Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

nč ne boš pridobil tud če boš menov žaromet ampak boš sm skuru use plastike govorim iz izkušn k te lući so namenjene vožnji 45km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ena stvar mi ni jasna zdej bo mel motr tehnični in sm dal notr lepo med avspuh in cilinder že najmanj 100 različnih podlošk ena gre 45 sm nima pospeškov nucam 1km sm je fora da če hočm da motor ne izgubi moči ne smem prvit obeh šraufot od avspuha kaj naj naredim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sploh ni tak problem če maš do tehničnih sam 1km, tok bo že šlo. Drugače pa sabo vzemi ključe in boš za zadnjim ovinkom pred tehničnim dau notr podloško.

ja mene pa zanima kaj je za nardit če ti prevč pije, če se da kaj zmanjšat. Zdej mi pije cca. 5,5l mam pa sam drug auspuh(leovince rr) brez blokatorja in valčke zamenjane tako, da ma kar dosti obratov. Sej lohk da je problem u tem ker se moram vsakič pelat v grič (na Planino pri Ajdovščini) domov in je ful obratu in posledično tudi poraba. Tko da ne vem. Kdo ve če se da kej karburator poštimat, tko da ne izgubim moči ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sploh ni tak problem če maš do tehničnih sam 1km, tok bo že šlo. Drugače pa sabo vzemi ključe in boš za zadnjim ovinkom pred tehničnim dau notr podloško.

ja mene pa zanima kaj je za nardit če ti prevč pije, če se da kaj zmanjšat. Zdej mi pije cca. 5,5l mam pa sam drug auspuh(leovince rr) brez blokatorja in valčke zamenjane tako, da ma kar dosti obratov. Sej lohk da je problem u tem ker se moram vsakič pelat v grič (na Planino pri Ajdovščini) domov in je ful obratu in posledično tudi poraba. Tko da ne vem. Kdo ve če se da kej karburator poštimat, tko da ne izgubim moči ?

ce se suce v prazno pol mas prelahke valcke.. kolko gramske valcke mas priblizno ce ves slucajno? je pa logicno da vecji so obrati bolj pije ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo kakšno idejo kaku bi na aeroxu zadne žmigavce skril al pa da bi jih usaj skrajšov kakšna slikca dobrodošla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

evo stvar je taka..mam aeroxa letnik 2005,brez blokad,ostali deli vsi original.Končna hitrost je tam od 75-80 km/h,vendar zdaj hočem več :P ..torej ker o teh stvareh vem zelo malo,sem se odločil da vas povprašam za mnenje na tem forumu.. :blush:

1.Končno hitrost bi rad spravil nad 100 km/h oz. vsaj nad 90 km/h..kaj se bi splačalo kupit?kaki 70ccm kit,auspuh...za zdaj bi rad kupil samo eno stvar,tak da obojno kit+auspuh odpadnejo (za zdaj)..

2.Cenovno sem v rangu do 200€..ni nevem kaj,ampak..

3.tako kot sem rekel že prej..iščem za poceni,kvaliteten izdelek,ki bi povečal hitrost/pospeške..

4.em zdaj tudi ne vem,kako sploh je z predelavami aeroxov..se jih sploh splača tunnat ali ne,ker če se ne splača,se bom še naprej švercal z 80 km/h in čez eno leto šel delat izpit za kaj močnejšega (avto+250ccm)

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gor izpuh laser xpro pa 17.5 fergazer dellorto oboje skupaj novo je okol 190€, pa lepo nastavi pa bi moglo it.. in ja, aeroxe se res splaca predelovat, saj je minarelli poleg piaggio/gilera agregata najbolsa masina za tunat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hvala za odgovor :D

zdaj sem gledal na scooter kit strani za dellorto 17.5,pa sem našel 2 modela: -PHVA 17.5 ED in PHBN 17.5 LS..kaka je razlika,katerega naj vzamem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

evo stvar je taka..mam aeroxa letnik 2005,brez blokad,ostali deli vsi original.Končna hitrost je tam od 75-80 km/h,vendar zdaj hočem več :P ..torej ker o teh stvareh vem zelo malo,sem se odločil da vas povprašam za mnenje na tem forumu.. :blush:

1.Končno hitrost bi rad spravil nad 100 km/h oz. vsaj nad 90 km/h..kaj se bi splačalo kupit?kaki 70ccm kit,auspuh...za zdaj bi rad kupil samo eno stvar,tak da obojno kit+auspuh odpadnejo (za zdaj)..

2.Cenovno sem v rangu do 200€..ni nevem kaj,ampak..

3.tako kot sem rekel že prej..iščem za poceni,kvaliteten izdelek,ki bi povečal hitrost/pospeške..

4.em zdaj tudi ne vem,kako sploh je z predelavami aeroxov..se jih sploh splača tunnat ali ne,ker če se ne splača,se bom še naprej švercal z 80 km/h in čez eno leto šel delat izpit za kaj močnejšega (avto+250ccm)

hvala za odgovore

Lej nared tko k ti je reku starII reku kr če hočš dt kit morš zamenat tud izpuh in bi fregazer ker ga imaš 12 to bi te pa prišlo okol 350-400 eurov!!!!! Naredi to kar je rekeu starII!! Je pa zlo dobr aerox za tunat poleg piaggio masine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to ravno nameravam narest :) zej samo nevem keri model moram vzet ali je to vseeno..še enkrat hvala obema :D

Hm frgazer bi ti predlagu od delortota 17.5 ali 19! 17.5 bo manj porabil kot 19 na pospeških in končni razlika zlo mejhna sej tud na porabi ni tok! Glede izpuhov pa newem izbira je velika zdej pa če hočš športne homoligirane za 50 so to leo vince RR/ZX potem imaš še od stage6 pro replica pa še ene par za 70 kite pa lah daš tud gor če mislš dt potem gor še kit ane. Tisto pa lahko kupiš od več firem odvisno kolk močn kit! Odločitev je tvoja! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj to ravno mislim narediti jebac-car..frgazer bo 17.5 od delortota pa laser xpro izpuh..zej fora je edino,da na sem na strani scooter kit gledal za frgazerjem 17.5 dellorto,samo tam sta bli dve verziji: -PHVA 17.5 ED in PHBN 17.5 LS..samo to me še zanima,kerega kupit..razlika v ceni je samo 6€..je vseeno kerega vzamem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk sploh pride delorto 17,5 fergazar za aeroxa pa jaz zdej gruntam da bi dal asvpuh drug gor izberam med zx in rr kaj bol priporočate glede da je cena skor ista

aja pa še neki me zanima: a bi mogu pol če bi dal fergi 17,5 gor bi mogu posebej zaug potegn al bi bilo dobr k jaz mam zdej avtomackiga

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupuj rr/zx ampak kupi laser x pro, ker je veliko boljši na minareli kot zx/rr

za ferg pa ali kupiš z avto zaugom ali pa ročnim, če imaš ročnega potem ali potegneš kabel do nekje (balance) ali pa imaš tako kot jaz zaug na fergu (ko vžigaš mrzlega moraš it z roko do ferga in vključit zaug)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

zanima me kje se da kupit ispuh laser x-pro in dellorto uplinjač 17.5 za aeroxa 2005 po ugodni ceni, pa kolko je potem končna hitrost skuterja??

hvala za odgovore že vnaprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

zanima me kje se da kupit ispuh laser x-pro in dellorto uplinjač 17.5 za aeroxa 2005 po ugodni ceni, pa kolko je potem končna hitrost skuterja??

hvala za odgovore že vnaprej!!!

Tko ti bom reku gres na skuter kit tm narocis kako veš kerga je pa ena tema k sm jo jest odpru. Oboje bos dubu tm pošljejo po pošti. Koncna bo okol 85-92 realnih odvisn od nastavitev frgazr bl pospeške veča.

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skuterkitu nimajo laser izpuhov

za izpuh povprašaj uvoznika laser izpuhov v slovenijo: mladen.jugovac@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skuterkitu nimajo laser izpuhov

za izpuh povprašaj uvoznika laser izpuhov v slovenijo: mladen.jugovac@siol.net

Newem ce jih majo pomojm ja sej majo skor use newem newem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!