Skoči na vsebino

Kupim PC


Priporočene objave

Nekaj v tem stilu:

Plata, procesor (recimo 450 - 700), grafična (lahko neka obična, ni treba da je pospeševalec samo vsaj 8MB, disk vsaj 5-6gb, cd-rom, disketnik, ohišje je lahko tud mini, 256RAM (manj ne, več pa tud ne rabim), tipkovnica in miš. Foter rabi za XP-je, Office in včasih še AutoCad. Če ma kdo kaj takega ali podobnega v tem cenovnem razredu...se priporočam! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtam katerikoli raunalnik s kakršnokoli konfiguracijo za 20-30 jurjev cenej kot v najcenejši trgovini prneseš torej račun z računalnikom in konfiguracijo ki ga želiš in zrihtam ti za 20-30ksit cenej

vse legalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtam katerikoli raunalnik s kakršnokoli konfiguracijo za 20-30 jurjev cenej kot v najcenejši trgovini

pa je tistih 20.000-30.000 SIT popusta ne glede na to ali je celotna vednost računalnika 100.000 SIT ali pa 500.000 SIT ?

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kaj takega ali podobnega v tem cenovnem razredu...se priporočam! ;)

Naslednja mašina stoji v mojem kotu in jo prodam.

Seagate 6.4GB, 256MB, ATI 8MB, modem Robotics, zvočniki, tipkovnica, miška, CD, CD-RW, kupljen pri Anniju. Pa še printer bubleJet 2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je tistih 20.000-30.000 SIT popusta ne glede na to ali je celotna vednost računalnika 100.000 SIT ali pa 500.000 SIT ?

povej kaj te zanima pa ti napisem po kaksni ceni ti lohk zrihtam

npr. racunalnik z dvd jem pekačem intel pentium 4 2.66mhz 19incni monitor flat screen, škatla, osnovna plata... za cca 230-240k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racunalnik z dvd jem pekačem intel pentium 4 2.66mhz 19incni monitor flat screen, škatla, osnovna plata... za cca 230-240k sit

saj tako stvar dobiš tud v štacuni za tak dnar :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja mašina stoji v mojem kotu in jo prodam.

Seagate 6.4GB, 256MB, ATI 8MB, modem Robotics, zvočniki, tipkovnica, miška, CD, CD-RW, kupljen pri Anniju. Pa še printer bubleJet 2000.

Bi šlo brez printera? In za kako ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šlo brez printera? In za kako ceno?

Naj opomnim, da ni ključnega podatka - hitrost procesorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj opomnim, da ni ključnega podatka - hitrost procesorja :)

Ni frke, sem opazo. Če ga ni bo cena pač tolko nižja in bom plato s procesorjem nabavo kasneje - točno tako kot hočem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo SDram 256 mb za prodat....pm.... ;)

v štacunah, kolkor hočeš ... al pa na Bolhi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tako stvar dobiš tud v štacuni za tak dnar :) :P

sym spregledal si da dam jst zravn še 19 inčni monitor

na bolhi prodajajo slabši računalnik brez monitorja za 250.000 sit, jst zrihtam boljši računalnik za 180.000 sit, samo po izkušnjah ljudje raje kupujejo iste stvari dražje v trgovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym spregledal si da dam jst zravn še 19 inčni monitor

na bolhi prodajajo slabši računalnik brez monitorja za 250.000 sit, jst zrihtam boljši računalnik za 180.000 sit, samo po izkušnjah ljudje raje kupujejo iste stvari dražje v trgovini

19-colarji so po 44 jurjev (www.enaa.com). mašina brez kakega radeona 9600 je pa tud že poceni danes ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj bodimo bolj natancni, da ne bomo v prazno nabijal.

Kura tukaj imas en racunalnik ... povej po kaksni ceni ga zrihtas.

CHIEFTEC DG-01BD

ENERMAX EG365AX ActivePFC+FMA

ABIT NF7-S nForce2 +SB+LAN+SATA+FW

ATHLON XP 2600+/512 (1.917GHz) Barton

ZALMAN CNPS7000A-Cu

2 x 512MB PC3500 DDR HyperX (lahko je drug ram samo iste kvalitete)

WD 120GB 7200 SATA 8MB

ASUS RADEON 9600XT 128MB

TEAC W50D IDE DVD-+RW

SAMSUNG 959NF TCO99

Tukaj imas konkerten primer kar solidnega raucunalnika. Izpustil sem drobnarijo (miska, tipkovnica, zvocniki). Torej za koliko zrihatas tocno tako masino in koliko je garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej to kar si mi ti poslal je v bistvu ponudba od mlacoma kr hud compjuter ampak s tem se tolk ne bavimo

druge stvari se da dost cenej dobit tole je neka podobna ponudba ker ne tržimo čist istih stvari

Št. Šifra Opis Kolièina Enota Cena na enoto DDV v % Znesek DDV Znesek

1 048898 Raèunalnik AMD 1 KOS

1 x OP ABIT NF7-S

1 x CPU AMD AthlonXP 2700+ *tray

1 x Hladilnik z vent. za AMD Athlon *TITAN D5TB(TC), z temperaturno kontrolo

1 x FDD TEAC 3.5'' 1.44MB

2 x RAM DDR 512MB PC400 A-Data CL2.5

1 x HDD WD WD1200JD, 120GB 7200RPM,SATA ,8MB

1 x KABEL ZA TRDI DISK * za dve enoti

1 x VGA BESTCOM ATI Radeon 9600XT 128MB BGA MadView, CRT, DVI, TV-OUT

1 x Ohišje ATX Midi Tower 300W, FOCUS, black

1 x DVD-/+RW LITE-ON LDW811S-02C Retail 8x DVD-/+RW

Skupaj: 189.690,00

Vsota DDV: 37.938,00

Znesek skupaj SIT: 227.628,00 tolk je uradno men daš pa še ene 20 jurjev na roke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pri kom se uveljavlja garancijske zahtevke ???

Nerabiš, kajti roba je zagotovo prvorazredna (direkt iz skladišča IBM :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, vecino izdelkov sem vzel iz njihove ponudbe ker imajo tekoc cenik in lahko naredim primerjavo.

Racunalnik ni nic ekstra hud (edino RAM sem dal pa res drag, ki pa zeloooo prav pride ob potencialnem overclocku, ce tega ne rabis nabavis cisto osnovnega, ki je pol cenejsi).

Cena tistega mojega kompleta je okoli 360.000 ob cenejsem RAM-u (kot je na tvoji ponudbi) bi bila ze blize 320.000.

Malo bom kriticen in brez zamere lepo prosim, ce se pa bom kje zmotil me pa veselo okregi. Ce naredim kratko primerjavo mojih zelja in tvoje ponudbe, bi rekel naslednje.

Najprej pri tvoji ceni manjka monitor. Katerega cena je 70.000. Torej je sedaj cena mojih zelja ze 250.000 in s tem smo ze nekje tam (kolikor bi placal tebi).

No pa gremo od zacetka tvoje poundbe. Osnovna plosca je ista. Procesor si ponudil 2700, ki ni Barton, kar meni osebno ni vsec in bi zahteval 2600, ki pa je Barton. Tukaj si podal artikel ki je 2000 drazji. Ok. Naslednja stvar je hladilnik na zalost ne poznam hladilnika toda vem da je Zalman izredno tih in ucinkovit vem da je cena malo visja (vendar za usesa je vredna), ce ima tvoj Titan enake lastnosti ok, toda dvomim. RAM je 3200 in CL2.5, med tem ko je moj 3500 in CL2, ampak to sem ze prej odstel. Trdi disk je isti. Za BESTCOM graficnega proizvajalca se nikoli nisem slisal in ne vem kaj vse dobim v paketu (software in hardware). Tko da ... vsekakor bi zelel Asus, kjer vem kaj dobim. Ohisje, ki ga ne poznam je verjetno eno osnovno z 300 W napajalnikom. Pri Chieftecu se ve kaj se dobi, kvalitetno ohisje z veliko prostora za dodatne ventialtorje in s tem pretok zraka ... ter enermaxov napajalnik, ki je prav tako kvaliteten (mocnesji 365W) ter z opcijo nastavitve hitrosti vrtenja ventilatorja, ki pri dandanasjih napajalnikih se kako prav pride (ponavadi se ta ventilator najbolj slisi). Moja zelja je gotovo vsaj za 20.000 drazja. DVD pekac, ki je v tvoji ponudbi je boljsi od mojega predlaganega, razlika v ceni je 7000. Ok. To so komentarji glede razlik.

Sedaj pa h kritiki. Prvic, zakaj sem eksplicitno napisal kaj zelim, samo zato, ker s tem vem kaj kupim, ker zadeve poznam. Tvoja ponudba je od vseh mojih zelja izpolnila le 2. Ponavadi pac ko nekaj narocis, verjetno to zelis tudi dobiti. Zaradi tega tudi primerjava ni bila mogoce 1:1, ampak sem moral improvizirati. Drugic cenovno na zalost kot si ugotovil nisi nic bolj ugoden, kvecjemu manj. Tretjic, nic nisi govoril o garanciji in servisu, ki sta zelo pomembna dela ponudbe.

Za zakljucek lahko recem, da si za nekoga, ki ne ve kaj hoce ampak zeli samo kupiti racunalnik verjetno cisto dobra partija. Samo za nekoga, ki pa ve kaj hoce in zeli to tudi dobiti, pa na zalost ne. Ce si ze rekel da pac ne trzite istih/vseh stvari, bi vsekakor moral reci pojdite na to in to stran pa si oglejte kaj nudimo itd., ne pa jaz vam zrihtam katerikoli racunalnik s kakrsnokoli konfiguracijo za 20-30 tisoc ceneje, kar pa ocitno ni res. Grrrr... :angry:

To je samo moje kar se da objektivno mnenje in prosim ne tega jemat osebno. Kjer in kar sem se pa zmotil, me pa veselo popravi.

Popravljeno . Popravil TNT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garancija je 2 leti uveljavlja se pri avteri

reku sm ti da lahko druge stvari cenej zrihtam to pa zato ker ne sodelujemo z uvoznikom za te stvari ki si jih ti napisal jst sm hotu sam čim bolj približat ponudbo s stvarmi ki jih lahko dobim. zato ker ne sodelujemo s tem uvoznikom bi bile tudi stvari malo dražje

na ostalo se mi sploh neda odgovarjat ker ne mislim izgubljat cajta

moja ponudba je bila mišljena tako da če kdo kupuje računalnik naj pove kakšne specifikacije ima pa mu odgovorim če lahko zrihtam cenej kar pa skor sigurno lahko.

z tvojo izjavo sym si pokazal samo eno stvar :

ta forum je narejen samo in izključno za zajebancijo, ker se vedno najde osebek ki o zadevah nima pojma pa potem skuša to prikriti z zajebancijo :notworthy:

pejt se raj v temo o đamiji o čevapčičih kregat

če se bo kdo najdu ki ga zanima po kakšni ceni lahko zrihtam robo mi naj pač pošlje pm izgubit nima ničesar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bojo veseli Avtera in njihovi dealerji, ko jim po dilerskih cenah na končni trg uletavaš ... <_< B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti je reku da od njih kupujem samo garancijo se tam uveljavla

kdo pa je rekel, da kupuješ pri njih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ma kdorkoli od njih pri tem

če js želim lahko prodam stvar brez marže po dilerski ceni lohk pa jo dam zastonj moja stvar moja izguba

ne vem kaj ti gre kle v nos sej nobenmu ni narejena škoda dobavniku plačam, kaj bom pa pol js s tem naredu je pa moja stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!