Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

ah zajla je še na srečo cela sm jz tud prvo na to pomislu :)

problem je v tistemu mehanizmu ki s tem ko obrneš ročko za gas zategne zajlo :)

če od spodi pr men pogledaš zdej se vidi zajlo pa to vse čeprov nism nč stran odšraufav

(in kle sprašujem tiste k majo aeroxe če lahko mi povejo a se to pr vseh vid pa sm jz šele zdej od spodi navzgor pogledu belanco al je s plastiko zakrit -tko vrjetn je-)

hja dam sm pršu tko da sm z eno roko odspodi tišču to plastiko gor z drugo pa gas <_<

ma sj morm itak jt na servis k morm kupt zavorne ploščice pa spred mi more za ležaj pogledat pa še to z zajlo zdej :BUA: upam sam da nebo velik $ :huh:

no sm mal skiciru k nimam fotoaparata da bi sliku :) upam da si lohk prbližn predstavlate :)

no tista podložka k sm jo jz dav zravn prej tm ni blo nčesar in je biv un "šrauf čez" brezveze tam ker ni nč držu tist mehanizm pol krožn pa potisne dol ko daš gas in ko sm tist držu gor je gas normaln delu tko sm dam pršu

post-18-1082676683.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu se je cela rocka zlomla in v kaki legi je bil gas v taki legi je ostal vse je slo za sebe....Bom slikal ju3...

u to je pa še huj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

em, eno vprasanje.. Zdaj je skuter kaki teden stal, danes zakurblam kot vedno na kurbl, se grem vozit.. Pridem dam, pol sem hotu se 1x vzgat da bi su se nekam pogeldat, pa samo bzzm..

Tako cisto na tiho.. Komaj da kaj od sebe da.. POtem sem ga se malo pustil da je laufal, ugasnil pa probal se 1x na elektro.. Ko ga probam na elektro tud na armaturki uno za bencin zgine...

Samo v enem tednu ni mogu bit aku fuč, ker je bp vzigal prejsnji teden :wacko:

Kaj mislte da je sou starter al je aku fuc? Pojutrisnem bom tak mel eno daljso furo, pa bom vidu ce bo potem vzigal..

Kaj mislte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšno idejo, kako shecat digitalni števec, da bi vsaj približno pravilno kazal količino goriva in temperaturo. Sedaj imam pravi light-show, niti približno ne kaže pravilno. No, vsaj prikazovalnik bencina bi rad da deluje, saj sedaj tankam čisto po občutku. :hmm:

Sorry fantje, če ste o tem že kaj debatirali, nimam cajta cele zgodovine brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bono, jaz sem isto ze preklel.. Tud nimas kaj, ker v tanku je tista palcka in je ene 5cm nad dnom ziher.. Tam nekje pri malo manj ko polovici tanka meni ze kaze da ga ni nic vec notr.. Temperatura pa nekak dela :)

Jebiga, resitve ni... Jst sm edin mislu ce bi menjal armaturko z uno k ma se obratomer, pa analogn stevc za benz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ok, js mam eno vprasanje.. Slisu sm da se da dobit crne plastike za aeroxa.. Pa me zanima kje bi se jih dal dobit? Pa ce mogoce ve priblizno ceno...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba, tle ni nic pod 20€ :ph34r:

Je pa cis brutalno..

Aja, pri delta team krsko.. Komplet crna plastika, brez nalepk.. 53ksit.

Bom becikel prodal al pa kej pa bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na scooter center dobis komplet plastik od tnt-ja za samo 199 eurov, kar je okol 48 jurjov. poleg tega niso cist navadne ampak so lepse!!

slikce (tm zgor mate belo puscico s katero greste naprej na druge slike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, hude so! Takoj bi jih mel...

Sm, kurc to ni v sloveniji.. Postnina pa to.. Pride dost vec :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, hude so! Takoj bi jih mel...

Sm, kurc to ni v sloveniji.. Postnina pa to.. Pride dost vec :\

ja prou velik vec ne more pridt. tko d ce bos kupvov une orginalne za 53k si rajs tele naroc prek skutrkita, pol bo pa stroooj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ze.. Sam spodnje bane ni tle v kompletu..

Pa to sem gledal na scootercentru za 195€ je nelakirano.. Lakirano je 225€ :angry:

Originalne so pa lakirane 53k

Edin ce bi dal mojga strihat... Sm nevem kko bi kej prjela barva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebemo spet js.. Dns da se grem pelat.. Pa vidm par kaplc na tleh.. Se sklonim pa vidm da je na tistem za hlajenje nad avspuhom spodaj mastno pa to in da malo kapllje..

Peljal jersinu.. Reku je da je su semering.. In da bo zamenal komplet pumpo, lezaje, semering... Pa je neki o 8k govoru :\\

Pride res tako drago? Mislm da je pero neki o 4k govoru al kako.. Uglavnem, je ziher to to?

Aja, zdej k pusca mal.. Kako vodo morm dotankat? Lahko navadno al dam destilirano?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogo bike?? Hm, mas ze skutr? Jutr grem gumo se k njemu zamenat, pa ce se ti bo dalu pol iz z mano k njemu...

Kr sm slisu da je pumpica pa to 4k:))

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zdej k pusca mal.. Kako vodo morm dotankat? Lahko navadno al dam destilirano?

al to u bistvu ni taprava voda, ampk posebna tekocina za hlajenje.

po moje mors prou to not nalit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em men je itak jersin reku da lahko navadno natankam.. Trenutn sm zlil destilirano notr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebemo spet js.. Dns da se grem pelat.. Pa vidm par kaplc na tleh.. Se sklonim pa vidm da je na tistem za hlajenje nad avspuhom spodaj mastno pa to in da malo kapllje..

Peljal jersinu.. Reku je da je su semering.. In da bo zamenal komplet pumpo, lezaje, semering... Pa je neki o 8k govoru :\\

Pride res tako drago? Mislm da je pero neki o 4k govoru al kako.. Uglavnem, je ziher to to?

Aja, zdej k pusca mal.. Kako vodo morm dotankat? Lahko navadno al dam destilirano?

tnx

Preprosto.... idi na pumpo kupi antifriz, nalij not in je vse O.K. :OK:

Preverjeno, mam v Aerox-u že 1 leto not :naughty:

Kar pa se tiče pumpe pa je tak. Pero je res reko, da pumpa pride 4k, samo on jo je sam not zašraufal. Na servisu še ti bo računal vsaj 1 uro dela. Ura pa je več kot 3k, in si takoj na 7 al pa 8k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ni douh nazaj k mi je spustu ta semering med vodno pumpo pa magnetom in loh rečem da je čist izi zamenat, pa jezus drgač je vodna pumpa tm k prideta dve cevke za vodo not pršraufane na desn stran uspod. In to ti vrjetn lih ta semering spuša k je men, pa prvo kr nardiš morš vodo vn spustit pa odšraufat vodno pumpo pa un ta velk srebrn pokrou za pumpo (pod pokrovam je magnet).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!