Skoči na vsebino

Metodika znanstvenega dela- tehnike zapeljevanja


Meitschi Anastazija

Priporočene objave

Tebi, "z dolgim in komliciranim nickom" pa še en mal bolj resen nasvet. B)

Telefonska itak, poskrbi, da te pozna vsj na videz (mal se zgužvi v njegovo bližino, kar tako "mimogrede"), nedolžen SMS-kakšna bedno vprašanje glede šole, v sredo je ena žurka, prideš&co, zapiski večen izgovor, a poznaš tega in tega ("slučajno njegova sošolka, sošolec), etc.

Če kadi/kadiš, pol pa sploh ni problem.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa PEPE nam nonstop neke nasvete deli ...

In kdaj, drago dekle, sem se toliko spozabil in ti "nonstop" delil kakršnekoli nasvete?

Pa nič bat, moja Anastazija je zrela in odgovorna oseba in sme početi vse kar želi. In ko se pogovarjava, ji lahko samo predstavim svoje izkušnje v podobnih situacijah. Mogoče je to tisto, kar ti imenuješ "nasveti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nič bat, moja Anastazija je zrela in odgovorna oseba in sme početi vse kar želi. In ko se pogovarjava, ji lahko samo predstavim svoje izkušnje v podobnih situacijah.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podlagi do sedaj prispelih postov in odgovorov lahko zaključim predvsem to, da je treba bit bolj direkten?! js sm pa glih misnla, da to tipe odbija in ja..., da se prestrašijo :huh: ampak če dobro premislim, pa takega res ne rabim (se kr strinjam s tabo, lina!) B) torej... go with the flow, ne načtuj preveč, vseeno pa bodi direktna itd., zberem še malo poguma, potem pa se dogrebem do telefonske in...ah, whish me luck :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ima moj oče (velecenjeni Pepe) dobre gene!!! :P

In pol taka bejba kot si ti ne more zapet tipa. A je slep al kaj?

Predlagam ti, da mu rečeš: Ej fotru sem spizdla mašinco, a jo greva k meni domov sprobat..... :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, boljš,da Meitschi Anastazija ne nalepi svoje slikice gor.......bi se preveč slinil..... :P .) :devil:

Alla B)

...could be... ...coooould be... :P

am, ej, men recimo ni vsec, da je punca totalno odprta - mal nedostopnosti mora bit, drugac to nekok ni to... :) ...vsaj moje mnenje (ah sej vem, to js mislim, k se rastem, pa sm sam se en butast najstnik na sred pubertete, pa niam pojma o lajfu, da o ljubezni ne govorimo, pa se impotentn sm. B) :P ).

LP, Z. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAKAJ! Mogoče te opazi. :hmm:

Študij bo trajal še nekaj let... :D

...časa je torej dovolj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...could be... ...coooould be... :P

am, ej, men recimo ni vsec, da je punca totalno odprta - mal nedostopnosti mora bit, drugac to nekok ni to... :) ...vsaj moje mnenje (ah sej vem, to js mislim, k se rastem, pa sm sam se en butast najstnik na sred pubertete, pa niam pojma o lajfu, da o ljubezni ne govorimo, pa se impotentn sm. B) :P ).

LP, Z. :kva2:

Kva pa ce je tip bolj "zabit" za take stvari, pa misli, da je tko al tko ne bi mogel dobit... Naj ona naredi prvi korak, kaj se bomo neki sprenevedali... Direkt med oci, nic jezika sparat (tudi kasneje ne :) )

Ce se bo ustrasu pa tko al tko ni pravi dec, ne bodo se zenske s "pickicami" ukvarjale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne pretiravaj s kakšnimi izpovedmi, ker psihotov se vsi mal bojimo. Mal namigneš lohk v štosu--tako, da če slučajno ni zainteresiran je bil pač štos on pa brez smisla za humor. Sej vem, da znaš. Tako kot vsaka divjačina je fajn če ga daš prej mal v paco (to dopušča tudi tebi čas, da vidiš če je to sploh tist kar hočeš--mogoče je pa čist navadn Moron zavit v lep papir)

Ja pa good luck

Pa oglasi se še kaj in povej kako stvari stojijo

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko zaključim predvsem to, da je treba bit bolj direkten?!

Anastazija, malo bolj direktna, pa vendar spontana. Poizkusi nasilo zrežiranih scenarijev spoznavanja običajno gredo po gobe. Igrat nekaj kar nisi ni dobro..

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa lahko za mnenje vprašaš kar hotsckota, ki nikoli ne pozabi povdarit, da ima moj oče (velecenjeni Pepe) dobre gene!!! :P

Se pridružujemo hočevarjevemu mnenju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podlagi do sedaj prispelih postov in odgovorov lahko zaključim predvsem to, da je treba bit bolj direkten?! js sm pa glih misnla, da to tipe odbija in ja..., da se prestrašijo :huh: ampak če dobro premislim, pa takega res ne rabim (se kr strinjam s tabo, lina!) B) torej... go with the flow, ne načtuj preveč, vseeno pa bodi direktna itd., zberem še malo poguma, potem pa se dogrebem do telefonske in...ah, whish me luck :unsure:

Direktnost se izplača... Samo ne preveč direktno spet, da ne bo fante, če je morda bolj mlad in nerazgledan, mislil, da si prelahke sorte :D

Lahko ga recimo povabiš v kino... pa mu tut poveš, da to sicer ni v tvoji navadi, ampak da drugače očitno ne gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maitzhi........nič bat.....taprau te bo sam najdu........vse ostalo je CAGAV FANT!!!!!!!!!!!!!!

No, življenje piše vseh vrst zgodb.

kakšnemu bolj cagavemu ni nič narobe mal pomagat.

Drugače se lahko sami prenapeteži okol drenjajo.

Ni vsaka roba, ki se sama hvali, že tudi res dobra.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm sem malo prebral to, če si res dobra ženska potem je direkti način najboljši. malo vprašaj za kake zapiske, vprašaj če ve za kak dober žur (in če ve, če bi ga motlo če greš zraven ker ti ne veš za nič pametnega),.......

problem je da sploh na faksu in študentskih čagah dosti tipov ne upa do žensk, sploh če te dobro zgledajo in se drugih tipov okoli dosti suče. ponavadi se ojunačijo šele ko so že mrtvo pijani. zato direktni "nedolžni" pristop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meitschi...; glede na to, da sem te videl (u živo), bi rekel, da so fantje mogoče malce khm... zadržani (cagavi - by Klimbra; presrani - by Bruno :P ) in jim tista ta prva ne gre preveč tekoče z jezika. Če samo namigneš, bo dovolj. PA NE PREVEČ MIGAT, KER POL SE JIH NE BOŠ VEČ MOGLA OTEPAT. O:-)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na kmetih direktni pristop ponavadi izgleda tako, da poskušaš temo napeljat na pomlad, na cvetlice v naravi in potem dodaš še manjšo zanimivost, če ve da luteinski hormon pri teletih povzroča ščemenje med rogovi ter klecave (predvsem sprednje) noge...

Če te vpraša, če gre za eksogeno dovajanje hormona, mu lahko odvrneš, da ga ni čez pošten einšpric, če pa vpraša po hipofizi pa samo rep med noge, čelno in k sosedu na pašo ;)

....če je slučajno poba iz hribovske vasi...

:D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, folk, kaj bi vas garbal! Vsi ste Maitzhy samo videli in gledali??

Je res, je fletno dekle, pa se mi zdi, da ji je tudi kaj drugega za reči. Da je prijetna, bistra, sproščena itd. in da ji zaradi tega ni potrebno skrbeti kaj in kako in bo že speljala tako kot je prav.

Pa lepo se mi zdi, da gre stare Hropce tle sprašvat za nasvet. Čeprav ne vem, če je glih najbolj pametno. :hmm: Hropci so le Hropci.....

Meitschi, vse kar so ti naložili, je lahko prava ali pa napačna pot. Ne boš vedela, dokler ne poskusiš. Kaj pa lahko izgubiš? Lahko se ti situacija le pozitivno razplete, na nični točki si že sedaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, folk, kaj bi vas garbal! Vsi ste Maitzhy samo videli in gledali??

Je res, je fletno dekle, pa se mi zdi, da ji je tudi kaj drugega za reči. Da je prijetna, bistra, sproščena itd. in da ji zaradi tega ni potrebno skrbeti kaj in kako in bo že speljala tako kot je prav.

Pa lepo se mi zdi, da gre stare Hropce tle sprašvat za nasvet. Čeprav ne vem, če je glih najbolj pametno. :hmm: Hropci so le Hropci.....

Horjo,

kaj pa če bi ji ga ti uplenil in prnesu spucanga in razporcijoniranga? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo,

kaj pa če bi ji ga ti uplenil in prnesu spucanga in razporcijoniranga? :D

Ni blema! A ga še zamrznemo? Vsaj en konc, predvidevam. :D :D

Sym, zdej sva pa že mesarska.... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anastazija,

Les annees ne font pas des sages,

alles ne font que des vieillards .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!