Skoči na vsebino

MS galerije


Priporočene objave

V motosvet galerijah pogrešam gumb za naprej in nazaj, ki bi te vrgel na naslednjo ali prejšnjo sliko. Tako pa si zaenkrat lahko ogledujem le tako, da gledam stran s thumbnaili in sem pa tja kakšno slikco povečam, potem pa se moram spet vrniti na to stran, itn...

Idealem pa bi bil slideshow, kjer bi se ti slikce menjale vsakih 5s (ali po izbiri).

A se da kaj naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motosvet galerijah pogrešam gumb za naprej in nazaj, ki bi te vrgel na naslednjo ali prejšnjo sliko. Tako pa si zaenkrat lahko ogledujem le tako, da gledam stran s thumbnaili in sem pa tja kakšno slikco povečam, potem pa se moram spet vrniti na to stran, itn...

Idealem pa bi bil slideshow, kjer bi se ti slikce menjale vsakih 5s (ali po izbiri).

A se da kaj naredit?

Seveda se da, zakaj se ne bi dalo? :kva2: :kva2: :yea2: :naughty: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motosvet galerijah pogrešam gumb za naprej in nazaj, ki bi te vrgel na naslednjo ali prejšnjo sliko. Tako pa si zaenkrat lahko ogledujem le tako, da gledam stran s thumbnaili in sem pa tja kakšno slikco povečam, potem pa se moram spet vrniti na to stran, itn...

Idealem pa bi bil slideshow, kjer bi se ti slikce menjale vsakih 5s (ali po izbiri).

A se da kaj naredit?

PS: ko gledaš galerijo in klikneš slikico, ki ti jo odpre v istem oknu, se lahko v "prejšnje stanje" vrneš z gumbom "Nazaj" oziroma "Back" v internetnem brskalnem programu... in ti ne bo znova nalagalo, ampak bo kar skočilo nazaj.

lahko pa si pomagaš tudi, da slikco klikneš z desno tipko miške in izbereš "Open Link in New Window" - bo galerija ostala, slika pa se v drugem oknu odprla ... potem samo slikc ozapreš in naslednjo sliko z desnim klikneš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Codie in Sym - tudi jaz sem imela podobne probleme, pa si nisem upala vprašat, da ne bi izpadla blond. :P

Bolje izpasti blond nego iz aviona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!