Skoči na vsebino

Metodika znanstvenega dela- tehnike zapeljevanja


Meitschi Anastazija

Priporočene objave

Sicer pa če hodiš na žure... spij enega več kot 0.5 promile pa bo šlo vse gladko :lol1:

ne spodbujaj mlade brucke k alkoholu...sej ta sam pride..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bomo vsi pametni. Sam, ko se zatreskam se mi tudi dogaja, da sem sramežljiv. Pa pri mojih 34 letih v tistih trenutkih zbliževanja nisem nič bolj pameten. Se mi je že zgodilo, da sem še stvari bolj zakompliciral ali pa naredil tako bedarijo, da bi se najraje v zemljo vdrl. Ampak mi vseeno ni za nič žal, včasih se je razvilo na dobro, včasih na slabo. Zdaj se vsem tem trenutkom lahko le sladko smejem. Pa da ne boste spet vsi popadali od smeha kot ponavadi, res, jaz sem sramežljiv ^_^

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :OK:  :OK:  :OK:

ja, to bi pa še mene zanimalo..... :P

p.s.

Vso srečo, mala (velika) .... :004

stvari stojijo nekako takole... glede na to, da imam rd (pies: hvala vsem za čestitke!!!) se seveda mora zgoditi kakšen žur :D in če se dogaja žur, se spodobi, da se povabi sošolce :wub: (in sošolke). tako nedolžno, pa vseeno tako hudičevo priročno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pies: hvala vsem za čestitke!!!)

ni za kaj! :P

be yourself. B) pa ne pizdakat ce ti nekdo polije deci vina po tleh. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če se dogaja žur, se spodobi, da se povabi sošolce ....

Slip him a mickey! Hecam. Ne boj se zavrnitve, saj to je edina temeljna reč, katere se hočemo bat. Vse ostalo je navlaka. Po komentarjih sodeč, pa ti tudi možnosti takšne travme ne bo potrebe utrpeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj, drago dekle, sem se toliko spozabil in ti "nonstop" delil kakršnekoli nasvete?

Pa nič bat, moja Anastazija je zrela in odgovorna oseba in sme početi vse kar želi. In ko se pogovarjava, ji lahko samo predstavim svoje izkušnje v podobnih situacijah. Mogoče je to tisto, kar ti imenuješ "nasveti".

Dragi PEPE kar sem napisala je bilo mišljeno v pozitivnem smislu!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se zdi moje vprašanje/tema malce otročja, a recimo, da si glede na to, da bom čez dva dni :kva2: zapolnila rosnih 19 let, to lahko privoščim...

Draga moja... zadeva je preprostejša, kot si misliš... "bodi kar si" je temeljno načelo, če si v resnici želiš spoznati nekoga, s katerim boš delila še kaj več kot žurke, pivo, kavo ali posteljo. In če si kar si, boš na najbolj simpl, nevsiljiv in spontan način dosegla naraven individualni izbor med moško populacijo.

Verjemi, da so vsa pretiravanja v sprenevedanju, sramežljivosti, gledaliških igrah, podcenjevanjih, ponazoritvah, premierah in kostumografijah... odveč.

Najpomembnejše pa je, da nikoli ne pozabiš na to, da si in ostaneš zdrav egoist in si sama želiš in uresničiš le najboljše... (ne govorim o idealih!)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spoznati nekoga, s katerim boš delila /.../ pivo, /.../ posteljo

evo, za tole se ti kr js javim! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uploadi sliko, in morda ti povem vzrok... :P

Samo tako btw. - je zunanjost res tako zelo pomembna??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tako btw. - je zunanjost res tako zelo pomembna??? :hmm:

Lej, mucica.... to so floskule... "je zunanjost res tako pomemba? ":hmm?

Zdej se pa vpraši..... ali ti je Kokakolar padu v oči zato, ker ga poznaš, ker je INSIDE ful dobr človk, ker je res enkraten, ker je moder, ker je on TO kar si zamislila.... AL ti je s prve padu u UČ zarad tega, ker ti je bil simpatičen; itaq?!

Kemija, muca, kemija.... :)

p.s.

Čist lahko , da kakšni tvoji prjatlci sploh ni jasno, kaj se ženeš....

Ampak.. glih u tem je point! :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, mucica.... to so floskule... "je zunanjost res tako pomemba? ":hmm?

Zdej se pa vpraši..... ali ti je Kokakolar padu v oči zato, ker ga poznaš, ker je INSIDE ful dobr človk, ker je res enkraten, ker je moder, ker je on TO kar si  zamislila.... AL ti je s prve padu u UČ zarad tega, ker ti je bil simpatičen; itaq?!

Kemija, muca, kemija....  :)

p.s.

Čist lahko , da kakšni tvoji prjatlci sploh ni jasno, kaj se ženeš....

Ampak.. glih u tem je point!  :004  :004  :004

mnja...ok, ok, je že nekej na tem. :doze: sicer je pa čist vseen, se mi vedno bolj dozdeva, da je model... kako že temu pojavu reče Klimbra :hmm: CAGAV FANT. škoda! Priznam, da je to nek izziv, če se dela nedosegljivega, bla bla bla, ampak počasi igra postane dolgočasna :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

da še jest povem svoje:

bod to kar si

ne se sekirat zaradi takih reči - če tip ne jebe, pač ne jebe, življenje je itaq prekratko da bi ga zabila za pecanje nekoga, za katerega šele prepozno spoznaš, da je bedak. Vem, da je nekoga, ki ti je simpatičen težko pozabt, ampak dobra druščina pomaga tako, da ti na koncu čisto nič ne manjka in če maš res dobre kolege ali kolegice, tko kt jest, sploh ni sile.

Sicer pa morš tipu mal nakazat, da ti je všeč, tko da se ne boš sekirala zakaj ga nisi probala osvojit - in če mu boš že všeč ti bo že povedal (razen če je lesen) pol pa ni pomoči

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, zunanjost je ze pomembna, vsaj za tist prvi vtis ob prvem kontaktu, pa tud za naprej je fajn, ce ni deklica ko da bi od mrtvih vstala... :) ...drugac pa je bistvo v notranjosti. :wub: sam ob prvem stiku z dolocenim predstavnikom nasprotnega spola ga se ne mors poznat... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja...ok, ok, je že nekej na tem. :doze: sicer je pa čist vseen, se mi vedno bolj dozdeva, da je model... kako že temu pojavu reče Klimbra :hmm: CAGAV FANT. škoda! Priznam, da je to nek izziv, če se dela nedosegljivega, bla bla bla, ampak počasi igra postane dolgočasna :zzz:

Hja, kaj bi pa sedaj rada, da modelčka spoznaš, ali pa se ti gre le za dogodek "pecanja"?

Če prvo, potem le naredi tistih nekaj prvih korakov in videla boš pri čem si. Mogoče pa brez tega zamujaš priložnost, ki se ne povrne več??

Če pa drugo, pa je škoda časa, obrni se na novi plen!

LP HHVCagaviFant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tako btw. - je zunanjost res tako zelo pomembna??? :hmm:

jap, če je tip (ženska) grd ko smrtni greh, najbrž nikoli ne boš imela interesa spoznat njegovo "notranjost", pa neglede kako super je lahko, ampak to pa itak sama veš, a ne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, če je tip (ženska) grd ko smrtni greh, najbrž nikoli ne boš imela interesa spoznat njegovo "notranjost", pa neglede kako super je lahko, ampak to pa itak sama veš, a ne? .)

@Pervy, car perverzije.... a mi lahko definiraš oz. razlčeniš besedno zvezo " grd kot smrtni greh" :blink:

@Meitschi : ni cagav fant! :) Tako zelo si mu tudi ti všeč, da teniti v oči ne upa pogledat, ker se boji, da ga sploh nisi opazila in da bo izpadu MONA ( by Ran)...

Izhajaj iz tega in na delo.

Poglej mu v oči in lahko si brez skrbi,

veš da isto čuti.... kot ti.... :) (priredba, priznam :doze: )

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pervy, car perverzije.... a mi lahko definiraš oz. razlčeniš besedno zvezo " grd kot smrtni greh" :blink:

vsake oči imajo svojega malarja, torej je nekdo, ki je za nekoga lep ali vsaj sprejemljivo privlačen, lahko za drugega grd ko smrtni greh (po principu: nebi ni štapom dirao, a kamoli kamenom gađao).

definicije ni, samo poglej kregarije kateri motor je grd ali lep .)

lp

pervy O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr vem, da vas vse neznansko zanima kako zadeve stojijo:rolleyes: (al pa sam zato, ker čutim neskončno željo po tem, da napišem tole komedijo), bom zabeležla par utrinkov iz včerajšnjega patryja:

začelo se je dokaj klaverno, ker se mi zabave u bistvu totalno ni dal met in kr se sejvestekdo spjoh ni odzval na moje sms povabilo, ampak sčasoma so se razvile prav fajn debate, smeha polno itd. potem pa...ob ene 3 zjutrej najprej dobim sms, pol pa še zvoni telefon, kliče sejvestekdo in pravi, da je na žurki 2 bloka stran od mene in da če pridemo tja, bla bla bla. ok, cool :OK: pridemo jst pa se dve sosolki ke, padajo čestitke za rd, lupčki, lepi pogledi, lepši pogledi, najlepši pogledi. pa ok, do neke konkretne akcije ni prislo, ampak recimo, da je za prvič dovolj.

Potem pa danes vsa zaspana in zadovoljna s frendico posedam v Mačku, srkam belo kavo, malo sanjarim, pa me v reality world prikliče piukanje mobiju. sms :) od the one :wub: in piše: če te kliče številka tapata, je to moja punca in ji prosim reč, da je to pomota, ker je vidla tvojo telefonsko v mojmu mobiju pa je čist lubosumna. KWA? :blink: jooooj, raje bi ostal cagav fant, ne pa da je tak... (ne morem rečt drgač)- LOLEK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA? :blink: jooooj, raje bi ostal cagav fant, ne pa da je tak... (ne morem rečt drgač)- LOLEK!!!

Meitschi, čeprav se bere precej oguljeno, a kljub temu - vsaka stvar je za nekaj dobra, čeprav morda ta hip ne misliš tako ... in v tvojem primeru lahko rečem samo: bolje danes, kot jutri :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!