem napisal v temo o Janici, sodi malo tudi sem, zato še kopija tukaj !

Moje mišljenje

Se popolnoma strinjam z napisanim .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se strinjam.Za ostale pa: v dobrih starih časih so iztrgali jezike,sekali roke,rezali ušesa.Tako da,malo pazite,časi se spreminjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna debata teče o Igorju Brezovarju na lokalni (gostilniški) ravni..

Na žalost so najglasnejši - lokalni tercijalci,brez jajc..

Te dni Igor odhaja z motorjem čez Sibirjo na Japonsko..

Popravljeno . Popravil lo1ma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je, če sem odkrit, popolnoma vseeno. Kaj je narobe z mano? :hmm:

Tole je pa simpl. Nisi zaveden slovenski motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So f***n' what? Ce je sla okol sveta ali pa ne, imamo kaj od tega? No ja, razen kosti za glodanje, recepta za prodajo rumenega tiska, nabijanje postov in ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa imaš od Tine Maze,rokometnega kluba celje,valentina rossia,mogoče schumaherja,...

ama ništa,kar lahko primeš,

imaš pa osebno zadovoljstvo če tvojemu "idolu"uspe nekaj kar si želi in za kar dela.

Zame je Benka legenda(pa ne samo ona jih je še kr nekaj),ker vem kako je potovati,pa čeprav moje potovanje je plunk v morje proti njenim

ah brez veze

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imaš pa osebno zadovoljstvo če tvojemu "idolu"uspe nekaj kar si želi in za kar dela....

Samo v primeru, če mi je podvig mojega (huh :huh: ) "idola" dal motivacijo, da se tudi sam nečesa lotim, se potrudim in to tudi izpeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš pa osebno zadovoljstvo če tvojemu "idolu"uspe nekaj kar si želi in za kar dela.

Kakšno osebno zadovoljstvo? Zakaj naj bi bil osebno zadovoljen zaradi tega? :huh:

Sicer je pa že Pepe vse napisal, kaj, kako in zakaj. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej,pač v tem primeru nisi

mogoče navijaš za rossija in kadar zmaga si ves vesel in zadovoljen kadar pa ne doseže prvega mesta pa si žalosten in pizdiš na yamaho k ma za en kurc motorje in crkujejo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, Wobewt, se vama pridružujem.

Idoli, namenjeni le opazovanju, čaščenju in istovetenju, so več ali manj namenjeni "luzerčkom", ki sami ne premorejo volje ali moči, da bi nek podvig izpeljali. Ne rečem, če imaš idol zato, da ga poizkušaš doseči ali preseči, potem dobro. Da pa kot kakšen otročiček v njega projeciraš svoje nepresežene želje po starševski zaščiti oziroma neke komplekse, to je pa...milo rečeno...sranje. No...naj bo, v primeru vojne in izrednih razmer je zadeva nekoliko drugačna. Pa tudi v časih hudega trpljenja lahko idoli pomagajo. Saj, najbrž večina ljudi trpi zaradi svoje bivanjske bede in zakompleksanosti, ker si tega ne upajo priznati, pač potrebujejo idole, da živijo namesto njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, Wobewt, se vama pridružujem.

Idoli, namenjeni le opazovanju, čaščenju in istovetenju, so več ali manj namenjeni "luzerčkom", ki sami ne premorejo volje ali moči, da bi nek podvig izpeljali. Ne rečem, če imaš idol zato, da ga poizkušaš doseči ali preseči, potem dobro. Da pa kot kakšen otročiček v njega projeciraš svoje nepresežene želje po starševski zaščiti oziroma neke komplekse, to je pa...milo rečeno...sranje. No...naj bo, v primeru vojne in izrednih razmer je zadeva nekoliko drugačna. Pa tudi v časih hudega trpljenja lahko idoli pomagajo. Saj, najbrž večina ljudi trpi zaradi svoje bivanjske bede in zakompleksanosti, ker si tega ne upajo priznati, pač potrebujejo idole, da živijo namesto njih.

:OK:

Mojga idola pa že dolg ni več, ampak bil je pa faca, je iz vode vin naredu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Mojga idola pa že dolg ni več, ampak bil je pa faca, je iz vode vin naredu .)

Saj, zato so ga pa na križ pribili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, zato so ga pa na križ pribili .)

Ja nesramno, bolj logično bi bilo da ga križajo, če bi delal obratno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Mojga idola pa že dolg ni več, ampak bil je pa faca, je iz vode vin naredu .)

Saj, zato so ga pa na križ pribili .)

Itaq. Če bi pa naredil pir, bi ga vzel pod okrilje Zdrawc. Pa da vidimo junaka, ki bi upal sploh razmišljat o kakem križanju :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. Če bi pa naredil pir, bi ga vzel pod okrilje Zdrawc. Pa da vidimo junaka, ki bi upal sploh razmišljat o kakem križanju :kva2:

:grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nesramno, bolj logično bi bilo da ga križajo, če bi delal obratno :slap:

Vinogradniškemu cehu je odžiral biznis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoče, da je bilo že kje zapisano, ampak vseh 20+ strani se mi res ne da prebirati. Nekaj ne razumem...ne želim kakorkoli omalovaževati benke ali njenega uspeha...ampak...kako lahko ena dečva brez izkušenj dobi sponzorski motor? Kar na zaupanje oziroma tečnarjenje? Tisti, ki več potujete po svetu, kako je reč s toleriranjem samotnih ženskih popotnic v muslimanskih deželah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!