Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

Na netu vidim reklamo MOTOSI ( katalog ), urednik Mitja Gustinčič ( nekoč urednik avtomagazina ). V trafikah 2. februarja.

Se nam mogoče obeta nova motoristična revija oz. katalog?????

:010 :010 Njegovi članki so mi bili vedno zanimivi :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo kak članek tudi o dirkah v našem državnem prvenstvu v CHD. Ker v avtomagazinu zadnja leta skorajda ni bilo zaslediti nobenega članka :BUA: Motokros je nekaj bilo, o CHD pa zelo zelo malo.

In glede nato, da se je g. Gustinčič nekoč kot novinar preizkusil tudi kot dirkač in da je bolj doma v CHD kot pa v krosu bi bilo lepo, da se vsaj v tej reviji zopet kaj piše.

Drugače pa tudi jaz že z zanimanjem čakam tole revijo :D

PS: Zanima me, zakaj g. Gustinčič ni več v reviji Avtomagazin :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkurenca Motoristu :? ful doro, še več bi jih lahko blo.... Upejmo sam d nebo tko draga kukr motorist (800sit po novem) Glede na to kolk se piše tm notr (pohvalno-zmeri več :notworthy: ) je mal predraga, INmoto al pa Motociclismo (vem za italijo, za nemško robo nimam pojma) so po 4 EUR->900 SIT prbližno, pa piše ulala ->300-500 strani. Je res pa tud to, od tega je 200 strani reklam <_< s tm jim prhajajo $

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za KATALOG motociklov z nekaj dodatki (članki itd.) in NE mesečno revijo...

A pol bo en izvod in ČAW, tko kukr avtokatalog al pa motokatalog za leto 2002,2003,2004... :( ŠKODA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu vidim reklamo MOTOSI ( katalog ), urednik Mitja Gustinčič ( nekoč urednik avtomagazina ). V trafikah 2. februarja.

Se nam mogoče obeta nova motoristična revija oz. katalog?????

:010 :010 Njegovi članki so mi bili vedno zanimivi :010 :010

Self promotion....

mi gre na bruhanje... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol bo en izvod in ČAW, tko kukr avtokatalog al pa motokatalog za leto 2002,2003,2004... :( ŠKODA

NAtanko tako

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAtanko tako

LP

Leteči

noben ne more vedet, kako bo ... kvečjemu Gustinčič ... morda se je pa le odloču motoristično revijo ali dvomesečnik delat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Self promotion....

mi gre na bruhanje... :BUA:

Zakaj, na primer? Vedno prodajaš svojo konkurenčno prednost. In če je to ime, zakaj pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, na primer? Vedno prodajaš svojo konkurenčno prednost. In če je to ime, zakaj pa ne?

sam da je prednost, da ni konkurenčna pomanjkljivost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da je prednost, da ni konkurenčna pomanjkljivost

Za nekatere je prednost, za druge pomanjkljivost. Ko si enkrat tako znan, sta vedno dva pola ljudi.. no, ali pa trije... tisti, ki te spoštujejo in so pač tako ali drugače na "tvoji" strani, potem tisti ki te ne marajo (in pač niso na "tvoji" strani), pa še tisti, ki menjajo strani tako, kot veter zapiha (nož_v_hrbet oportunisti press).

Sicer pa -- živi bili pa videli so rekli slepi. Dajmo počakati in si ogledati produkt, ki ga Gustinčič pripravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo pa vse posreči bo pa kmalu (že z letošno sezono) izšla revija o motokrosu super motu ter enduru in nekaj malega o mini motu :rtfm: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalog bo po moje vsebinsko tak kot lani....par testov, kakšne slikca pa na koncu tehnični podatki.....mogoče bo kaj novega vnesel not.....fajn zadeva.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pravi slovenčeki ni kaj :BUA: , eni kritizirajo že preden so stvar v roke vzeli! Jaz Gustinčiča spoštujem in cenim kot motorista :OK: , novinarja :OK: , človeka z jajci :OK: . Kakšen bo pa ta izdelek bomo pa še videli, po mojem osebnem mnenju je bil daleč najboljši moto novinar :OK: pri AMju.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam do sedaj dva moto kataloga doma in bom kupila tudi tretjega,je fajn ker imaš not vse teh.podatke cene teste in slike nekaterih motorjev se pravi vse v enem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam do sedaj dva moto kataloga doma in bom kupila tudi tretjega,je fajn ker imaš not vse teh.podatke cene teste in slike nekaterih motorjev se pravi vse v enem.

Verjetno imaš oba kataloga od avtomagazina, jaz tudi, pa sta zelo ok. :OK:

Pri tema dvema je bil glaven Gustinčič, kot je že prej eden omenil eden med boljšimi novinarji, pri letošnjem ga ne bo zraven, mislim pri avtomagazinovem katalogu, jim bo uspelo narediti dober katalog :? :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bojo pa še auti notr? :? :angry:

To mi pa ful ni v redu, a zdej bo konkurenca avtomagazinu že kr na vseh področjih al kaj! Najbol, da še kej o navtiki napiše pa o smučkah...

Nej bo sam o motorjih al pa sam o avtih ne pa, da plačujem tist k me ne zanima. <_<

A bo avtomagazin vseen izdal Motokatalog? :?

post-2-1075023742.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota, vam povem. Včeraj sem v Leclercu med vsemi tistimi revijami iskal kako revijo za motoriste in bile so vsakovrstne, od nemških, italijanskih pa hrvaški čudovito debel moto katalog, pa da ne naštevam motorraadov. Slovenskega pa nič!!! :angry: Samo neke bv avtorevije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi v prejšnjem motokatalogu je bila primerjava porschejevih zavor z zavorami motociklov.

Men se zdi pa zelo kul, da primerjajo take našpičene avtomobile z motocikli iz kluba "300+" -- dejansko it's all about speed pri teh igračkah. Tako dvo- kot štiri-kolesnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bojo pa še auti notr? :?  :angry:

To mi pa ful ni v redu, a zdej bo konkurenca avtomagazinu že kr na vseh področjih al kaj! Najbol, da še kej o navtiki napiše pa o smučkah...

Nej bo sam o motorjih al pa sam o avtih ne pa, da plačujem tist k me ne zanima. <_<

A bo avtomagazin vseen izdal Motokatalog?  :?

:SS Avti proti motociklom :OK:

V tem ne vidim nič slabega :010

:010 Spremembe dobrodošle :010 :010

Glede konkurence pa : da bi vsaj še bilo nekaj Gustinčičev, za nas uporabnike je to vredu, saj se bodo mogli potruditi, da bodo pridobili kupce. Konkurenca naj BO!!!

Avtomagazin bo tudi izdal svoj MOTOKATALOG! :010

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!