Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

aja fobr k jaz mam en tak lep kluč veš k je k nekakšna guma pa sm sm klopko prjel z unim pa z gedoro otegnu pa je šla sklopka dol

bom slikov pa pokazal enkrat

ta lep ključ je za filtre šraufat, kokr jst vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko, mislm dalo bi se sam pazi da ne boš gume potrgu na vetrnici, ker so lopatice kar ostre, pa da ne boš kašne lopatice odlomu, ker so zelo krhke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja poklicov sm u krško in sledeče izvedel sklopka original nova 70€ novi original valčki20€ in še povratna original 10€

jebemti bogaq al bom sm še znoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj da nebi gor pasala :?

sam gledat morš d ma pravi premer, to je 105 ali 107mm, zdaj točno ne vem ker premer ima tvoj motor, sem pa skor siguren da je 105

jah glede na to da imaš original motor, bi priporočal kakšno rms racing ali pa malossi fly, pa tudi motoforce ne bi bla slaba (kopija delte)

lahko pa vse skup premenš na 107mm(tko sem jaz naredu), kupiš zvonec in sklopko 107 pa je

so pa vse te sklopke ki sem jih naštel manj ali malo (euro, mogoče dva) več kot 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne vem ali premer cele sklopke z oblogami ali samo unega železnega dela, pač une plošče ko je vse gor dano, probaj pa boš videl, tolko časa meri da bo nekaj prišlo ali 105 ali 107mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm men pride zmeri mal več al pa manj al mi pride 103 al pa 109

no tle je pa še slika original sklopke[attachmentid=90366][attachmentid=90367][attachmentid=90368][attachmentid=90369]

post-13117-1169484133_thumb.jpg

post-13117-1169484148_thumb.jpg

post-13117-1169484165_thumb.jpg

post-13117-1169484183_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm no ja zamenov sm lepo sklopko in zdej gre skor 85 mogoče mal mn zdej me pa zanima ena stvar mam čez 20dni tehnični

kje bi lahku kupu omejevalc za motor pa kako ga priključiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne veš bi si ga kupu tud zarad policajev pa mi nej kdo pol reče da sm se preitr pelov k sm vidu da se da kupt tud tazga na dalainc da ga uklučeš na daljavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah k reeees tok veeeeelik folka ustavjo pa jim skuterja na valčke fuknejo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me sistem vodnega hlajenja aeroxa. ali pumpa deluje vedno, ne glede na temperaturo? zgodilo se mi je pa da se mi je napihnila ena od cevi vodnega hlajenja - (med pumpo in cilindrom). sklepam da je to zaradi smeti v ceveh in rezervarčku za vodo, zaradi katerih se je zamašil pokrov posode, ki je ubistvu tudi varnostni ventil. termostata nimam. gor mam pa mhr replica kit 70. ali je možno da je zamašen tudi hladilnik?

hvala za odgovore in nasvete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

imam aeroxa - malossi mhr replica kit 70ccm. težave imam s pregrevanjem oziroma pritiski v ceveh. termostata nimam. hladilne tekočine je dovolj in je nova. celoten hladilni sistem je bil pravkar očiščen. hladilnik je ok. hladilna tekočina ne pušča na nobenem mestu. pumpa je ok.

dogaja pa se mi da ko se motor segreje se ena cevi (pumpa - cilinder) napihne. tudi v drugih ceveh je čutiti pritisk. iz zamaška posode z vodo pa kdaj pa kdaj uide ven para. motor medtem dela normalno. merilec temperature pa je pokvarjen.

in ali je možno da se mi to dogaja (nisem še preveril) zaradi uničenega tesnila med glavo in cilindrom?

če kdo ve zakaj se mi to dogaja naj prosim pove. hvala za odgovore in nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ce se ena cev ogreje, druga pa ne, potem ne dela vodna pumpa :D

-ce ti je uhajala ze para z hladilnega sistema, potem si pregrel celinder ze, tko da nebo slo nikoli tko kt bi moralo.

-luft si spustu ven? mozno da je samo to

če nisi: zgornjo cev na celindruu snameš počasi dol, da slišiš ko gre ven luft, ko pa špricne voda ven jo hitro natakneš nazaj, objemko okoli, zategneš, in problem je rešen. potem pa še dotočiš vodo v sistem po potrebi ;)

Popravljeno . Popravil Froš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lahko zrihtam oz, prodam yamaho aerox, res nerabljen, 0 km, direkt iz trgovine, bil je za razstavo, ampak je letnik 1999. cena nej bi se vrtela tm okol 1200-1300€

a je kdo zainteresiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imm za razčistit dve stvari glede aeroxa:

1. Sem lih zamenjal zavorne ploščice in problem je v tem da rahlo "drsajo" ob disk, tko da me zanima če je to normalno al ne, če j kej hudo narobe.

2. Še glede žarometa me zanima, če se da kej poštimat kr zelo slabu sveti - slab žaromet. Kr imm kratko luč vidim zelu slabu. Če se da mogoče to kej z žarnicami poštimat al pa če se da kašn nov žaromet dobt, kr sm vidu ne nekih slikah od aeroxu de majo drugačne žaromete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!