Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Seos folk...=)

No torej.... Zanima me kako bi povečal pospeške na mojem Areoxu...... Res.... da je bilo nekaj govora že o tem.... samo nisem dobil to kar sem iskal...... Torej..... na kuteru je vse orginalno.... Razen ena blokada je odstranjena..... Mene ne zanima toliko koncna kot pospeski!!.... torej zelim povecati pospeške..... kako bi to naredil ...oz. kakšne predelave so potrebne??....

Pa upam da me ne boste nadrli naj uporabim iskalnik..... sej sem ga ..... in nič direkt povedanega glede pospeškov....

LP Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos folk...=)

No torej.... Zanima me kako bi povečal pospeške na mojem Areoxu...... Res.... da je bilo nekaj govora že o tem.... samo nisem dobil to kar sem iskal...... Torej..... na kuteru je vse orginalno.... Razen ena blokada je odstranjena..... Mene ne zanima toliko koncna kot pospeski!!.... torej zelim povecati pospeške..... kako bi to naredil ...oz. kakšne predelave so potrebne??....

Pa upam da me ne boste nadrli naj uporabim iskalnik..... sej sem ga ..... in nič direkt povedanega glede pospeškov....

LP Nejc

Naprej dej vn use blokade!!!! Pol pa auspuh al pa frgazr :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprej dej vn use blokade!!!! Pol pa auspuh al pa frgazr :OK: :OK:

laser xpro pa dellorto 17.5 sn ze 2x napiso tu gor

Se obema opravičujem saj je odgovor na mojo vprašanje bil dan 3 poste nazaj.... .. pa brez zamere....=) Pa hvala da me nista nadrla kot bi to storili eni...=)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprej dej vn use blokade!!!! Pol pa auspuh al pa frgazr :OK: :OK:

Malo smešno vprašanje mogoče za koga... ampak me zanima.... Kej vse so blokade.... ker omeni si naj dam blokade vun pol pa avspuh.... gor... torej to pomeni da so še nekje kot pa samo v avspuhu ali kak...??

se opravičujem če se vam zdi moje vprašanje bedasto.... :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo smešno vprašanje mogoče za koga... ampak me zanima.... Kej vse so blokade.... ker omeni si naj dam blokade vun pol pa avspuh.... gor... torej to pomeni da so še nekje kot pa samo v avspuhu ali kak...??

se opravičujem če se vam zdi moje vprašanje bedasto.... :blink: :?

Ja usak skuter ma blokade ena je v izpuhu druga pa v variomatu piaggio masine majo pa še v fergazerju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neke me zanima... Ali ima kdo kakšne izkušne z izpuhom laser xpro?? razen Starega??...

Ker kolko sem opazil ima samo on ta izpuh... oz ga je mel... pravi pa da je najbolši za erox-e oz mašino MINARELLI ... ima kdo izkušnje razn Starega??

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa maš ti gor..=?... vidim da maš tud mašino minarelli??

Kaj pa ostali..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...=P ok tnx...=D samo še vedno ne vem kdo ma vse izkušnje z laseri razen 2 na foromu... :BUA: Ker če je laser res tako dober mi ni jasno zakaj ga ne kopuje folk... mogoče ker ga je težje dobit oz je treba čakat na njega al kaj te vem... :? :BUA:

Lp nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na 50ccm ARROW KOMPRESS sam sm ga ze prodau..tut zlo solidn auspuh...z nism sm biu kr zadovoln su mu je realnih 82-83 tm nekje :)

Laser-x pro je pa se mau bol mogoce...ja zlo mau teh zacetnikov ve zanga ..zdej neki Nex-r kupujejo usi pa ZX...

Kup kej kar nima usaj 2 skuterist=) :)

zato sm tut arrowa kupu in sm biu happy z nem=)/na 50 ccm/ na 70ccm pol mi je pa skos poku :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... zanimivo.... Pa Hvala obema.... upam da bo še kakšen odgovor...

LP Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO JA GLEDE LASER X PRO TI BOM LAHKO ODGOVORIL U KRTAKEM KER IMAM AVSPUH ŽE NAROČEN IN IMAM TUDI AEROXA ZRAVN BOM DAL ŠE DELORTO FRGAZAR ZANIMAM ME SM NEKI A NEJ DAM GOR ORIGINAL FILTR AL NEJ DAM TEGA K MAM MALLSOI E5 SPORT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari glej...=P jaz mam tud fergiča namen kupit....( dellorto 17.5 )..... ja kolk sem jaz prebral če nimaš midi kita not da se ne splača met športnega filtra gor...!! Če sem kaj narobe povedal me prosim popravite.... ker je bilo že kar nekaj govora o tem.... eto ti link...=)

Tu .. vidis tu klikni...=P

Pa ko boš dobo lasera mi sporoč...=P pa povej kak deluje tota stvarca..=)... aia btw kiri ferg si boš kupo??

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno pitanje

dost mam tega da mi folk k ga akul prevažam uničuje sopotnikovo plastiko pa me zanima če ma aerox puščeno da dam gor jaz tačke za sopotnika in če jih ma kdo za prodat

lep pozdrav

tito vas ma rad:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da kOci prodaja te tačke... Nisem siguren... če pa ma skuter tam nareto da se dajo gor tačke pa ne vem.... Alo kOc i ... če maš kaj viška totih tačk se bi dalo kaj zmenit..??.. Ker sem v eni temi zasledil da je od tebe nekdo kupo te tačke...(mislim da je bil to NejcZ...)

Lp Nejc...=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jih je kupu ja ker sem jih jaz mel na ditechu, ko sem ga pa prodajal sem jih dal dol ker se mi je škoda zdelo dat jih zraven, nism pa noben diler z temi tačkami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam stopalke za prodt. PM. + use dele za Aprilio SR50 vse plastike in vse razn agregata. PA piaggio blok MHR 70 ccm komplet cel.

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima ta že original stopalke? Ali si jih ti tudi dokupil... So pa super zadeva, tk da tisti k jih želi met, naj kupi čimprej!

IPB Slika

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam en problem... Sicer mam Aerox-a (01) pa ko stisnem spredno bremzo mi ta ročka v 3 sekundah pride to ročke za plin/gas. Kaj je narobe..?? A bo zajla vsak cajt fuč al manjka zavorne tekočine al kaj drugega. Bremza pa še vedno. Morem pa vsake tolko cajta spustit ročko ko bremzam, da gre ta ročka spet v prvoten položaj in jo spet lahko stisnem.

Upam da nisem preveč zakomplicirat tole vprašanje..=P.

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajla ne bo fuč ker je ni :D

probaj odzračit zavorni sistem pa zamenjat olje, bi moglo bit potem dobro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!