Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

ne plastika, jz govorim o pokrovu variomata k mi je ratav tak da se kr pozna gor če se ga primš al pa če voda gor teče :blink: in tega pol sploh ne morš spucat k se kr nekak not zažre :doze:

sm narisu k nimam fotoaparata

post-18-1077746513.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej morm zavorno tekočino dolit <_< in me zanima če to sam zravn dolijš :) al morš to k je zdej not vn dat pa šele pol novo :unsure: pa v čem je razlika med dot3 in dot4 zavorno tekočino :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni potrebe da celo zamenjas samo dolijes pa bo? Glede olja nevem tocne razlike ampak ti tak pise katero olje rabis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naredi tak kot pise doli isto olje ki ga mas zdaj not al pa komplet menjaj z dot5 samo se mi zdi skoda dnarja in casa za komplet novo olje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja piše to da tipe ni dobro mešat, sam verjetno nebo narobe če boš štirko dal not. Sicer pa........kdo še danes bremza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pa to ni res :fight2:

pržgem motor in ugotovim da mi spredna luč ne dela :angry: na armaturi pa mi gori lučka da mam pržgano dolgo luč :blink: na glede na to al mam na kratko al na dolgo luč naštiman :? tko da mi spredi dela samo parkirna luč :) zadi pa vse dela tko k je treba :) zdej pa nevem kaj bi lahko blo narobe :? a mi lahko prosm pomagate :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno mas kak slab stik sploh ce ti kontrolna narobe sveti. Tak je mene zezala osvetlitev v stevcih pa mi cela elektrika ni delala vredi zaradi enega malega drzala za zarnico, ker se je tam +*- stikal :wacko: na bilanci daj plastiko dol pa pglej kak je na stvari ce se bo vidlo kaj drugace pa se sprednji del dol pa celotni napeljavo preverit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja spred sm dav dol pa žarnco spucu pa spucu kontakte pa na stikalu sam k nč ne pomaga :wacko:

a to paše pod garancijo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej poglej če je žarnica dobra in če še zmerej nebo dell najbol da probaš pomert če je kontakt z faznbriferjem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je vse neki čudn :wacko:

žarnca je vredu je k nova :D tud mal ni črna :) je pa res da mam že od začetka težavo da mi je velik teh žarnc (samo spredna luč) pregorel :fight2:

no in sm tko stiku pa gledu sm ugotovu da mam še staro žarnco k je pregorela dolga luč kratka pa dela in sm jo dav not in mi svet če pržgem dovgo luč :?

ma jz bom kr na servis pelu <_<

sj je ta nitka za kratko luč sm razmišlu in sm se zmedu pa zdej ne vem sam sm skor zihr da je :hmm:

post-18-1079640716.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:fight2: spet mam problem :( in sicer v tem da ma spredna guma mav "lufta" <_< čeprov je šrauf čez dobr zategnen :?

a je možn da je šu ležaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se mi je spet neki pokvarl :fight2:

in sicer se pelem po kolodvorski z pod polovico gasa in se naenkrat ročka za gas noče več odzvat ampak se je še samo vrtela v prazno jz sm pa tko :blink: gledu k sm se začev ustavlat

no sj pol sm rešu z eno podložko :) sam me zdej zanima če mi lahko opišete tisti k mate aeroxa kako zgleda če belanco gledaš od spodi gor vrjetn se ne vid notr zajle :? tko k se pr men zdej ker se mi zdi da se je neki odlomil :hmm:

a je leva pa desna stran ob ročki od spodi navzgor prbližn enaka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, men se je tut zajla enkrat strgala

dej uho čist zdraven zajle, pa obračaj mal ročko za gas...moglo bi se neki slišat (če je strgana, boš vedu ko boš slišau)

ajd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se mi je spet neki pokvarl :fight2:

in sicer se pelem po kolodvorski z pod polovico gasa in se naenkrat ročka za gas noče več odzvat ampak se je še samo vrtela v prazno jz sm pa tko :blink: gledu k sm se začev ustavlat

no sj pol sm rešu z eno podložko :) sam me zdej zanima če mi lahko opišete tisti k mate aeroxa kako zgleda če belanco gledaš od spodi gor vrjetn se ne vid notr zajle :? tko k se pr men zdej ker se mi zdi da se je neki odlomil :hmm:

a je leva pa desna stran ob ročki od spodi navzgor prbližn enaka :?

Ja kak si pa domov prišo :? Verjetno ti je zajla se utrgala oz. nekaj se je zlomilo tam ko se zajla navija, ali pa ko pride v fergazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!