Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Mat praw de če bom še kj šraufav de nj kr začnem zbirat dnar za trugo!!

:D :D :D sej so skoraj vse take....mal jih okol obrneš....sej veš B) ....če ti teži da maš novi avspuh reći da so ti prejšnjega doj vkrali, če ri ne pusti 70 kit kupt, reči da je zaribo, pa da naj da peneze k si greš po novga (ona misli, da si greš po 50cc originalnega, ti seveda po 70cc polini oz. malossi)...

Fino bi blo, če bi lahko starše tko okol obraču ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pred 10 min sem se nekomu z motorjem zaletu od zadej pa se mi je razbila spredna luc ! :angry: :angry: :( :( pa lih popravu sm ga daje bil k nov :( :( !Aja zanima me če slučajno kdo proda luč oz ve zanjo da bi jo prodajal.Kupil bi jo najceneje ker sem čistt vs dnar vložu v motor za štrihanje no če kdo ve za luč naj mi prosim napiše :(

Popravljeno . Popravil runner man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smola a ne luc spredna je ful draga k ne mors sam sipce kupt skp jo zalimi s sekundnim ce si seveda pobrav koscke a je sam luc al se kej?ok ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smola a ne luc spredna je ful draga k ne mors sam sipce kupt skp jo zalimi s sekundnim ce si seveda pobrav koscke a je sam luc al se kej?ok ajd

Ne tu ne moreš kr zlimat ker pol se žarki lomjo čez razpoke!

Drugo boš mogu dobit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jaz pokažem mojo mašino...

Danes sem snemal moj skuter in sicer na 170m. Ko pride skuter do kamere je tocno 170m od štarta. Hitrost, ki jo doseže do tam pa je 70km/h.

Podatki o motorju:

-original cilinder 50ccm z povecano kompresijo na 13:1, lažji bat in brušeni kanali,

-druga diza, karbonske lamele,

-elektronika Malossi,

-variator Malossi Multivar,

-avspuh Leovince ZX,...

JERMEN je rahlo zrabljenj in drsa, tako da so pospeški malo slaši. Koncna kitrost je 104 km/h

Tukaj si lahko downloadate filmcek, ki sem ga iz originalne dolžine 8,5MB skrcil na malih 1,7MB-upam da bo kvaliteta zadovoljiva. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: ne nimam športnega filtra ampak RED SPONGE od Malossija.

Včeraj zvečer sem zamenjal jermen in sem zraven še vse malo poslikal.

Nekatere slike niso ravno lepo uspele, vendar se lepo vidi variator, sklopko....

Za download kliknite Tu! B)

Z novim jermenom ima mašina boljše pospeške in jermen ne drsa več. Končna pa je verjetno tudi boljša. :P :D

p.s. Tisti filmček sem sedaj zbrisal, ker ni bilo dovolj prostora :rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj zajebava

Fak. Zgleda da je server od šole trenutno OFF-line. File je gor ampak je žal nedosegljiv. Ko bo server nazaj dosegljiv (upam da kmalu :angry: ), boste lahko downloadali.

RED SPONGE sem nabavil v Motoracing-u.

SLIKE

Popravljeno . Popravil KaMiKaZe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..ka je v bistvu drgač tle?

pa...velik bolj prdi zarad tega, oz..to je v bistvu neke vrste varijanta športnega filtra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..ka je v bistvu drgač tle?

pa...velik bolj prdi zarad tega, oz..to je v bistvu neke vrste varijanta športnega filtra?

Slike bodo delale, ko bo server On-Line.

Z RED SPONGE motor vleče več zraka in se lepše odziva na gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!