Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

pa tudi manjši obseg potencialnih kupcev posamezne revije in s tem manj prodanih izvodov - razen če boste vsi kupovali obe reviji

Se strinjam s tvojo ugotovitvijo, ampak mislim, da bo boljšo, kupovalo več ljudi in bo s tem preživela slabšo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko: je vreden 1500 sit, se ga splača kupit al ne?

yap, yap - kr kul, je vreden. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tisto na zadnji strani me pa kar mal jezi o izdaji Majske revije,mislim na temo ki bo imela naslov:ZA ženske-kako premagati strah.Po moje ga nimamo sam ženske pač pa vsi.

roko na srce: vecina zensk, deklet in punc si nebi upalo sesti za krmilo kakega postenega motorja (dosti njih se sploh peljat ne upa iti, niti kot sopotnica); medtem ko je pri moskih ravno obratno, bolj ko je stvar huda in nevarna vecji frajerji hocjo (hocmo) biti pred drugimi in za vsako ceno se hocmo pelat z najhujsim moznim motorjem.

Zal je tako, kar pa ne pomeni, da to velja za celotno populacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko: je vreden 1500 sit, se ga splača kupit al ne?

definitivno....to je cena dveh motoristov...not pa imaš veliko podatkov in par zanimivih člankov..

moti me to da tam ko so predstavljene znamke in modeli motorjev niso podatki povsod točni pa nekje piše par stavkov od motorja drugod pa kot da jim je zmankalo prostora in piše sam kol je prostornina motorja pa konje pa še kak droben podatek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luštna stvar .. .očitno želi postati revija, katalog je samo na začetku, da pritegne zimske medvede-motoriste ...

Me pa znaima, koji kurac se mu je tako zamerila Honda (AS Domžale), da jih pri članku o novi Fireblade v rubriki DENAR tako pljuva ... sem šel gledat, pa res ne najdem v celem katalogu niti enga Hondinega oglasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luštna stvar .. .očitno želi postati revija, katalog je samo na začetku, da pritegne zimske medvede-motoriste ...

Me pa znaima, koji kurac se mu je tako zamerila Honda (AS Domžale), da jih pri članku o novi Fireblade v rubriki DENAR tako pljuva ... sem šel gledat, pa res ne najdem v celem katalogu niti enga Hondinega oglasa :P

a nismo o tem že nekje brali, da se je kao malo :fight2: z uvoznikom, ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola :D

Moram povedat, da ste me zdramili in danes tečem po katalog.

In čeprav ne sodi v to temo. Najrajši imam sopotnice na svojih motorjih.

In Bubamara, če mene vprašaš, punce, ki same vozijo tudi najbolje zgledajo :rolleyes: . Če te srečam ti požmigam... če bo čas :kva2:

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revija s katalogom je kvalitetna. Verjetno bo kot revija izhajala kvartalno (kar tudi ni slabo).

Motosvet se je marketinško/poslovno prepletel z MotoSi, tudi to je dejstvo in ni slabo (in tukaj ga je pihnil Maksi, ko se je ločil od Motosveta). In zato se bo zgodilo, da bo čez čas trgovino zaprl Motorist ali pa MotoSi skupaj z Motosvetom. Rezultat, če se ne bo zgodilokaj nepredvidenega, je predvidljiv. Vmes bo padalo nekaj nizkih. Še dobro, da Ljubljančanov ni zraven (MotoSi ima sedež v Izoli, Motorist pa v MB in štajerci ne bodo mogli pizditi, da jim je Ljubljana sesula še tisto revijo, ki jo premorejo).

Dragi bralci, predvsem pa kritizerji, na izbiro imate tuje moto cajtnge, bližnjo jezikovno varianto v hrvaščini in dve slovenski varianti. Izbira je vaša. Ampak če se vam še dve strani nazaj na Forumu ne ljubi obrniti, pa da zahtevate še prevode v slovenščino, pa da mora MotoSi nekaj čisto unikatnega objavljati - ja to je kritizerstvo, ki še v bife ne spada. Zato raje berite Motorista. Motoristi bodo/bomo MotoSi.

In dame, ne jokajte in se ne smilite same sebi. Večina žensk je še danes sopotnic na motornem kolesu (samovozeče dame niso predmet mojega diskurza). In so, razen na potovalno/turističnih motorjih, čisto navadne "pičke" z nogami za ušesi. Še ginekološki stol je bolj udoben.

In kot človek, ki je sebe, svoje ime in denarnico postavil na ogled motoristične javnosti, je MiG o As-u povedal to, kar si zaluži. Pravzaprav je na marsiketerem nivoju presegel pojem "Slovencenlja", kot tudi sam pravi. Samo da bo zdržal in ne bo postal tak kot drugi, ker mu bo letelo pod noge.

Lepo in prijetno presenečeni Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nismo o tem že nekje brali, da se je kao malo :fight2: z uvoznikom, ali se motim?

Čeprav se je on z njimi :fight2:, to še ne pomeni, da to sodi v revijo ...

Mimogrede - mal preberite tekste in Yamahah in Hondah, pa boste hitro dobili vtis, da so Yamahe res ful boljši motorji od Hond :P da ni to povezano s tem, ko ima Yamaha kar nekaj strani oglasov zakupljenih? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe če nek možakar piše,da je vožnja motorja kot seks s tremi mladimi blondinami... a so pol motorji sam za lezbijke al sam za moške?

PS: piše v MotoSiju 

MIR! na MOTOSI ze vedo kaj zelijo bralci......

in to mislim cist resno <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prelistal in delom prebral ta katalog.

Tople vode ni odkrite.

Pohvalim lahko naslovko, čeprav malo zmoti samohvala: urednik Mitja Gustinčič. :xx:

Škoda da ni bil urednik tako pogumen tudi pri oglaševalcih katere je zavajal, da je to tisti Moto katalog, ki je izhajal do sedaj (govorim iz izkušenj frenda, ki dela v tej branži).

Vsekakor pohvale in to predvsem za pogum.

lp, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se je on z njimi :fight2:, to še ne pomeni, da to sodi v revijo ...

Mimogrede - mal preberite tekste in Yamahah in Hondah, pa boste hitro dobili vtis, da so Yamahe res ful boljši motorji od Hond :P da ni to povezano s tem, ko ima Yamaha kar nekaj strani oglasov zakupljenih? ;)

He, he. Bravo.

A ni škoda, da potem bralci poberemo najslabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejstva, ne? B)  B)  B)  :)

:hmm: to ni tema tega posta, katero je boljše :notworthy:

:lol1: Ne se oddaljevati od tema naslova :yea2:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalog je vredu,samo nevem kdaj so pod streho BMW vzeli Angleski Voxan-Cafe Racer.Velik Kiks g.Gustincic stran 72.

ja, to sem pa tudi jaz opazil.. napovedan GS v kazalu in še kje, namesto njega VOXAN racer???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalog je vredu,samo nevem kdaj so pod streho BMW vzeli Angleski Voxan-Cafe Racer.Velik Kiks g.Gustincic stran 72.

Mimogrede, a ni Voxan francoska znamka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw ni dal oglasa ali pa je bil le ta premajhen :D

ena četrtinka pa je od BMW-ja notri ...

no, to ni v primerjavi z Yamaho nič ... imajo kar nekaj strani zakupljenih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!