Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

In da nikol več ne rečeš, da se ne oglasim, ko se v LJ  :fight2:

:cry: :cry: :cry:

Vem.....kriv sem....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sam, k je biu toooook lep popoldan.........

Se bom oddolžil v prvi priliki........ablubm :blush:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra je na chatu  :kva2:  :kva2:

Po moje se mu je čist odfukalo  :grim

Od prevelike al premajhne "kilometraže"?? :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra je na chatu  :kva2:  :kva2:

Po moje se mu je čist odfukalo  :grim

Ni na četu.....sam napačno sem stisnu......in ker mam narjen, d me avtomatično prjavla.......

BTW........kilometraža...........kaj je že to????? A misliš, do službe pa nazaj.....bednooooooooooooooooooooooo :angry2: :angry2:

BTW.......ko sexas.....sexaj s srcem..........nikol ne veš, kdaj je bilo zadnjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno. Komot lohk ponucaš kak drug organ.

A se ti ne zdi.....da je moj malček prešfoh za take eksperimente :hmm: :hmm: :hmm:

BTW.......Sex......je mast božja!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejte si jih čez praznike ... jaz grem zdaj na škarpeno s krompirjem ... jutri je The Dan ... vreme je nizko oblačnostno ... z Maxijem grem na pizzo in na furico ... pa kak pirček bova zvrnila ... pa še vse druge kozlarije bom počela ... :010

Če bo kdo po Obali laufal pa naj pokliče ... sicer težko verjetno, da me dobi, ampak nikol se ne ve :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejte si jih čez praznike ... jaz grem zdaj na škarpeno s krompirjem ... jutri je The Dan ... vreme je nizko oblačnostno ... z Maxijem grem na pizzo in na furico ... pa kak pirček bova zvrnila ... pa še vse druge kozlarije bom počela ... :010

Če bo kdo po Obali laufal pa naj pokliče ... sicer težko verjetno, da me dobi, ampak nikol se ne ve  :rolleyes:

In ti boš rekla, da ti ni z rožicami postlano :angry2:

BTW......ko zaideš v pasti.........te morda le sex reši hujših posledic!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

500g nepasirane skute

250ml kisle smetane

1 žlica smetane za kuhanje

Ščepec soli

Vse zgornje zmešađ

Vlečeno testo (cca 300g)

Maslo

"POLIVKA":

1 jajce

250ml kisle smetane

Zmešaš

100g ribanega polnomastnega sira

Razvaljaš testo, ga namažeš z maslom in do polovice z nadevom. Zviješ, daš v pekač in poliješ s polivko. Daš v pečico na 190 stopinj za 30 minut. Po 30 minutah pečenje daš na vrh še nariban sir in daš nazaj v pečico za 10 min. Nato izklopiš pečico in pustiš v njej še 10 min. Pripraviš mizo, narežeš, daš na krožnik, vzameš iz hladilnika jogurt in poješ. :)

Malo je še ostalo. Vabljeni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba mal praha spucat v našem peskovniku ... smo se ful igrali, potem pa šli, ne da bi kdo za sabo pospravil :rolleyes:

Alla skuto lahko zamenjaš z mesom, ki ga popražiš na čebuli in česnu ... :P ... malo domišljije draga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak zakaj ima svoj zato ! zato se sprašujem zakaj je človeška ribica slepa, ljudje pa ne vidimo v temi ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak zakaj ima svoj zato ! zato se sprašujem zakaj je človeška ribica slepa, ljudje pa ne vidimo v temi ? :grim

Zato. :D :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak zakaj ima svoj zato ! zato se sprašujem zakaj je človeška ribica slepa, ljudje pa ne vidimo v temi ? :grim

Dragi Rude!

Moram te razočarati, da se motiš. Človeška ribica ni slepa. Slepi smo ljudje, ker ne vidimo tistega, kar vidi ribica. In tudi ljudje vidimo v temi. Lep primer so vse slepe kure, ki najdejo zrno ... :grim

BTW pri nas je sonček, prideš na kavo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem ! ko bo sneg pobelil deželo in bo rumeno le tam kjer psi opravljajo potrebo in ko bo soseda priznala da je mož pogosto zdoma, da najraje vidi konja v postelji, zato ker je analno priklopljena na slonov rilec, ta pa ne rine z glavo skozi zid, še zlati ne na plaži kjer je velik direndaj ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Klimbro sem zadnjič za trenutek našla, zdej se je pa spet zgubu :cry:

Če ga kdo najde, naj ga vrne prijaznemu najditelju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!