Skoči na vsebino

Metodika znanstvenega dela- tehnike zapeljevanja


Meitschi Anastazija

Priporočene objave

mogoče se zdi moje vprašanje/tema malce otročja, a recimo, da si glede na to, da bom čez dva dni :kva2: zapolnila rosnih 19 let, to lahko privoščim...

stvar je taka...dogaja se mi namreč, da sem dokaj komunikativna oseba, vedno znova pa mi spodleti pri navezovanju stikov s potencialnimi kandidati. Na primer: glede na to, da sem septembra začela s študijem sem imela priložnost spoznati goro novega folka. In res, po enem tednu faksa smo se poznali, kot da bi ze 100 let krave skupaj pasli, padale so razne kavice, skupne zurke, tudi kaksno povabilo na dejt, vsak je imel telefonsko od vsakega itd. A glej ga zlomka-od takrat pa vse do zdaj mi je ostal neznan osebek, s katerim bi se izmed vseh navzočih še najraje "spoprijateljila". Joooooooj :doze: In bolj ko študiram kako hudiča naj pristopim k zadevi, bolj se mi zdijo vse moje domislice in plani brezveze! Ima kdo kakšen nasvet??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna izposoja zapiskov, lohk pa tut kr pokličš pa ga povabš na kavo,pivo.... Če se bo ustrašu--no ja strahopetca pa ne rabš-a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti njemu: "ej živjo, a greva na kokakolo ... pol pa še k meni domov ... tko mal sexat ... :wub: :K"

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pristopiš k njemu in mu šepneš na uho:"...ej...poslušaj....nimam tiča..."  :)

Ja to bi blo še najboljš res ... vsak ki k men stopi in reče "Ej mam tiča ... " sem ga zelo vesela :devil: in ravno zaradi takih nosim vedno koruzo v žepu :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi blo še najboljš res ... vsak ki k men stopi in reče "Ej mam tiča ... " sem ga zelo vesela  :devil: in ravno zaradi takih nosim vedno koruzo v žepu  :devil:

Za moške je potem enostavnejše.

Pristopiš in diskretno vprašaš :

a ješ polento ?

Če reče ja, ni ta prava, zapravlja koruzo od tiča.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WRONG ... zapravlja koruzo za tiča, namesto da bi jo zobala sama ... valjda ti avtomatsko ni všeč, ker imaš rad KOKOŠI :devil: In ne, res ne jem polente ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno znova pa mi spodleti pri navezovanju stikov s potencialnimi kandidati.

uploadi sliko, in morda ti povem vzrok... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: In ne, res ne jem polente ...

Tolk let na primorskem pa se nisi polente navadla ?

:?

Kako pa brodet ješ ? :hmm:

Ma tud kruh je dober z ribami. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je taka...dogaja se mi namreč, da sem dokaj komunikativna oseba, vedno znova pa mi spodleti pri navezovanju stikov s potencialnimi kandidati.

To je čisto psihološko pogojeno ... malo treme in straha dej na stranski tir in ga smatraj za frenda kot vse ostale, ki jih spoznavaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dejt, vsak je imel telefonsko od vsakega itd. A glej ga zlomka-od takrat pa vse do zdaj mi je ostal neznan osebek, s katerim bi se izmed vseh navzočih še najraje "spoprijateljila". Joooooooj :doze: In bolj ko študiram kako hudiča naj pristopim k zadevi, bolj se mi zdijo vse moje domislice in plani brezveze! Ima kdo kakšen nasvet??? :?

Mejči,

stvar je enostavna. Ko boš vedla, kdaj in kje se bo osebek gibal, pokliči mene, lahko pa tudi Gugota. Pridem(o) in osebi poveznemo žakelj čez glavo, ga strpamo v takozvani avto in ga odpeljemo na skrivno dogovorjeno mesto. Potem ga zbezam vn iz prtljažnika, ti pa mu v vsem žaru izpoveš ljubezen, poveš, da sem jaz (in morda še Gugo) tvoj prjatu in da smo ti obljubili pomoč kadarkoli in kjerkoli... Ni hudič, da se tip enkrat ne bi zagledal vate :D

druga varianta je nekoliko bolj nenavadka: ko ga kje opaziš, mu skrivaj stopi za hrbet in zrecitiraj svojo najljubšo pesem z vsem žarom, kolikor ga premoreš...

Drgač pa - hmnja, probi dobit njegovo telefonsko, izmisli si kak razlog za nujno it na kofe, pejt na kofe in ga mal pretipaj, seveda ne v bibličnem smislu - ali pa tudi :) Če mu bodo sline tekle, je zihr zainteresiran, če pa ne, obstaja možnost, da:

1) je mrtev

2) je slep

3) je neumen

4) ima suha usta :D

V vsakem primeru pa - good fuck, pardon, good luck :D

PS: to, da se tebi zdijo tvoji plani brezveze, je posledica klasične hormonalne motnje... se ji reče zaljubljenost. Lahk jo potešiš, al pa se zapreš v anti-emocionalno omaro, da šment popusti ... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............in ker sta bila oba sramežljiva, živita še danes, srečna vsak po svoje :)

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-od takrat pa vse do zdaj mi je ostal neznan osebek, s katerim bi se izmed vseh navzočih še najraje "spoprijateljila". ...

Draga,

nikoli ni nič brezveze. B) Nimamo več življenj, da bi zdaj preizkušala, če je možno, da je to, ki ga zdaj živiš, samo ena izmed pokušinj.

Ni, veš. :K

In ne čakaj predolgo in ne razmišljaj in ne načrtuj. :)

Prepusti se trenutku in občutku; vem, da ga imaš. :K

Morda ni za večno, morda ni za dolgo, morda ni niti do jutri. :?

Prepusti se...in bodi srečna. Sama v sebi, z njim v mislih, z njim prav zares ..:)

Kar oddajaš od sebe je sprejeto, če je iskreno. B)

Pa napiši, kako se je iztekla ta kava oz. kokakola. :)

Vem, da boš znala. :yea2:

Ker si hči tvojega Očija. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa nam pokaž tipa,pa ga pretepemo k mačka.....pol ga boš pa negovala,negovala,negovala............negovala,negovala!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uploadi sliko, in morda ti povem vzrok... :P

mogoče pa lahko za mnenje vprašaš kar hotsckota, ki nikoli ne pozabi povdarit, da ima moj oče (velecenjeni Pepe) dobre gene!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj oče (velecenjeni Pepe)

EJ!! to je izkoriscanje polozaja!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš da si direktna...da bi telefonske vabila ven iz katerih drugih razlogov ni zaželjeno...pol daš folku svojo telefonsko za zapiske pa te za čisto druge stvari kličejo....vedet moraš tudi to da ti nekdo svoje telefonske za intimne stike iz katerega koli razloga tudi ne bo dal...lahko da ima punco, mu nisi všeč ali kaj podobnega...sicer se pa pri študiju spoznaš z ogromno folka in ni hudič da nebi stvar sama prerasla v katero strastno ali nežno razmerje....tako da ne šparat jezika... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj planiraš večje bedarije delaš!! :wacko: Sicer pa če hodiš na žure... spij enega več kot 0.5 promile pa bo šlo vse gladko :lol1:

Sicer pa PEPE nam nonstop neke nasvete deli ... fotra vprašaj! (:hmm: no,ja morda bolje ne)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gre iz prve, mu plačaj še eno pivo!!!!!! .) :P :yea2:

res, to mamo radi! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!