Skoči na vsebino

Metodika znanstvenega dela- tehnike zapeljevanja


Meitschi Anastazija

Priporočene objave

... če te kliče številka tapata, je to moja punca in ji prosim reč, da je to pomota, ker je vidla tvojo telefonsko v mojmu mobiju pa je čist lubosumna....

Še enkrat sem prebrala... :wacko:

Če ji ON dovoli, da mu kontrolira mobi, in če je poleg tega zaradi tega še obremenjen in ves (oprosti izrazu) presran, potem si TEBE definitivno ne zasluži.

Oziroma - Ti ga itak nočeš takega. B)

In kot je rekla Bibsi. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat sem prebrala... :wacko:

Če ji ON dovoli, da mu kontrolira mobi, in če je poleg tega zaradi tega še obremenjen in ves (oprosti izrazu) presran, potem si TEBE definitivno ne zasluži.

Oziroma - Ti ga itak nočeš takega. B)

In kot je rekla Bibsi. :004

Ne morem verjet ampak tule se popolnoma strinjam z Manu. :ph34r:

Res imata (on in ona) krasen odnos, ki temelji na zaupanju in ima svetlo prihodnost.

Ne res ne rabš copatk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te kliče številka tapata, je to moja punca in ji prosim reč, da je to pomota, ker je vidla tvojo telefonsko v mojmu mobiju pa je čist lubosumna. KWA? :blink: jooooj, raje bi ostal cagav fant, ne pa da je tak... (ne morem rečt drgač)- LOLEK!!!

AMATER!!!!!!!!!!!!! :lol1:

ja fant se bo še mogu učit malo :devil: :lol1: :P :lol: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMATER!!!!!!!!!!!!!  :lol1:

ja fant se bo še mogu učit malo  :devil:  :lol1:  :P  :lol:  :hmm:

Kaj damo revežu kšno učno uro al kaj?

Se mi po eni strani kr malo smili ta boga para k ne zna "stvari" speljat tako kot se spodobi.

Pa tudi kšn sold od inštrukcij bo prav prišel, a ne pervy?

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: O:-)

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj damo revežu kšno učno uro al kaj?

Se mi po eni strani kr malo smili ta boga para k ne zna "stvari" speljat tako kot se spodobi.

Pa tudi kšn sold od inštrukcij bo prav prišel, a ne pervy?

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: O:-)

LP Bojč

če se pa iz take situacije ne zna rešit oziroma da se sploh spravi v njo, je pa res "levi" primerek. ja za kakih par tolarčkov bi ga lahko naučili ampak bo drago, fant očitno ni glih "brihtne glave". :lol1: :devil:

miči, najdi drugega s tem bodo skoz problemi, enostavno je očitno še "prezelen" na sceni! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko definiraš oz. razlčeniš besedno zvezo " grd kot smrtni greh" :blink:

-=>klik<=-

:D

sicer pa se ne sekirat, takih pjebekov je povsod dost. v morju je pa tooooolko rib... B) in sploh ni tako potrebno, da si najdes tipa, se ti ne zdi?? :rolleyes: ko js iscem kako pupo je nikjer ni (oz. so same neke s konkretnimi razlogi zakaj NE), ko je pa ne, pa kar sama priplese do mene... :wub: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat sem prebrala... :wacko:

Če ji ON dovoli, da mu kontrolira mobi, in če je poleg tega zaradi tega še obremenjen in ves (oprosti izrazu) presran, potem si TEBE definitivno ne zasluži.

Oziroma - Ti ga itak nočeš takega. B)

In kot je rekla Bibsi. :004

ja sej, nikol si ne bi mislila, da je taka copata/lolek/amater/itd. mislim, da se je zdaj potrdila tista teorija- lepa embalaža, karakter pa :BUA: !!! Recimo, če se postavim v njegovo kožo, prvo kot prvo nikol nebi pustila, da mi moja "jubezen" štofna po mobiju, če pa bi že prišlo do tega, bi zadevo vsekakor razčistila na 4 okice in nikakor nebi naokol razlagala kako me ma tip na vajetih :wacko: No, da se boste še malo smejali: dons me je nek :ph34r: 2x klical iz skrivne št. in vsakič ko sm se javila prekinil. Le kdo bi to bil??? :hmm: hallooooo... jao jao, kaj vse se dogaja :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da se je zdaj potrdila tista teorija- lepa embalaža, karakter pa :BUA: !!!

to je že skoraj zakon narave...tudi pri nasprotnem spolu kot tudi v tvojem primeru....išči malo slabše embalaže in presenečena boš nad kakovostjo vsebine.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, nikol si ne bi mislila, da je taka copata/lolek/amater/itd. mislim, da se je zdaj potrdila tista teorija- lepa embalaža, karakter pa :BUA: !!! Recimo, če se postavim v njegovo kožo, prvo kot prvo nikol nebi pustila, da mi moja "jubezen" štofna po mobiju, če pa bi že prišlo do tega, bi zadevo vsekakor razčistila na 4 okice in nikakor

Ah, po moje ima tip ali pamet tam kjer bi moral imeti kaj drugega, al je pa žleht in hoče svojo dečvo naredit ljubosumno.

Dajta mu lekcijo iz lepega sedenja in mu objasnita, da na dveh stolih ni zdravo sedet. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mi lahko tulele pametujemo kolikor hočemo, vendar je to bolj onaniranje. Lahko pa si ogledamo par dejstev, mogoče bodo koristna v kaki drugi situaciji:

fakt No. 1 - Tipček je očitno v neki zvezi, ki ne klapa preveč. Ker če bi klapala, se model ne bi spogledoval z drugimi. Ne bi bilo potrebe. In njegova dečva ne bi bila ljubosumna. Ne bi bilo potrebe. Vsako odstopanje je bolezensko.

fakt No. 2 - Zakaj model vztraja v tej zvezi, ve samo možakar z belo brado, ki sedi na oblačku in kuka skozi trikotnik ter on sam. Ali pa niti onadva ne. Hec je pa v tem, da se bradač s tem problemom ne bo ubadal, torej ostane rešitev na puklu modela. Mene osebno en dr** briga, kako se bo tega lotil, vendar...

fakt No. 3 - ...dokler ne pripleza iz tega šmorna, je modro držati krempeljne stran od njega. Zaradi lastnega duševnega zdravja in ljubega miru. Ker...

fakt No. 4 - ...zna biti nenadna poplava telefonad s skrite številke sitna reč. Za take klice je jako priročna opcija "zavrni", ki jo menda premore vsak telefonin.

fakt No. 5 - ...ker je vsako ilegalčenje zoprna zadeva, ki ti po nepotrebnem požre obilo energije in po nobenih kriterijih ne more biti resna zveza. To govorim pač zato, ker z dokajšnjo gotovostjo sodim, da Meitschi Anastaziji ni do nekih površnih bumsi-bumsi avantur. Lahko se pa tudi pošastno motim, čeprav jo poznam že od rojstva. In, da se ne bomo narobe razumeli, če so komurkoli od beročih avanture v neizmerno veselje, se prav gotovo ne mislim spuščati v ocene njegove moralnosti. Vsaj dokler nisem pri tem osebno tangiran. Pa še potem je moja edina pravica (in dolžnost do samega sebe), da razčistim ali lahko s tem živim ali ne. Pika.

BTW, kar se mene tiče, mi sme moja draga do temeljev razkopati telefonin. Ker nimam česa skrivati. In ker je tudi njej to kristalno jasno, ji niti na misel ne pride, da bi razkopavala. Moja draga je namreč pokončno bitje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

p.s.

Meitschi - še neki sem natuhtala ( ker ponoč ne morm spat .) )

Lej.... to, da ti je rekel, da je "njegova" našla neznano (tvojo) številko v telefonu je bulšit.

Ker - ob pol dveh ponoči mi je svanulo (hvala bogu da še razmišljam) - obstaja tudi funkcija, ki se glasi : "zbriši klicane številke, zbriši prejete klice, zbriši VSE klice :kva2: ) Zakaj ni tega storil? :? Mogoče pa je hotel, da ona to vidi, da se SPET skregata, da ji bo dal lekcijo, da ga itak še kdo pokliče ali on koga... skratka.... :wacko:

TOREJ? :hmm:

Pepe je znova zadel. Predvsem v faktu No.1. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mi lahko tulele pametujemo kolikor hočemo, vendar je to bolj onaniranje. Lahko pa si ogledamo par dejstev, mogoče bodo koristna v kaki drugi situaciji:

fakt No. 1 - Tipček je očitno v neki zvezi, ki ne klapa preveč. Ker če bi klapala, se model ne bi spogledoval z drugimi. Ne bi bilo potrebe. In njegova dečva ne bi bila ljubosumna. Ne bi bilo potrebe. Vsako odstopanje je bolezensko.

fakt No. 2 - Zakaj model vztraja v tej zvezi, ve samo možakar z belo brado, ki sedi na oblačku in kuka skozi trikotnik ter on sam. Ali pa niti onadva ne. Hec je pa v tem, da se bradač s tem problemom ne bo ubadal, torej ostane rešitev na puklu modela. Mene osebno en dr** briga, kako se bo tega lotil, vendar...

fakt No. 3 - ...dokler ne pripleza iz tega šmorna, je modro držati krempeljne stran od njega. Zaradi lastnega duševnega zdravja in ljubega miru. Ker...

fakt No. 4 - ...zna biti nenadna poplava telefonad s skrite številke sitna reč. Za take klice je jako priročna opcija "zavrni", ki jo menda premore vsak telefonin.

fakt No. 5 - ...ker je vsako ilegalčenje zoprna zadeva, ki ti po nepotrebnem požre obilo energije in po nobenih kriterijih ne more biti resna zveza. To govorim pač zato, ker z dokajšnjo gotovostjo sodim, da Meitschi Anastaziji ni do nekih površnih bumsi-bumsi avantur. Lahko se pa tudi pošastno motim, čeprav jo poznam že od rojstva. In, da se ne bomo narobe razumeli, če so komurkoli od beročih avanture v neizmerno veselje, se prav gotovo ne mislim spuščati v ocene njegove moralnosti. Vsaj dokler nisem pri tem osebno tangiran. Pa še potem je moja edina pravica (in dolžnost do samega sebe), da razčistim ali lahko s tem živim ali ne. Pika.

BTW, kar se mene tiče, mi sme moja draga do temeljev razkopati telefonin. Ker nimam česa skrivati. In ker je tudi njej to kristalno jasno, ji niti na misel ne pride, da bi razkopavala. Moja draga je namreč pokončno bitje.

Pepe ti si en hud car... Pa se to cenim, da pises, kot da gre za "samo se eno deklico" ne pa za tvoj izdelek.

Kapo dol pa pivo ti placam ko/ce se vidiva...

Sicer si hudo drugacen od mene, ampak ocitno en redkih "drugacnih", ki jih zaradi tega spostujem.

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išči malo slabše embalaže in presenečena boš nad kakovostjo vsebine.... .)

thundercat, a se maš tud ti za grdga, tko kot zok?

po mojem bi vama dobr psihiater lahko pomagal ... al pa da vaju kašna bejba podre ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodajam samo še: če bi bil on faca, bi malo prej kot ob 2h zjutraj poklical... zgleda da je res bolj mehka cura ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat sem prebrala... :wacko:

Če ji ON dovoli, da mu kontrolira mobi, in če je poleg tega zaradi tega še obremenjen in ves (oprosti izrazu) presran, potem si TEBE definitivno ne zasluži.

Oziroma - Ti ga itak nočeš takega. B)

In kot je rekla Bibsi. :004

OTROK....nič drugega.....kot OTROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercat, a se maš tud ti za grdga, tko kot zok?

po mojem bi vama dobr psihiater lahko pomagal ... al pa da vaju kašna bejba podre ... :rolleyes:

Symru a se maš za lepega....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru a se maš za lepega....???

...

fakt No. 6 - Symči JE lep! B)

(pašebrihteninprikupenpovrhpress :D )

pies: ne morem verjet, da sem uporabil butasto -press kombinacijo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

fakt No. 6 - Symči JE lep! B)

(pašebrihteninprikupenpovrhpress :D )

pies: ne morem verjet, da sem uporabil butasto -press kombinacijo :ph34r:

tak kompliment podan s strani močnejšega-močnejšemu spolu moram brez obotavljanja sprejet!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

cemu je namenjeno pizdenje osebka, ki sploh ni sodeloval v debati?? :doze:

sicer pa ima lepota z zapeljevanjem kar dosti skupnega... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cemu je namenjeno pizdenje osebka, ki sploh ni sodeloval v debati?? :doze:

sicer pa ima lepota z zapeljevanjem kar dosti skupnega... :hmm:

glede na to da je to odprt forum in ni rezerviran peskovnik koga drugega lahko vsak izpostavi svoj komentar, neglede na to a je prej sodeloval v debati, al ne.

(tudi vse je enkrat prvic, kajneda?)

to da je zunanjost tudi pomembna pri zepeljevanju nic ne recem, glede na to da je pa naslov: Metodika znanstvenega dela- tehnike zapeljevanja pa izgled nima nevem kasne metode, razn v preoblikovanju izgleda ki nam ga je mati narava dala, o cemer pa se vi niste pogovarjal.....................

in drugo tema ni namenjena temu kdo je lepsi, najlepsi, oz. kdo se ima za lepega ampak metodi zapeljevanja ............... :rolleyes:

p.s.

who are you to judge me!? ce ne ves cemu? :unsure:

in telih par zadnjih postov, vkljucno z mojim je ravno iz tega razloga popolnoma :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I don't judge you. in lepota, verjem, spada k tehniki zapeljevanja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

fakt No. 6 - Symči JE lep! B)

(pašebrihteninprikupenpovrhpress :D )

pies: ne morem verjet, da sem uporabil butasto -press kombinacijo :ph34r:

Zmeraj je enkrat prvič. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!