Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

mene pa neki zanima

zle ćez kak mesec treba da menjam bat na runnerci

hočem si dat pobrusit cilinder ,izpušne pa sesalne kanale,

v upanju da bi pridobil kakih 5 km več končne predvsem pa moči v breg

to dela al sam več kuri motor

priližno kok hp se to dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder je serijski

pač obična menjava bata na 10 k km

v mislih sn mel izpušni in sesalnikanal

mogoče tudi na nadmer sam ne vem kolke povejt

v bistvu,kak konj al pa dva kok se da iztisnat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ravno učeraj osnovni kit(gus 8-9konjev),dal polirat kanale!!8 000 sit mi bo za to vzel abom dobil iz tistega kita13,5konjev!! :hmm: :hmm: :hmm:

Pomojem bo razlika kr opazna! :hmm: O:-) kaj menite? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo poliranje kanalov ti nebo dalo tolk gor. mogoc kakega 0,5 konja.

ce hoces iz skuta iztisnt maksimum, rabis alu 70 kit (kirga nej ktir drug pove), kanale spoliraj, glavo spusti, da bo kompresija nekje med 17 in 17,5:1, 17,5 ali 19 mm uplinjac 8razlika je najvecja v porabi), pa en konkreten auspuh. pol pa se se z variomatom pa sklopko mal poigras, pa bi to mogl bit to. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, al je bla plastika tok mrzla al kaj.

Obrnem malo špegu tist notranji in kar odleti ven. In to oba!!

Notr je bil nek šrauf. Se da kako popravt?

Aja, pri runnerju je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je isto naredl. Hotu sm si ga nastavt pa je odletu. Sm gledu kak bi popravu pa nism vidu de se odšravfa in sm novga naroču. Drgač sm ga pa pol popravu in mam zdej enga preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho zdj sm zakaperu kaj ti je slo.dj probi z oboje stranskim selotejpom probat ce ne mas pa uspodi 2 srufa pa tist odsrufej pa v potegn pa pol mas itak vse uzun tko da ni blema limat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se mam eno vpr glede prenosov zdaj sem naroco polini sekundarne prenose kaj morem menjat tudi primarne al lahko ostanejo originalni not? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je razlika al menas primarne al sekundare???

jst bi menjov zaenkrat ene sam ne vem kere??

kolj je pa to zajeban not ugradit????

ce nimas hidravljicne preše si u pi......, razn ce stisnes ti z silo cca 5-6 ton :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se mam eno vpr glede prenosov zdaj sem naroco polini sekundarne prenose kaj morem menjat tudi primarne al lahko ostanejo originalni not? :?

lahko ostanejo orig not..........., sam zakaj sekundarne :blink: ponavad se najprej primarne menja.......... sicer pa pejt pogledat na enga izmed zgornjih linkov, pa forum, pa ti bo vrjetno kej bl jasno.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok na tam linku mi pa ni nic kaj bolj jasno postalo ker polovica postov je o tem kako je enemu bat in se mal miljon zarad bajlarice sel :P Edino kar sem videl je to da ponavadi menjajo primarne in sekundarne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok na tam linku mi pa ni nic kaj bolj jasno postalo ker polovica postov je o tem kako je enemu bat in se mal miljon zarad bajlarice sel :P Edino kar sem videl je to da ponavadi menjajo primarne in sekundarne ;)

try again please..........metla TM, na prvi strani malo nizje..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:  :yea2:  Legendarno nareto zdaj znam tudi sam :P  res specialna reportaza grega!!

lahko bi blo boljše če bi kdo slikal, ko smo zobčenike prešali s primežem :lol1: :lol1: :lol1: : Kolega je skakal gor po zvodu jaz sem pa stal na primežu da ga ni iz mize vtrgalo :lol1: :lol1: :lol1: je trdo ko svinja (mogli bi ohlajat pa gret)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!