Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

Kajjj nisem bil izžreban?? :(

Lahko bi v tej novi stevilki revije kaj vec povedali o predhodni anketi in seveda napisali tudi nagrajence <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi v tej novi stevilki revije kaj vec povedali o predhodni anketi in seveda napisali tudi nagrajence <_<

To so žrebali 15. maja in takrat je že ta druga številka bila v prodaji :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud bla žrebana dobila tako sexi majčko z napisom motosi rumene barve.

Slikca...? (seveda na tebi O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno je tudi meni uspeli dobiti revijo v roke in jo prečitat (skoraj v celoti). Moram reči, da sem zasledil zelo malo stvari, ki jih še ne bi slišal, vendar so zadeve (saj jaz mislim tako) prvič v Sloveniji zbrane na enem kupu. Bravo. :OK: :OK:

P.S. Ali se mi samo zdi, da je večina teh tem že bila nekje predebatirana :hmm: :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A slučajno kdo ve, kje bi se dala revija na Koroškem kupit?

Sem že bil skor v vseh kioskih pa na bencinskih pumpah pa nikjer ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si mogoče že pozen......glede na to da je izšla že pred več kot mesecem.....probaj prašat na Motosi.org, mogoče ti lahko kak izvod pošljejo na dom......pa uživaj v branju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve, kje bi se dala revija na Koroškem kupit?

Sem že bil skor v vseh kioskih pa na bencinskih pumpah pa nikjer ni  :(

Pri nas v Pomurju še so za dobit ni blema!

Mogoče bom šel v Nedeljo na Drag Race v SG, ti lahko prinesem?

Če bom šel potem na PM!!

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, kaj je na motosi.org objavljeno:

Izid knjige o Rossiju  ;)

Saj to knjigo pa poznamo :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sem revijo! :D

Sem jo dobo v Mercatorju pa sam ena je še bla :) tk da bom zdej mel kaj za delat ene tri dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MotoSi je naj kar znajo(mo) spisat Slovenci.Sicer pa čuka pa pol pa je tvoja...Tito. Jest sm tud izžreban v anketi- kapca in obesek za ključe Akrapović. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V prodaji je 3. številka motosi-ja :OK:

Kupil, ter na hitro prelistal :yea2: Prvi vtis zelo pozitiven, razen kvaliteta vezave revije me je presenetila, saj grejo listi ven :hmm: upam, da samo meni :yea2:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri kupim tud jst... je še zmeri 1500 al so že dvignli cifro? Kaj je pa dobrega notr k si lih na hitro prelistu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Cena je še zmeraj 1500 SIT :)

V njem pa najdemo: - Kako uvoziti motocikel iz EU? Včasih težko

- Test športnih gum (bridgestone, Dunlop, Michelin, Pirelli )

- Zanimivosti iz MotoGP-ja ( zakulisje...)

- Pričakovanje Intermota v Munchnu

- Športni dan na dirkališču, ter še mnogo drugih zanimivosti od turistične ponudbe pa do oblačil motorista/tke :D

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel zdele na hitro na Agip kupit, da bom ponoči imel kaj početi...le kje je knjiga o Rossiju (sicer še nisem prelistal revije, ampak sem mislil da bo to tudi fizično knjiga zase, al jo mors tudi posebej kupiti)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sem mislil da bo to tudi fizično knjiga zase, al jo mors tudi posebej kupiti)?

Lahko jo sam sebi podariš za 2.400,00 SIT :kva2:

Sama revija pa je še kar vredu :OK: , samo malo pogosteje bi lahko izhajala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kupil Motosi...kr v redu zadeva..na lep način prikazana oprema...nekaj vznemirljivih motorjev not.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

članek o pridobitvi motorja iz EU se mi zdi koristen in predvsem aktualen, tudi tisti "kaj vzeti na daljšo pot" zna marsikomu biti koristen, še nekaj člankov je ki jih je bilo zanimivo brati, ostalo pa je tako kot je curi napisal...

..je bolje da ne izhaja pogosteje, saj bi drugače res pisali same brezvezne stvari, zmanjka materiala za pogostejše izhajanje (kaj me briga pozornost avstrijskih medijev namenjena ženskam, kaj me briga kako se je nekomu zlila barva iz kovčka - to paše morda pod vtise iz dnevnih voženj ne pa v najbolj strokovno motoristično revijo, kaj me briga test butičnega motocikla ki ga bodo izdelali v 80 primerkih,... )....sicer ne morem trditi da je revija zanič, a dozdeva se mi da so stopili stopničko nižje....in tudi za naslednjo številko niso napovedali nič vzburljivega (s testom motociklov se ravno negre za hvalit, saj le-te ima vsaka motorevija), samo zaradi poročila iz sejma pa se mi ne zdi vredno odšteti 1500 sitnih.

Sicer pa vem da je šimfat in pljuvat lahko, zato pa bom revijo kupoval dokler jo bom lahko in dokler za ta denar ne bom dobil česa boljšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!