Skoči na vsebino

Piaggio Skipper 150


beno

Priporočene objave

Citiram Driver_ST (CRO) ki ne more pisat na forum ... razlogi :? :? sva probavala skor use ze :hmm:

Driver_ST (CRO) : "Imam skippera 150 ccm i sad bi htio stavit kit malossi 172 al imam problem jer neki kažu da neće redilica izdržati opterečenje

kaj vi mislite o tome???????????????"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mu jaz večkrat povedal... bu izdržače brez ikakvih problema!!!!

jaz imam isto mašino kot on... in gore malossi 172, jolly moto, dellorto 25 + masci... in tako sem imal kakšnih 3000 km... in danes sem dodal še variomat malossi 2k, delta clucth in še vdno vse oke.. ampak krajnji je čas da zamenjam radilico =)

prej sam imal isto SR-ja 125

gore je bil malossi 172 in dellorto 25mm v 10 000 km nikakšnih prblemom dokler cilindar ni zaribao ker sam napravio lošo mešavino :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram Driver_ST (CRO) ki ne more pisat na forum ... razlogi :? :? sva probavala skor use ze :hmm:

Driver_ST (CRO) : "Imam skippera 150 ccm i sad bi htio stavit kit malossi 172 al imam problem jer neki kažu da neće redilica izdržati opterečenje

kaj vi mislite o tome???????????????"

Verjetno dalec najbolj na to da ne more objavljat vpliva dejstvo, da clan s takim ali podobnim imenom na motosvetu ne obstaja.

PS: Temo sem preimenoval v Piaggio Skipper 150... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nism ziher če je radilica to kar jest mislim (motorna gred) ampak zadeva mora zdržat. Vem pa zato, ker sm nekoč odkril en forum za 125ccm skuterje (italianski) ampak sm zdejle zgubo link .. sicer sem si podatke mogu prevajat prek altaviste (prevajalink) ker it. itak ne znam :-) ... ampak blo je ogromno rpedelav. ti motorji so mel tut po 35PS dirkalne verzije .. k so divjal z njimi k še ni blo runnerc pa pododbni zadev ...

Ker še preden sem si kupil Aeroxa, sem se precej prevozil s Skipperčkom (ki je mim grede 2T, zračno hlajen). Zadeva leti k pes ;-) .. Gilera runner 70 mhr replika, drugi prenosi, večji fergy, izpuh ... ostane zadaj :-) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nism ziher če je radilica to kar jest mislim (motorna gred) ampak zadeva mora zdržat. Vem pa zato, ker sm nekoč odkril en forum za 125ccm skuterje (italianski) ampak sm zdejle zgubo link .. sicer sem si podatke mogu prevajat prek altaviste (prevajalink) ker it. itak ne znam :-) ... ampak blo je ogromno rpedelav. ti motorji so mel tut po 35PS dirkalne verzije .. k so divjal z njimi k še ni blo runnerc pa pododbni zadev ...

Ker še preden sem si kupil Aeroxa, sem se precej prevozil s Skipperčkom (ki je mim grede 2T, zračno hlajen). Zadeva leti k pes ;-) .. Gilera runner 70 mhr replika, drugi prenosi, večji fergy, izpuh ... ostane zadaj :-) ...

A ma Piaggio še kakšen drugi "Skipper" s 4T? Ker ko sem jas bil na morju je mel en nekaj takega (Piaggio ziher), zvok pa je bil kot pri enovaljni enduri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja novejši so 4T. Takrat ko so dobili tudi novo obliko. motor isti kot v X9, le da je to pač bolj mestni skuter, X9 pa bolj potovalna zadevca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da ne obstaja. To so buče :-)

Z veseljem bom pogledal screenshot, ki mi ga bos prilepil v to temo, kjer je v seznamu clanov tudi Driver_ST in se potem javno posipal s pepelom. V nasprotnem primeru pa bom mislil da nekej brez veze provociras.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bom pogledal screenshot, ki mi ga bos prilepil v to temo, kjer je v seznamu clanov tudi Driver_ST in se potem javno posipal s pepelom. V nasprotnem primeru pa bom mislil da nekej brez veze provociras.

Se posujem s pepelom, ker sem površno prebral.

Prebral sem nekaj v stilu, da ti bo kdo težko pomagal ker takšnega motorja tu vrjetno noben nima (so res zelo redki).

Pardon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno dalec najbolj na to da ne more objavljat vpliva dejstvo, da clan s takim ali podobnim imenom na motosvetu ne obstaja.

PS: Temo sem preimenoval v Piaggio Skipper 150... :angry:

ne obstaja???

post-18-1074551632.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne obstaja???

Ahm, ne vem zakaj mi ga ni nasel prejsnjic...

Vsekakor pa je se vedno nepreverjen.

Poslji Noisu pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!