Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Imam Yamaho Aerox in jo zelim predelati na 70 kub, pa me zanima par stvari. Gor ze imam Polini auspuh for race,zdej pa ne vem kaj moram se kupit.

1. Odlocam se med Polini Gus al pa mogoce alu-svetovali so mi tudi Mallosi MHR Replica

2.Uplinjac po mojem ne bi dal vecjega od 17.5

3. Kako je z elektroniko-ali jo moram menjat???

V Trst bom sel kupit ker naj bi blo tam ceneje! TOREJ: kaj naj se kupim???

Rad bi ubral neko srednjo varianto da mi lepo gre, da mi zdrzi in tam nekje do 100k sit!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ne mi zamert... nism ne za polini pa ne za malossi. cist tko povem: ce mas auspuh od polinija bi blo pomoje bols da se kit kups od polinija k bo zih bols an

sicer jz newem, k ful folka prav da je malossi bols od polinija.

pomoje da najbols da ti to edn pove k ma izkusnje s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ce mas For Race-a si rajsi vzami MHR-a,elektrike nebos rabo menjat,uplinjac pa bo 17,5 dovol :) Pol pa se mores kupit zobnike ker brez njih nebos mel koncne in po moznosti se celo variator :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobnike, variator, pomoje tudi zračni filter pa fedro (povratno na sklopki). Jas mam Aeroxa predelanega na 70ccm, navadni malossi kit, primarni zobniki pa ZX-leovince pa je po cajgeru že letel tudi 120km/h. Zdaj gre okol 110km/h - realnih 100km/h. Ker mam isti fergazer, ko 50ccm (se pravi 12-ko), mi požere cca 4l na 100km/h. Ti pa računaj na okol 6l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sma že 2 ki grema v trst po dele za predelavo :)

jas grem drugi tedn :)

samo jas bom samo kupo 70tko gus, primar prenose, variator in še par malenkosti, seveda pa vse od malossija :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti priporocam polini gus (ceprov sm za malossija) kje baje bolši od MHR-ja, sam MHR mal bl zdrzi, alu mas pa lahko v primeru ce mislš vsake 4000km menat bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti priporocam polini gus (ceprov sm za malossija) kje baje bolši od MHR-ja, sam MHR mal bl zdrzi, alu mas pa lahko v primeru ce mislš vsake 4000km menat bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razn, če Mateja vprašaš gre 50ccm od Polinija boljše od 70ccm od Malossija, ker pač Polini se bolj tak čuje: Po-rini po naše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej naj zbiram med Polini Gus in Malossi Mhr??!! Tezka bo! A kdo ve cene za ta dva??

Sej v Italiji(Trst) je najbrz najvec izbire v Motoracingu.

A mislte da rabm variator??

K treba bo kupiti se :

-uplinjac 17.5

-prenose

-zobnike

-????????????????????????

A se kej??

Najbrz vzamem od Malossija vse a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 evrov je MHR za mojega :)

Mogoce bos mogo variator kupit ce bos mel zobnike menjane ja :) Pa zobniki al pa prenosi to je vse ena in isto samo se pac uporablata dve razlicni besedi eni majo pac prenosi eni pa zobniki :) :)

Vse zami malossi pa je to to :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bom kupo malossi vse, zato ker se lepše čuje, pa še redki skuti so z malossi predelavo :D

če pa me kdo vpraša kako 70tko mam, bom pa reko MHR Sport 70 :D namesto Malossi 70 Sport :D :D :D

MHR se bolj fancy čuje :D :D :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej aerox pol če reš pa ke bi pa spotoma še men prnesu neki, a se bi dal kej zment ;)

LP

bi se dalo zmenit, ker bom za Robeja prneso elektriko

ka pa ti rabiš?

tak btw brez akontacije (al kak se že temo reče) ni nič :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A u moto racingu se sporazumevas s katerim jezikom ce naprimer ne znas ital.? Aja pa a moras ze v trgovini rect za IVO(davk)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!