Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

A se ti ne zdi, da se lahko tudi iz tistega prispevka o razliti barvi nekaj malcenega naučiš??

Nekateri pač ne znajo brati. :( Meni je pa ravno ta članek s polito barvo najbolj v oči padel in mi povedal največ o avtorju. Respect! Želim od njega še kaj prebrati. Za moj okus je revija preveč športno obarvana, a najdem tudi zase marsikaj. Saj ne more biti vsem na kožo pisana. Je pa res, da bolje da ne izhaja pogosteje, ker bi verjetno izvodenela. Tudi Mig-ov uvodnik zasluži čestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gustinčič mi do sedaj glih ni bil preveč simpatičen (preveč je hotel kopirat bivše mojstrsko pero Vojka Prinčiča), ampak tokrat je dvakrat zadel v srčiko: z uvodnim komentarjem in z vprašanjem kam letos nesti naš dopustniški denar, hrvatarjem ali v od potresa razmajani Bovec. Bravo!

Popravljeno . Popravil xtz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa ravno ta članek s polito barvo najbolj v oči padel in mi povedal največ o avtorju.

ma saj je zanimivo, ampak kot sem že napisal, to bi spadalo pod vtise iz dnevnih voženj in ne v "strokovno" revijo.......oblačila, očitno komercialni del revije, ki rahlo spominja na kataloge tipa HG, vse lepo in prav, a če bi zraven bil še kak komentar v stilu "je iz xyz materiala, ki diha in ustvarja prijeten obcutek tudi v vročih dneh........šivi so ojačani........ima CE ščitnike na komolcih.....školjka čelade je iz zyx vlaken....rokavice imajo ojačan xxx del....to priporočamo bolj od tistega za tak in tak stil vožnje..." bi bralec revije dobil več koristnih info...

P.S.:

nismo vsi izkušeni in znanja polni motoristi; kot sem že napisal, članke v stilu "kaj vzeti na pot" rabimo

Pa lep pozdrav

Davor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta knjiga je biografija Rossija, al o čem sploh piše? A jo je že kdo prebral?

to je knjiga o Biaggiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta knjiga je biografija Rossija, al o čem sploh piše? A jo je že kdo prebral?

Prebral, za moje pojme škoda časa, bolj se splača prebirat revijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500 :? :hmm: :o :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

kaj je narobe s to ceno...motorist je 800 sit ...pa niti ni kos motosiju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500 :? :hmm: :o :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

sigurno njihova poraba traja dlje, kot ce jih vnovčiš v oštariji (beri: tiste 3 pire boš prej spil kot prebral celo revijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeri bolj pogosto izhaja. Bi blo zlo uredu da bi postal mesečnik. Pol pa lahko Motorist BALANSIRA (še ni slišal za krmilo na motorjih ampak on vneto zagovarja balansiranje motorja :lol1: ) drgje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi moje mnenje na revijo motosi glede na slovenske razmere :yea2:

Prebral sm vse tri izvode, zanima me le kje na štajerskem koncu (CE-MB) je možno dobiti še knjigo o Rossiju.

Po napovedi za tretji izvod sm sklepal da bo knjiga priložena...no ja sej se mi je zdel da bi blo prelepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zok

V štorah so jo menl na bencinski .)

ahh, se pred dvema tednoma sem se vsak dan vozil tam mimo... :huh: ...mi je pa Turnskova odgovorila na mail, da jo posiljajo tudi po posti - 2400 SIT je knjiga, 2700 pa knjiga z revijo. Postnina je vracunana v ceno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosi s prilozeno knjigo videl v MB na petrolu proti ZG, v europarku in na sentilju.

ravno tako na petrolu v moskanjcih in v trafiki v mercatorju v ormozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pred neki cajta vidu tud v šempetru na bencinsski. sm revijo za sebe kupu pol so jih mel pa še ene 5 (s knjigo in brez).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knjiga o Rosiju, ki je priložena Motosi-ju je po mojem skromnem mnenju podn od podna. :BUA: Sami trači, kot da bi bral moto Lady z občasnimi avtorjevimi pohotnimi izpadi. Mogoče to komu sede, meni ne. :BUA: :BUA: :BUA: Še tisti redki tehnični detajli, ki so kaj vredni, so bili ali pa so objavljeni v sami reviji Motosi. Skratka ena in ista zadeva dvakrat prodana . Glede na to, da je revija še kar solidna, me je knjiga totalno razočarala. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem videl zgoraj reklamo, da pride 10. novembra nova Motosi revija :)

Mogoč kdo ve, če bo not kaj pametnega za prebrat? Al pa tud kaj nepatnega? Sem gledal njihovo spletno stran http://www.motosi.org pa čist nč ne piše :BUA: Bi se lahko mal potrudli pa zboljšali stran - tako estetsko kot tudi vsebinsko!

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nič ne piše??

Glej, dans pa že piše o novi številki :)

Včeraj, ko sem gledal pa še ni.

10. november je že jutri, ane? :D Cena je najbrž nespremenjena (1500SIT)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil 4 številko MotoSija :( na hitro prelistal in takoj ugotovil, da je to do zdaj najslabši MotoSi ;) žalostno a resnično!

Ali pa sem, glede na prejšnje izvode, ki so bili res vredni svojega denarja pričakoval od 4. št. več, dobil pa majn!

Človek se vpraša, kaj pa še lahko sploh zanimivega napišejo oziroma uporabnega? Če so pa že vse uporabne oz. koristne stvari napisali v prejšnih številkah! No saj se še najdejo zanimive teme ampak jih je treba napisat!

Reportaže z moto dogodkov, ki so bili na sporedu že pred enim ali dvema mesecama niso najbolj zanimiva stvar, saj si jih lahko prebral v vsaki motoreviji in to takoj po dogodku. To še ni tako pereča zadeva, saj ne morejo takrat pisat, če pa MotoSi izide na tri mesce.

Najbolj pa je očitna zamera proti Hondi, ki jo goji uredništvo Motosija proti Hondi. V tej številki so kar nekaj ostrih kritik napisali glede Honde. Ampak mislim, da je tu problem v odnosih med Uredništvom in generalnim uvoznikom Honde za Slovenijo. Ampak vseeno to od takih novinarskih imen, kot so pri Motosiju nebi pričakoval nekaj tako neprofesionalnega odnosa do nečesa. No toliko več pa potem napišejo na račun Yamahe, saj bi to številko lahko kar poimenovali Yamahina številka. Pa ne zdaj Yamahovci bit jezni ! Ampak, če samo preletiš revijo ti je že jasno, da v tej št. neka pristranstva so.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je Ventil napisal,najslabša do sedaj,pišejo kar nekaj v 3 krasne,pogrešam kaj o gumah,servisih motorjev,skratka po mojem mnenju ni za kupit,še dobro ,da sem jo zastonj dobil,kupil pa jo nebi,tako kot 3 št.,mene je razočaralo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!