Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

tomozuki kaj ti ni jasn

psyho:ej nism sm bolan pa se mi ne da v garazi viset k tisto posodo za ole sm ze neki skombiniral tko da pomoje ce mi bo ratal bo ful hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste mam runnerco zdj bi pa jst rd imel obratomer gor ker mi je ful zanimiv pa se tko da je neki posebnga pa mene zanima ce ga je ze kdo probal doma naresti pa me zanima kam tocno se priklopi obratomer.ce je kdo to doma sam pocel prosim ce da nacrt lahko na forum.k jst bi to vgradil v stevce ne da bi mel posebi en kazalc kr nekje al pa displey ampak bi rd mel v stevcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skuter še nism obratomera ugrajeval, sm ga pa v avto in (vsaj pri avtomobilu) je dokaj preprosto. So 3 kabli. +, -, in impulz. in pol enostavno prklopiš + in -, impulz pa prklopš na vžigalno tuljavo. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cingšpulo, + pa - sm vezov tut kr na cingšpul, ipullz pa tut. sej more bit na obratomerju skica al pa kej podobnga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s jst tut obratomerja se nimam caki tm mas belo zeleno in rdeco zico zdj pa ti men lepo prosm povej kam gre +,-,impulz sori k tecnarm

kupim samo obratomer od nrgja ali pa komplet stevce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mam gilera runner gor mam kit 70 ostalo pa vse orginal,zdaj pa me zanima kaj naj zamenjam di bi skuter bol letu,prenose(primarne ali sekundarne) al večji frgazar 17.5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je zdaj nevem keri letnik maš skuter amk mislim da že maš osnovno 17,5 fergija ,mogoče menjaš samo filter in večjo dizo.Avspuh Leo ZX pa blokade vun, potem pa če ti neo dovol pa še probaš zobniki, vario,.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvem vprasanju sem pozabo povedat da je skuter letnik 97 gor je levinci zx pa blokade so vuni,frgazer 12 navadni po števcu gre 110 zdaj pa me zanima kaj bi menju di bi bla končana večja pa bolši pospeški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem je blo že ogromno napisanega pa vseeno ti povem iz lastnih iskušenj, da pusti ostale drekarije, menjaj primarne ali pa sekundarne prenose in to je to! :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa prašu zakaj gre sam men tok počas runner.

Več kot 105 po števcu noče jt (razen če grem v super aerodinamično držo .) ), pa ni važn kaj mu nardim.

Ma kit not, pa tud zdej noče jt :D

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa prašu zakaj gre sam men tok počas runner.

Več kot 105 po števcu noče jt (razen če grem v super aerodinamično držo .) ), pa ni važn kaj mu nardim.

Ma kit not, pa tud zdej noče jt :D 

:huh:

ce bi men sla 50/70ka realnih 105, bi od vesela do stropa skaku. .) tolk gre namrec 125ka. :)

ce pa po stevcu (torej 70 realnih :P ), pa sekundarni prenos menjaj (ce ga se nimas). .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vsekakor strinjam z Zokom, prenose noter pa bo. Ker s temi zdajšnjimi originalnimi prenosi z mašino ne moreš na kolo prenest vseh konjev. No, sej jih tudi potem ne moreš, ampak motor lahko končno mirno "zadiha". To je isto, ko če bi hitro tekel, dihal bi pa skozi slamico ;) Torej, naredi nekaj glede slamice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!