Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Ko tolko govorite samo aerox aerox aerox al pa runner runner runner... Kaj pa firefoxa al pa kaj podobnega pa nihče nima? Če bi jaz spet kupoval 50-ko bi kupo firefoxa. Raje kot DNA-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tolko govorite samo aerox aerox aerox al pa runner runner runner... Kaj pa firefoxa al pa kaj podobnega pa nihče nima? Če bi jaz spet kupoval 50-ko bi kupo firefoxa. Raje kot DNA-ja.

firefoxa mam jas na kompu (mozillo :P ) drgač pa če bi jst kupval skuterja bi kupil novo aprilio (piaggio) na ferg seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa ko te policaji dobijo al pa ko s zaletis na cest :glare:

Kdor se s krosm fura po cest očitno ne ve zakaj se tak motor uporablja. Če pa te kapsi ujamejo s krosm pa morš bit že dokaj nesposoben razen, če te počakajo doma, drgač pa nimajo za burek da te ujamejo :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki smo mel primer ko se je s 125 prpelu u ovink 90 stopin pa je avto prsu pa je pocl sm je zbejzu sm so ga dubil .... zanimivo je blo gledat cepriv:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kuk je stroškov sm za tuk k bi se jaz vozu vrjem bi mogu reni servis delat 2 na leto tukrat kr pr skuterju sicer pa če te polcaji res dobijo pa da maš krosko si pa bukov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da. Gor moraš dati luči in ga peljat na homologacijo, samo to je tak brezveze zato ker je to narejeno za vozit za po rovtah in ne za po cest ker prehitro doseže končno hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma majmun gdu pa je tuk neumen tud če bi se dalu krosa registrerat ga nebi k maš enkrat tak motor ne nucaš registracije k itak ne sme it na cesto če dalš pa na krosa luči rata pa enduro majmuni:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da. Gor moraš dati luči in ga peljat na homologacijo, samo to je tak brezveze zato ker je to narejeno za vozit za po rovtah in ne za po cest ker prehitro doseže končno hitrost.

Se da sam pol je že isti kurac če kupiš hard enduro pa maš kroslo z lučmi :closedeyes:. Nč ne doseže prehitr končno hitrost sploh tak motor ni narjen za na cesto vzmetenje je drugačno, gume so drugačne, nima luči in nič odvečne opreme, ki je potrebna za registracijo, krosle so pč narjene za dirkalne namene, se pravi za na kros progo.

pred policaji ne bežiš, se ustaviš in sprejmeš svoje krivostorjeno dejanje odgovorno, kaj ne? .)

Ne ! :D Sicer je pa tole vse skp nekm :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO JA USE SM SKOR ZAMENOV ŽE NA MOTORJU OD BATA DO POVRATNEGA FEDRA JERMENA VALČKOV FEDR U SKLOPKI NAZAJ SM DAL ORIGINALN FILT AMPAK MOJ MOTOR SE ŠE ZMEREM BOJI KLANCA

KAJ BI ŠE LAHKO BILO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zihr da je neki u variomatu!

lahk si ti to use zamenu sam k nisi dou pravih trdot not......kok ti pa gre po klancu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zihr da je neki u variomatu!

lahk si ti to use zamenu sam k nisi dou pravih trdot not......kok ti pa gre po klancu gor?

SPLOH NE GRE K SE U KLANC USTAV:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!