Skoči na vsebino

STUDIO CITY


klimbra

Priporočene objave

Drage dame!!!!!

Danes , pardon včeraj zvečer je padel še zadnji TABU na TV.

Celo vedno nerazumljivi MLAKAR je izustil nekaj razumljivih besed.

Dovolil si bom samo dve besedi:

ZAVIDAM VAM!!!!!!!!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske pa še kar naprej jamrajo da niso enakopravne! :lol:

Le kaj bodo izustile sedaj?

A je kdo pomislil na to da spljoh ne vemo zakaj gre?!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zenske izlive... :naughty: ( govorim o orgazmu, da ne bo pomote)

pies: obstaja tudi ponovitev, ampak zal ne vem kdaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponovitev orgazma? o to pa ne samo enkrat ga doživiš pol je pa konc .)

he he he...ponovitev Studia City... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponovitev orgazma? o to pa ne samo enkrat ga doživiš pol je pa konc .)

Napača......

Dame trdijo,da je ponovitev "X" krat zaželjena in s pravilnim treningom lahko dosegljiva.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za orgazem gre dobesedno za ejakujacijo, do katere lohk pride z ali brez orgazma. Šlo naj bi za izloček ženske prostate (a je kle kak medicinc in mi razloži kje je ženska prostata---žal sem prvič slišala za to) in tekočina je enaka kot sperma samo brez semen. Ponovitev studia city pa je bila včeraj popoldne okol 17h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za orgazem gre dobesedno za ejakujacijo, do katere lohk pride z ali brez orgazma. Šlo naj bi za izloček ženske prostate (a je kle kak medicinc in mi razloži kje je ženska prostata---žal sem prvič slišala za to) in tekočina je enaka kot sperma samo brez semen. Ponovitev studia city pa je bila včeraj popoldne okol 17h.

ah, temu se pa reče strokovno angleško po Googlu "squirt"? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za orgazem gre dobesedno za ejakujacijo, do katere lohk pride z ali brez orgazma. Šlo naj bi za izloček ženske prostate (a je kle kak medicinc in mi razloži kje je ženska prostata---žal sem prvič slišala za to) in tekočina je enaka kot sperma samo brez semen. Ponovitev studia city pa je bila včeraj popoldne okol 17h.

Ženska prostata ne obstaja. Ni mi jasno, kaj bi lahko izločilo to tekočino? :hmm:

Nisem pa gledal prispevka...

Urbi, univ.dipl.biol

p.s.: aja, oddajo se da videt na www.rtvslo.si, avdio/video na zahtevo, izobr. oddaje, studiocity.

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage dame.....dragi gospodje!

Ni ravno najbolj naravno,da vas učim o tozadevnih stvareh.......toda vaše nepoznavanje tematike,me rahlo moti in bi vam na ta način v nekaj stavkih razložil zadevo.Ženska ejakulacija se šteje kot višek orgazmičnih občutkov,ki jih lahko doživi ženska.Le ti so sklop večih faktorjev,ki so povezani s stimulacijo ne samo enega centra vzburjenja,temveč ženskega telesa v celoti.S tem hočem povedat,da "drgnjenje ene točke" ni tisto,kar si naše dame želijo.....in tudi ne nabiranje kilometrine v stilu....."jaz lahko porivam eno uro".....pač pa stimulacija večih toč na telesu,ki se jim reče erogene zone.....hahahahhhaaaaa kao ,da tega noben nebi vedu.......

Sama ejakulacija ni DE FAKTO sama po sebi nujna stvar,ki jo ženka doživi ob teh dražljaji,pač pa se jo da z nekaj potrplenja in veliko volje do ekspiremntiranja naučiti..........in verjemite Drage dame,ne bo vam žal.......,priučiti....pač kakor vam ljubše.

Zadeva sploh ni tako komplicirana,kot se sliši........prostato seveda imajo tudi ženske.....samo je njena oblika in sestava popolnoma drugačne kot moške.Tudi njena funkcija ni enaka.Nahaja se pa pod sramno kostjo....nekako 3cm v notranjosti nožnice....najlaže se ugotovi,ko se močno odebeli ob primerni stimulaciji........(drege dame...ne mi zamerit,če sem falil kakšen centi).Tukaj se najde glavno pot do tega o čemer govori oddaja.Primerna stimulacija goraj omenjenega mesta privede žensko najprej do močnega občutka.......bolje rečeno potrebe po uriniranju.......ki se kmalu spremeni v nenadzorovano krčenje vaginalnih mišic,ki sprožijo izliv.Sama tekočine je brezbarvna,brez vonja in rahlo slankastega okusa(preverjeno).Sama količina zeo variira......prvič,drugič je količina manjša,kasneje......z večkratnimi ponovitvami se le ta povečuje in ni tako nenavadno,da kasneje ena brisača ne zadostuje več,da se jogi nebi zmočil.

Že zavedanje tega,da si uspel žensko pripeljati do takega,ekstremnega,občutka,je strašno vzburljivo.....in dragi moji kolegi, ne čudite se,je tudi orgazmično!!!!!OK....priznam(da me BUBAMARA ne napade),lahko ženske to brez kakršnega koli napora dosežejo tudi same.....spet smo moški nepotrebni..........SAMO V DVOJE JE NAJLEPŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAMO V DVOJE JE NAJLEPŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa v troje? :naughty:

To z žensko prostato pa prvič slišim... Bom spet malo kak anatomski atlas prelistu...

Urbi

p.s.: izpit iz anatomije človeka 10/9, biologije človeka 8/10 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama tekočine je brezbarvna,brez vonja in rahlo slankastega okusa(preverjeno).Sama količina zeo variira......prvič,drugič je količina manjša,kasneje......z večkratnimi ponovitvami se le ta povečuje in ni tako nenavadno,da kasneje ena brisača ne zadostuje več,da se jogi nebi zmočil.

Pa si ti siguren, da ta ,,preverjeno,, dama nima zgolj inkotence? :huh:

Symru: lina, "inkontinence" mogoče? :P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti siguren, da ta ,,preverjeno,, dama nima zgolj inkotence? :huh:

Probaj.....pa boš vidla.

Pa veliko zadovoljstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: izpit iz anatomije človeka 10/9, biologije človeka 8/10 :P

.....pa se vedno nc ne ve o zenskah..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pa se vedno nc ne ve o zenskah.....  :grrr

Kaj češ, Urbi = teoretik :P

Kaj bi s prakso? :BUA: Pol obstaja nevarnost, da se teorije izkažejo za napačne! And we don`t want that! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!