Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Ja gilera pa je to izkoristla in ti tm zadi še toplo v noge piha. :D

Pa pri Dragsterju ti tud toplo v tace piha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus: pomoje je oni kuraz za temperaturo crkno, ker tak hitro se skuter nebi zagrel niti, če nebi mel nič tekočine noter v radiatorju :hmm: Da neboš brezveze ventilatorja noter vrgo, pol ti bo pa zmrzno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj na kakem servisu pa ne morejo pogledat, zakaj se skuter preveč zagreva? :hmm: Sicer pa pri totih pooblaščenih servisih so za skuterje tak levi delavci, da je sploh brezveze razlagat :BUA:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jersin ko je uradni, se mu skutera tak pogledat ne da.. Lahko pa kakemu susmaru peljem, samo to je tak tak...

V dobrih 6km se segreje ful. Zdej sm dal mrezco dol in je mal bols, sam se se vedno bl greje.. prej se nikol ni tok, niti po 40km ko sem se enega zadaj mel, pa sva skos 80 pelala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zdaj nisi povedal, če si preveril če je voda v rezervoarčku???

Ker zadnjič se je kolegu na SF isto zgodlo. Kar naenkarat po parih km temperaturaj na števcu do konca. To pa zato, ker mu je čisto počasi voda kapljala ven in ni opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne ekspanzijske gledat, to nima veze.

Uni pokrovček na kilerju odšraufej, pa not poglej al pa prst noter pomoči. Seveda pri hladnem motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom se to probal..

No danes.. Se peljem normalno, temperatura okoli 70stopinj... Grem na obvoznico, ga tiscim 3km, fuk na 110. Grem potem lepo 60, se ustavim, potipam kiler pa je mlacen, temperatura po stevcu.. Cevi tud mal vroce, rajs recem tople.. Grem pol pocasi do doma s 50kmh, pridem domov (2km), potipam kiler.. Vrel, cevi zlo vroce.. Temp po stevcu okoli 80..

Skratka, muhasto je vse skupaj.. Nevem vec kaj narest... Ko pridem z morja, bom probal spustit vodo, potem pa s kompersorjem spihat kiler pa cevi.. Nekej more bit narobe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mozno da oni ni namonteral dobro.. moram tisto odsraufat, pa vodo spustit in pogledat impeler.. Sam grem jutr na morje.. Bom mogoce dns probal..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mozno da oni ni namonteral dobro.. moram tisto odsraufat, pa vodo spustit in pogledat impeler.. Sam grem jutr na morje.. Bom mogoce dns probal..

Hvala

Tako impeler poglej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mozno da oni ni namonteral dobro.. moram tisto odsraufat, pa vodo spustit in pogledat impeler.. Sam grem jutr na morje.. Bom mogoce dns probal..

Hvala

Veš kaj sem še razmišljal, da bi bla kaka smet kje noter <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če si pred kratkim menjal pumpo pa je začela zajebavat zdaj temperatura, te nekaj more bit narobe, al so pri montaži kaj zajebali al pa kaj? zatesnjeno je vsepovsod dobro, nikjer ne pušča slučajno al pa kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tut enkrat mal pregrevu pa sm ugotovu d sm narobe vezu cevi na vodni pumpi, una takratka is cilindra pride na tazgorno lukno na pumpi. Sam tok če se tega niste omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, takratko iz cilindra mam spodaj.. Ce mislis ti to pri strani ko gre na pumpo.. PRavis da je pravilno kontra?

Kak je blo prej nevem, nisem jaz monitral.

Vsekakor bom spustu vodo in dobr spucal zadevo. Nekaj smrdi tle.. Bom nadaljeval ko pridem iz morja (1 tedn).

Aja, pušča pa nič...

hvala za pomoc.

LP

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc, nic novega po enem tednu niste povedali.. Kak so zdaj prav cevi? :ph34r:

Poglej kako sliko od aeroxa iz tiste perspektive .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrnil cevi, mislm da je blo to to.. Dotocil sem se hladilno, ker jo je kar dosti izteklo.. Vozil se potem nisem, ker pada dez... Bom pa kasneje porocal..

Bo treba spet mrezico gor dat:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, ce so krive fedrce za to kar se mi zdej vse bolj pogosto pojavlja..

Mam malo gasa, se peljem okoli 30.. Dam gas, skuter se vedno kot da nisem dal gasa in zagrabi sele cez par sekund.. Danes se mi je pa prvic zgodlo da mi kr en cajt ni htelo zagrabit.. Pa v hrib.. So to fedrce?

V stupitu jih dobijo sele septembra, matr:\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se mašina zvrti, samo ne potegne, al se obrati tud ne spremenijo, če se mašina niti ne zvrti niso fedrce, te poglej malo fergazer, mogoče ti ga zalije ko daš gas, možno da bi lahko bli tud valčki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, recimo se peljem lepo nekje 20, 30 iz ovinka, dam gasa, a zagrabi sele cez par sekund... Pol ko zagrabi gre kul...

To se mi je zacel pocas ze pojavlat, pa ni blo tok bad, dns je blo pa enkt kr ornk, ker mi v hrib ni htel v obrate pridt..

Isti stos je ko pri onem jermenu, sam da tam nekaj casa melje pri 30, potem pa naenkrat zagrabi.. Speljuje se vedno kul, samo ce pri malih obratih dodam gas ga jebe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je mene jebalo sam de je pr enih 20 potegnu. Najbl trapast je blo k v hrib se nis smel ustavt če si hotu gor pridt. Pol sm pa valčke zamenu pa je blo ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so fedrce, jermen ali pa valjčki. Lahko je pa kombinacija tega trojega. To ne pomeni, da moraš vse menjat. Najprej probaj s fedrcami, ker res drastično popravijo obnašanje sklopke. Če pa to še nebo tisto tapravo, pa porihtaj še valjčke. Jermena ne rabiš menjavat. Mislim, da še mam jas ene skoraj nerabljene valjčke doma, pa ti jih lahko pošljem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!