Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

brez zadnje luci zarnice so pa se 1500 lahko jih dobis v ornazni al pa rdeci barvi

seprav če te jest prou razumem so samo žmigovci 5500

če pa hočem še oranžne žarnice za žmigovce oz. rdeče za zavorno luč pa moram dati 1500, za 5 žarnic in 3300sit za zavorno luč???

seprav me use skp (vsi 4je žmigovci, zadnja zavorna luč, in 5 žarnic (4 oranžne in 1rdeča) pride 10.300sit????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz kje pa si ce si iz lj al pa okolice se lahk tko dobiva pa ti jih dam se gor drgac pa ja po posti

iz okolice bleda sem, drugace pa v ponedeljek pridem v šiško na trening (judo) od 19.30h do 21.00h mam trening, tko da bi se lahko okol 19.00h dobila tm kje športn centr v šiški, kje še za tenis pa balinat, pa garažna hiša je ene 20m stran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene pa neki zanima vsi k maste runnerce pa maste uzadi disk maste 5 srufaov k drzijo feltno gor zdj pa mene neki zanima ce jst lahko med blok pa feltno dam 1 cm debel distncnik da bi feltna prisla bol v desno pa da dam gor 140 al pa 150 gumo ce se sploh dobi.

Aja da vm povem zakaj bi to delov sj mogoce je ze kdo bral bi dal benotovmu fotru narest auspuh CE bi lahk naredu tazga k bi jst hotu pol ne bi bil auspuh vec tm k je zdj.tm k je zdj un debel del-dusilc pol tm nebi blo nc pa bi blo grdo ce bi bla guma ful navznoter zdj pa mene zanima ce je to sploh mozn ce kdo od vs ve kako bi bla pol lega pa obnasanje motorja.kolk bi blo drgac?a majo to zmerjen verjetn da je cist nasredini?

Pa neki vs prosm neme sprasvt zakaj bi to delov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med blok in felno?Guma ni na blok prosraufana ampak na taki obroc na katerem je tudi disk gor priterjen in ma luknje za sraufe od felne.....Na avtih se devajo distancniki not da so felne bol navzven pri skuterju pa.... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi vas proso oz. rad bi če bi mi lahko malo svetovali glede gilere runner kak si jo naj preuredim oz. izboljšam (hitrost, pospeške, lepoto) Zdaj trenutno ga mam na popravilu :lol1: ampak zdaj 1x ga dobim in si ga bom celega sporihto da bo prava mašina :010

Mam pa zdaj gor polinija funky pa blokade vuni!

Zdaj pa... nekaj nasvetov pliz glede hitrosti, pospeškov in pa lepote

Popravljeno . Popravil WackY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sej ql.... samo resno mislim glede tega ker sem mel doma ful probleme glede predelave pa tega z bruderom in straši ampak sem si zdaj zaslužo denar pa si ga hočem uredit!

Te pa bi rad kake predloge al pa kaj... da vijim kak pa kaj..! ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sej ql.... samo resno mislim glede tega ker sem mel doma ful probleme glede predelave pa tega z bruderom in straši ampak sem si zdaj zaslužo denar pa si ga hočem uredit!

Te pa bi rad kake predloge al pa kaj... da vijim kak pa kaj..! ^_^

Wacky, prestavil sem tvoj post v pravo temo...

Se ti ni dal pogledat po iskalniku? Al zares mislis, da si edini v Sloveniji ki ima Gilero Runner, pa zato nisi poiskal njene teme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa spet neki zanima kolk bi pridobil ce bi na runnerci 50 cist standard znizu glavo ce bi se kej poznal pa kolk bi jo lahko ce bi jo sploh lahko pa ce kdo ksno prblizno ceno ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol potegne pa mogoce ma vecjo koncno....cek KaMiKaZe je to na runnerci naredo se mi zdi njega vprasajte....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eh ta Dave O:-) ...

Tema "TEŽAVA!" se lahko nadaljuje tukaj... in upam, da bom to težavo kmalu rešil!

Tako...že nekaj časa mi skuter ne deluje več prav. Sklopka prime že pri ~2000rpm, morala pa bi pri ~4000rpm, saj so notri šuštice od ZX-a. Mislil sem, da so se šuštice pregrele oz. pokvarile in sem jih zamenjal z novimi od ZX-a ampak ni razlike .

Motor zaradi tega sploh ne spelje več dobro ampak zelo počasi, saj pri 2000rpm ne more normalno speljati. Druga stvar pa je, da ko pridem do ovinka in seveda zarajsam ter zmanjšam gas in nato dam gas, da grem iz ovinka, skuter sploh ne povleče. Tudi pri polnem gasu ne povleče ampak šele po 3-4s ali pa celo več, še posebej če je ovinek v hrib, kjer sploh ne povleče ampak moram skuter ustaviti in na novo speljati! .

Še posebej mi gre to na živce v križišču, ko se komaj premikaš, če čakaš avto in nato daš gas, ampak motor sploh ne povleče. Kot da bi ga dušilo. Zdi se mi, da bi sklopka morala malo spustiti ne pa vedno držati, saj je potem motor prisiljen speljati pri zelo nizkih obratih, kar se pri meni dogaja in motor sploh ne povleče.

Letos poleti sem se vozil v hrib po zelo slabi cesti (gozd.. in sem šel zelo počasi, tako da sem dajal gas in ga nato spet spuščal. Rezultat je bil, da ko sem prišel na ravno cesto mi motor sploh ni sepljal na poln gas!? . Nato sem počakal ene 5 min in sem nekako speljal.

Ampak kljub tistemu, mi je motor še nekako pravilno delal, do prejšnjega tedna, ko mi je vsak dan delal slabše, slabše in še slabše.

Sklopka ne zgleda nič poškodovana ali pokvrajena kakorkoli.

Motor deluje enako kot prej, le da ima slabše pospeške zaradi speljevanja (danes testirano.)

Tako...upam da ne bo pretežko rešiti to težavo.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ice:

so pri vseh scooterjih sklopke enake oz. od istega proizvajalca?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KaMiKaZe:

QUOTE (Ice @ 11 Nov 2003 @ 17:39)

so pri vseh scooterjih sklopke enake oz. od istega proizvajalca?

mislim da ne...why did you ask?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

RoKs:

Tezavo sm mel tud sam ....

Menji jermen...

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Langus:

emmm a si mogoce pogledu kej pokrov sklopke, pa kontra stran variomata...a je kej "plavo" vseskupej? ker ce se ti pregreva ni lih dobr. pa kr jest vem mas ti vse malossi notr?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KaMiKaZe:

@RoKs: jermen je nov...

Langus: imam multivarja in jermen od malossija, pa elektroniko & stuff, ostalo je še original. Variator oz kontra stran se ne pregreva, pokrov od sklopke pa je hmm...meni zgleda normalen, ker sem ga lih malo prej imel na mizi .

Kako pa vem, da je sklopka vredu?

Hvala za odgovore.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ice:

QUOTE (Dave @ 11 Nov 2003 @ 19:21)

Pisi v temo o svojem skuterju.

kamikaze....... zato (glej zgoraj).

OK...debata se lahko nadaljuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al filter, al jermen, al zamasen fergazer, al valjcki, al pa fedrce :)

al pa kaksna kombinacija tega vsega:)

ce je 5 stvari moznih

in izracunas kombinacije tega vsega:>

je precej:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!