Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Hja, tk bom reku.. men je šla sr-ka v en orng klanc k sm bil sam gor 10 km/h. Ko je bil zadi 115kg frend sma se ustavla skor za začetku. Ko sm menov povratno pa pol grama lažje valjčke sma se oba skup gor pelala 40 :D Sam pa 50. hehe. Tk da je nekej na tem ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ferdi na sklopki so tut pomembni ...drgac ma pa nejc prou

Kolko jaz vem so fedrce samo za spelavanje..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje a lahku zamenaš valčke na aeroxu brez da bi blokirov bat pa da nimaš doma pištole da sm s kluču odtegneš pa je?

ja se da. tako orodje posebno se kupi ko zablokira vario al kak bi rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa 2 kluča. En mislim da je 33, drug pa 17 (vsaj pri sr-kah). In preprosto, enega gor tišiš enega pa dol, brez problemov :) Edino kar je.. ne verjamem da imate vi take vlke ključe doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dones sem odkril problem zakaj motor ne mara klancov usakč k smkaj menav valčke ali jerem nism jemal dol sklopke ampak un tadrug del dons sm se pa odloču da zamenam še fedrčke me je pa skor kap sklopka je kumi še skp stala cela sklopa je spalena u nulo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečo ven pa bat ustav pol pa gre

eno zanič svečo uzam pa tam ko maš elektrodo odbij dol, mal povrtaj da bo lukna, not zašraufaj en močan šrauf, potem pa to not namest sveče našraufaj da se bo bat ustavil, potem boš lahko odšraufal vario

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

ne razumem, tukaj je na navoju samo ena matica, in tisto odšraufaš, drugo ni pa nič prišraufano, vse samo dol potegneš z gredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fobr k jaz mam en tak lep kluč veš k je k nekakšna guma pa sm sm klopko prjel z unim pa z gedoro otegnu pa je šla sklopka dol

bom slikov pa pokazal enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!