Skoči na vsebino

Digitalne predelave skuter slik (was paint sho...)


italjet maniac

Priporočene objave

zakaj se v tej temi predelava cestake ce je tema scoterji djte tm pod motocikli predelavat take motorje to je sam moje mnenje

moje mnenje pa je, da bi blo najbols, ce bi mel kategorijo, namenjeno le fotomontazam, in tam not to temo, in vse teme s contesti, tk k majo to porihtan na avtomobilizem.com! .) a posljemo eno prosnjo Noisu? :)

cestake predelujem zato, kr so mi dost bl srckani :wub: za stylat, k pa skuterji, k se na njih ne spoznam nic spljoh, in sploh ne vem ka bi na njih lahk naredu, da nebi brezveze izpadl. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje pa je, da bi blo najbols, ce bi mel kategorijo, namenjeno le fotomontazam, in tam not to temo, in vse teme s contesti, tk k majo to porihtan na avtomobilizem.com! .) a posljemo eno prosnjo Noisu? :)

cestake predelujem zato, kr so mi dost bl srckani :wub: za stylat, k pa skuterji, k se na njih ne spoznam nic spljoh, in sploh ne vem ka bi na njih lahk naredu, da nebi brezveze izpadl. :)

To ti ni slaba ideja zok :naughty: :) sam a je uresnicljiva :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gromski Mucek, neki sm popravljal sliko, pa ni prsl tak ko bi js rad, tak da rabim mal vec casa, da najdem tapravi sample za gor dat, da ne bo cele slike pokvarl... .)

WacKer, ne vem, mislim pa, da bi blo za motosvet boljs, k bi bla vecja preglednost tako za kategorijo skuterji, kot za vse ankete, ki so trenutno porazgubljene nekje med temami o skuterjih... :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm presaltu na paintshop, pa par stvari naredu, sicer bolj amatersko, k sm se nov v tem biznisu (paintshopu), pa neki je (akrapovic pise na roru - Thundercatu na cast! :D ):

post-18-1077645940.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok to bi blo res vrei da bi meli naprimer temo fotomontaza ko bi kdo vstopo not pa mamo kontest 1,2,3.... kolk jih pac bo (verjetno zelo veliko ker ste kr zagreti za to, jaz se vam pridruzi cez kak dan ko dobim PsP), pol pa se kaka tema ala " pokazi kaj mas/si naredo" pa takoj bi se najdlo zaj pa ze mors iskat kontest :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok to bi blo res vrei da bi meli naprimer temo fotomontaza ko bi kdo vstopo not pa mamo kontest 1,2,3.... kolk jih pac bo (verjetno zelo veliko ker ste kr zagreti za to, jaz se vam pridruzi cez kak dan ko dobim PsP), pol pa se kaka tema ala " pokazi kaj mas/si naredo" pa takoj bi se najdlo zaj pa ze mors iskat kontest 

jaaa to bi blo res u redu :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr se tiče tega da bi odprl novo temo za predelave sicer nebi blo slabo, ampak mislm da je tole s fotoshopm trenutno zlo popularn, ampak tko bo še kkšn tedn mogoče dva, potem pa se nobenemu več nebo dalo to predelvat. če po pravic povedam se tut men ni več tok zanimiv kot je blo na začetku.

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr se tiče tega da bi odprl novo temo za predelave sicer nebi blo slabo, ampak mislm da je tole s fotoshopm trenutno zlo popularn, ampak tko bo še kkšn tedn mogoče dva, potem pa se nobenemu več nebo dalo to predelvat. če po pravic povedam se tut men ni več tok zanimiv kot je blo na začetku.

Se kr strinjam ja ... men je tut mal ze vole zmankal idej mam pa tut zmeri man :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so zdj digitalne predelave cist OUT :doze: :grim

...pridem... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, res, naslednji teden, ko bo tale izpit za mano, pa res pripravim kako predelavo. B)

BTW: ka zej, folk, ste cist zaspal?? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: ka zej, folk, ste cist zaspal?? :angry:

Zgleda da niso digitalne predelave vec IN :angry: :( :cry:

(Za drug tedn pa tud jz prpravljam en SUPRISE :afro1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kiro mofo pa bos?? studiram, da bi ti en protiudares prpravu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18-1078262746.jpg

TAKO si js predstavljam skuto, ki zasluzi ime Area 51:

:P

post-18-1078327827.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!