Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Hehe, ne ni to fora.. Temperatura se kar lepo stopnjuje.. Na 70 je kmal.. pol pa ce mal prtisnem, agresivno startam, karkoli.. se pocasi povzpne do konca :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne ni to fora.. Temperatura se kar lepo stopnjuje.. Na 70 je kmal.. pol pa ce mal prtisnem, agresivno startam, karkoli.. se pocasi povzpne do konca :cry:

Hm, pa si preveru povezavo vseeno? Ker tudi meni se je lepo stopnjevala, po ene 2km mestne vožnje je bla že na 110°. Pol sem pa vido zakaj :hmm: Tut če hladila nebi imel v radiatorju nebi smelo se tako hitro dvignit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam spodaj sem pogledal malo zice, pa ni videt da bi kej blo.. Bom dol snel masko pa preveril vse zice... Upam da bo to to.. Ker mrezica ni gosta, da bi tako zavirala pretok.. Mislim, malo ga pritisnem po ravnini, pa je ze kar na 100, prej pa nikol ni sel cez 80..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej žice ja, možno da si kaj rukno pa je kaka žica vun padla, kaj ono ko je blo orginal tam je dosti več zraka prepuščalo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se mogo aerox tle oglasit.. on ma isto narejeno, sam da ma bolj redko mrezico on.. Hm, bom slikal mrezico.. Je kar gosta, sam zlo tenka, tko da ovira pretoka ne prevec.. Bom jutri snel dol prvo masko pa preveril zice.. Itak morm se nekaj detajlov postimat.

Aja se eno vprasanje.. Ve kdo kak se da tista plastika na podu stran (tam ko mas noge gor), ker bi rad dal iz aluminija :? :hmm:

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

allo..jast mam pa en problem!!mam aerox in mam gor polini corsa kit pa sem mislu kupit mhr repica pa me zaima ce je to pametno??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tu nekje na 5k km ja :wacko:

pa treba še menjat skoraj vse ostalo za to(gred itd itd......), ker to je extrem B)

pa mislim da na vsake 4 bate komplet nov kit :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ni nujno, bi pa bilo dobro ker gre že kar v obrate, tudi pri corsi nebi bilo slabo če menjaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja sej!!sam dokler gre pa gre!! :P :P newem newem kaj bom naredu!! .)

Ko boš vse stroške seštel boš prišo na izpit za 125ccm in en pošten skuter/motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej res!!:))))) bomo vidle ce bon sploh su delat za 125:))

prej bon so za avto delat potem pa za motor kar...pol pa kupmo

r1-yamaha :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!