Skoči na vsebino

Kontrole zvoka oz. zvoka ni


Priporočene objave

Oj!

Problem: nimam zvoka na prenosniku.

Sistem: Win XP Home

Dosedanja zajebancija: Avance AC'97 Audio je glavni proizvod. Poskusal sem vse mozno v Control Panel, s preverjanjem naprave (ki pise, da deluje pravilno), vse zive druge nastavitve, ampak zvoka ni!!! Vedno sem imel ikono v Tray-u za zvok, zdaj je ni vec, pa prav tako Sound Manager ne pomaga. Restart tudi ne pomaga.

Resitev: kdo ve?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi tole:

control panel ->multimedia properties

poglej ce je obkljukan show volume control on the task bar.

Tudi ce je, ga odkljukaj in ponovno obkljukaj, daj apply in ikonca bi morala bit v system tray-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resitev: kdo ve?!

aja, pa v navodilih preveri, če lahko s tipkovnico "hardversko" štelaš glasnost zvoka... če lahko, probaj kaj pričarat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa odstrani "mute" klukico iz Start-> Programs -> Accessories -> Entertainment -> volume control

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj podobnega: v winsih XP Home ne najdem predvajalnika zvokov?! :? :) Se komu sanja kje bi bil?

mplayer.exe ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predloge... zadeva resena... kako in kaj, se sam ne vem... malo restartanja, klikanje po vseh moznih ikoncah... pa je resitev spet tu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. nekateri Notbuki majo ločene sisteme... programsko - hardversko.... če si opazo maš na tipkal, oz. pri kombinaciji tipk, da lahka narediš na Mute oz. na glasneje/tiše... jaz mam za na tiho narejit tipko FN + F8 ... ti maš verjetno kako drugo kombinacijo.... stvar je v tem da imaš verjetno na "tipkah" izkloplene zvočnike... to je približno tak ko da bi pr navadni zvočnikah Power izklopo... maš tud v winsih vse na glasno pa vseeno ne špilajo....

mogoče je v tem problem.. malo poglej tipke oz. navodila tud ne škodijo :) ... a ja.. pa v Biosu da nimaš ki disejblano al pa kaj podobnega...

a ja... kaj ko PC vžkeš.. oni klasični PISK na začetku maš, al ne?

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj podobnega: v winsih XP Home ne najdem predvajalnika zvokov?! :? :) Se komu sanja kje bi bil?

Start -> Run -> wmplayer

drugač pa je pod Start -> Programi -> Pripomočki -> Razvedrilni ...

nevem zakaj ga nebi najdo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start -> Run -> wmplayer

drugač pa je pod Start -> Programi -> Pripomočki -> Razvedrilni ...

nevem zakaj ga nebi najdo :)

glej sliko...?!

post-21-1074973713.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če uporabiš 1. verzijo?

Start -> Run -> wmplayer ??? ti ga odpre?

probaj še to zadevo... :

iji v Nadzorno ploščo (ControlPanel) -> add/remove Programs ---> pa tam na levi strani ko je za komponente windowsa kao.. pol pa tam poglej če maš klukico pred media player...

drugač pa sem brez idej :) ... winse na novo gor :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej media player imam (ja, zažene mi ga pri Run->wmplayer), ampak nevem kje se v njem snema zvoke po mikrofonu... iskal sem program "snemalnik zvokov" (ki se ga spomnim iz win 98 :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ja.. snemalnik :) .. no sej snemalnik zvoka bi mogo met v isti mapi...

drugač pa idi

Run --> sndrec32

al pa greš na:

x:\%SystemRoot%\System32\sndrec32.exe

pa si bližnico narediš

pa je zadeva rešena :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Run sndrec32 mi reče Windows cannto find file bla bla bla... Tudi v tisti mapi, ki si mi jo napisal ga ni. Tudi če iščem po geslu 'snd' mi ne najde ničesar konkretnega... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. pol pa poglej še enkrat tam add/remove Programs .. pod windows komponente.. drugač oš pa mogo winse inštalirat na novo...

men se je isto zgodlo z "programom" za iskanje datotek in map.. pa ni šlo drugače ko pa winse na novo gor dat..

a ja.. pa premisli še če res tak nujno rabiš zadevo.. sej so še kiri drugi programi za snemat, pa nerabiš komplet winsof na novo postavlat ;)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadzorna plošča/skrbniškaorodja/upravljanje računalnika(computer managment/storitve(services).... pobrskaj mal po servisih, predvsem tistih ki so nastavljeni avtomatic. Če so zagnani. Naprimer windows avdio... če ni ga štartaj in nastavi na avtomatsko.pa bo.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!