Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Bolj, ko gledam vse te prelepe slikice, bolj premišljujem, da bo pa treba enkrat tja ... Kec, car!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

In vsi ostali tudi, ampak, vas ne poznam osebno.

Bravo.

:worship: :worship: :worship: :worship:

Kolenčkanje vzorno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj, ko gledam vse te prelepe slikice, bolj premišljujem, da bo pa treba enkrat tja ... Kec, car!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

In vsi ostali tudi, ampak, vas ne poznam osebno.

Bravo.

:worship: :worship: :worship: :worship:

Kolenčkanje vzorno. :OK:

Pa brez mene ne.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla nazaj včeraj zvečer, čudovite ceste :worship:

Škoda, da nista bila z nama na trajektu. Obkrožalo naju je vsaj 90 gsov :blink: Zdaj pa si predstavljaj Valdijev obraz :lol:

Ta italijanski bmw moto klub (MPC) je prevozil okrog 2kkm v treh dneh, norci :blush:

Še enkrat hvala za nasvet za spanje pri Elio-tu, bilo je res prečudovito. :worship:

Se mi je kar zdelo, da sta bila deležna take postrežbe, da sta kar brez besed ostala :lol:

In še info za ostale, ki boste iskali spanje na JZ otoka:

Agriturismo L'Orizzonte

Porto Paglia

Gonnesa

Tel.: 0781/36541

Tel./Fax: 0781/45835

Cell. 3382393918

E-MAIL: info@lorizzonteportopaglia.it

http://www.lorizzonteportopaglia.it

PROBAJTE !!! :grim

(jesti, piti, spati,...) O:-)

Cena v mesecu septembru:

30€ na osebo za B&B,

50€ na osebo za polpenzion ter

65€ na osebo za polnpenzion.

Naša večerja je bila dobesedno nora (tudi količinsko) in v nobenem primeru nam naslednji dan ne bi zneslo pojesti kosila :D

še par fotk:

post-5182-1191326826_thumb.jpg

post-5182-1191326977_thumb.jpg

post-5182-1191327464_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Škoda, da nista bila z nama na trajektu. Obkrožalo naju je vsaj 90 gsov :blink: Zdaj pa si predstavljaj Valdijev obraz :lol:

Čeprav jih jaz nisem nikjer videl :unsure:

Mi2 sva naklepala v 5 dneh 1,6kkm.

Za nazaj pa nas je bilo 12 motorjev na trajektu.

Koliko km sta na koncu naredila vidva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta makadamska cesta?

Na jugu?

Tiste ki so slikane mal čez vodo pa v mivki so čisto na koncu costa verde (Piscinas).

Tista široka k se za motorjem vidi je pa gradbišče nove ceste iz sredine costa verde (Portu Maga) proti Montevecchio (predvidevam jest sem šel cca 10km v eno smer ko sem prišel do asfalta sem pa obrnu)

Sem pa tam srečal še nekaj da mi je nafilal hlače

post-9009-1191329904_thumb.jpg

tukaj sem ga srečal že drugič sem takoj ugasnu motor da sem ga lahko slikal, škoda da mam bolj v k...u fotoaparat, privič je blo pa srečanje malo bolj od blizu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste ki so slikane mal čez vodo pa v mivki so čisto na koncu costa verde (Piscinas).

Tista široka k se za motorjem vidi je pa gradbišče nove ceste iz sredine costa verde (Portu Maga) proti Montevecchio (predvidevam jest sem šel cca 10km v eno smer ko sem prišel do asfalta sem pa obrnu)

Sem pa tam srečal še nekaj da mi je nafilal hlače

tukaj sem ga srečal že drugič sem takoj ugasnu motor da sem ga lahko slikal, škoda da mam bolj v k...u fotoaparat, privič je blo pa srečanje malo bolj od blizu :blink:

Fajn, bo moralo počakati do naslednjič :yea2: , na costa verde sva imela ravno dež :( , pa blato... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-2082-1191350121_thumb.jpg

No tudi jaz sem rinil v pesek. Guli je bil vsaj brez prtljage. Jaz pa full naložen. :wacko:

Ampak je blo pa dobr. :010 GAAASSS do KONCAAA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav jih jaz nisem nikjer videl :unsure:

Njihova pot je šla bolj po notranjosti proti vaši, zato ste se verjetno zgrešili..

Mi2 sva naredila 4270km, nekje 1400 manj od načrtovanih :slap: Prvi razlog je slabo vreme v drugem tednu, drugi pa ta, da so moje fure od 700km totalno odpadle. Rekord km v enem dnevu nama jih je zneslo narediti le 474 .)

Za nazaj pa nas je bilo 12 motorjev na trajektu.

Nas pa preecej več kot 100. Največji smeh nama je bilo gledati italijane ob pristanku ladje, ko so tuhtali kateri gs je njihov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še bil na sardiniji sem pa ravno odprl ichnusa in morem rečt da sardinija osveži čisto OK :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

KeC, Guli, Bolha... hude slikce :worship: bo morda še kako poročilce o prevoženi poti, ugodnih sobah, odličnih gostilnah??

hehe, vidim da postaja vedno več forumašem jasno, zakaj prvomajske praznike trmasto (in tradicionalno :) ) preživljam na Sardiniji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

KeC, Guli, Bolha... hude slikce :worship: bo morda še kako poročilce o prevoženi poti, ugodnih sobah, odličnih gostilnah??

hehe, vidim da postaja vedno več forumašem jasno, zakaj prvomajske praznike trmasto (in tradicionalno :) ) preživljam na Sardiniji :naughty:

Zdej šele razumem kako moreš it na Sardinijo več ali manj samo ceste gledat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, jasno pa mi je tudi zakaj kombi :)

Hja no, mogoče bi pa počasi lahko za prvomajske kar kakšen tovornjak najeli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!