Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Se opravičujem, če je bilo nerazumljivo napisano. Zaklenjeno belanco sem imel na motorju, pa so mi jo v času kraje odklenili ter odpeljali motor. Na kakšen način odklenejo oz. utrgajo, nihče do zdaj ni dal nekako zanesljivega odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem že marsikaj slišal o poškodbah in neumnostih, ko je folk puščal čelade na motorju, sem jo do sedaj vedno jemal s sabo. Bom pa nabavil eno dobro za kolo, ki se na majhno zvije. Ampak ta bo samo za skrajni primer, če jo res ne bi moral nosit okrog.

Katere pasme je simpatičen maček na tvoji rami???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključavnica je navadna navita,na ključ za bicikel.

taksno sem vcasih imel za aprilio zaklepat. potem mi jo je foter enkrat zaklenil (bil sem 16 letni mulc), jaz pa sem vanjo iz jeze natocil cianoakrilat. narazen sem jo potem dobil z navadnimi klescami z baumaxa. nikoli vec mi ni nihce nicesar zaklenil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako na furi zaščitite svojo čelado tisti, ki ne uporabljate kovčkov... Najbolj me mika takšna pletenica, ki jo uporabljajo za zaščito monitorjev (KLIK saj je zelo tanka. Ve kdo za kaj podobnega?

Kaj pa kaj taksnega? :)

http://www.louis(pika)de/_10519ff2171fd412f3742fa9d22cde3ffd/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10005492

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj,če se bo kdo zapičil v čelado in se na to tudi pripravil je čist vseeno če imaš to al pa predlagano,v bistvu je to ena te ista zadeva(zajla),ki jo z lahkoto precvikaš z kleščami za električarske DV....

Ne saj meni je vseeno katera firma je in tudi varnost. Gre se mi le za to, da je čimtanjša in da čelade ne more nekdo dobesedno vzeti iz motorja. Tukaj ima vsaj nekaj napora in ga bo mogoče odvrnilo. Saj se gre le za kakšno uro, dve odsotnosti od motorja podnevi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne saj meni je vseeno katera firma je in tudi varnost. Gre se mi le za to, da je čimtanjša in da čelade ne more nekdo dobesedno vzeti iz motorja. Tukaj ima vsaj nekaj napora in ga bo mogoče odvrnilo. Saj se gre le za kakšno uro, dve odsotnosti od motorja podnevi ;)

Ko bom mel čas jo bom slikal pa tu prilimal,je bolj praktična kot tvoj predlog,zakaj....Ker je ključavnica v sklopu zajle in ko je daš narazen je na eni strani pritrjena na zajlo,ker se jo da z posebnim nastavkom,ki ga dobiš zraven pritrditi na okvir motorja in je tam fiksirana do naslednje uporabe,ker je optično oz. vizualno lepša in v celoti plastificirana,črna.....kupil sem jo v TC za par € in popolnoma zadostuje za navedene potrebe.

Sej pravim prilimam slikco ob priložnosti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom mel čas jo bom slikal pa tu prilimal,je bolj praktična kot tvoj predlog,zakaj....Ker je ključavnica v sklopu zajle in ko je daš narazen je na eni strani pritrjena na zajlo,ker se jo da z posebnim nastavkom,ki ga dobiš zraven pritrditi na okvir motorja in je tam fiksirana do naslednje uporabe,ker je optično oz. vizualno lepša in v celoti plastificirana,črna.....kupil sem jo v TC za par € in popolnoma zadostuje za navedene potrebe.

Sej pravim prilimam slikco ob priložnosti.

Lp

tole je ena dobra stvar

http://lockitt.com/m...ct_Code=HLHS212

post-36887-0-73307100-1335383097.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko bom mel čas jo bom slikal pa tu prilimal,je bolj praktična kot tvoj predlog,zakaj....Ker je ključavnica v sklopu zajle in ko je daš narazen je na eni strani pritrjena na zajlo,ker se jo da z posebnim nastavkom,ki ga dobiš zraven pritrditi na okvir motorja in je tam fiksirana do naslednje uporabe,ker je optično oz. vizualno lepša in v celoti plastificirana,črna.....kupil sem jo v TC za par € in popolnoma zadostuje za navedene potrebe.

Sej pravim prilimam slikco ob priložnosti.

Lp

Še ni bilo časa? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

A mi prosim lahko kdo svetuje, kje bi se dalo dobiti boljše modele ključavnic,

npr. Kryptonite, Abus, Almax, (Xy ?),

ker mi v Slo striček G najde samo Xena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi prosim lahko kdo svetuje, kje bi se dalo dobiti boljše modele ključavnic,

npr. Kryptonite, Abus, Almax, (Xy ?),

ker mi v Slo striček G najde samo Xena?

jst sm Abus dobila v TRG-ju na Celovški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj modelov ključavnic obešank znamke/ Abus / imajo v bauhausu v vseh poslovalnicah po sloveniji .Zame odlične zadeve :OK:  niso pa ravno poceni. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej sm ga najdu :P

DSC03172.JPG

Tole je odlična zadeva :worship:  ,za določene modele motornih koles se da kupiti dodatno takšen model ključavnice že serijsko ,priporočam.

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

a ma kdo tole:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ebay....od 300-500€

pr nam ma Axle..sam cena je prehuda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ebay....od 300-500€

pr nam ma Axle..sam cena je prehuda.

Kolk prehuda:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Kmet2 pravi:

Kolk prehuda:P

ne vem, govorim nasplošno cene sem gledal na ebayu, dvomim, da bi bilo kje ceneje

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 39 minutami, Zivnorc pravi:

... za 300€ grem jest s tabo...pa ti mopeda merkam...  :D

 

Evo jaz ti dam 300 € ampak boš z mano vozil celo poletje pa čuval .....velja:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!