Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Najprej Pervyjy, zdej še lojzija....

Kakšen razvrat.....

Čaka nas vesolni potop.... O:-)

Bemti :?

Kako bomo vse to prestal? :kva2:

p.s.Samo inkognito in v tvojo vednost : " En model je v naši kleti pozabil 50 litrov cvička. Baje je dober za holesterol ( cviček, ne model :grrr ) Pa za srce. ( cviček, ne model :grrr ) Pa za ....... khm... vse..... je dober ( cviček, ne model :grrr ) :) :004

Veš kaj.... če bi bil Keky bi že zdavnaj rekel PRIDEM.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, sem jast v veliki prednosti.

Raztopil sem že ves holesterol tja do leta 2055.  :OK:

..pa ne da si danes na cvičku. Moram rečt, da sem danes nafilal sodček s to dolenjsko medicino v količini 50l. Trenutno sem pa tut v fazi testiranja. Zaenkrat mi ni žal investicije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa ne da si danes na cvičku. Moram rečt, da sem danes nafilal sodček s to dolenjsko medicino v količini 50l. Trenutno sem pa tut v fazi testiranja. Zaenkrat mi ni žal investicije. :OK:

Ej ampak je pa skopuska ta nasa drzava UNIVERZALNO ZDRAVILO PA GA NE DAJO NA RECEPT! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa ne da si danes na cvičku. Moram rečt, da sem danes nafilal sodček s to dolenjsko medicino v količini 50l. Trenutno sem pa tut v fazi testiranja. Zaenkrat mi ni žal investicije. :OK:

Ej, a ti veš, kok mamo hropci izkušenj v takih testiranjih....50, kaj pa, če ti vseen rabiš mal strokovne pomoči pr testiranju, več okusov več zazna....lahko, da ti je dolenjček postaknu kakšen gnil grozd iz Trške gore...pa nis tega porajtou? :yea2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če bi reku maja, mu človk ne bi mogu verjet... :P

Se najprej je mislu maja, potem je pa še enkrat premislu in je reku:

" Mucica moja, se mi zdi, da sem se mal prenaglu. " :huh:

Potem je pa še enkrat preračunal in ...eto ti ga na.... :) :OK:

Sicer ti bo pa že sam povedal. :) Sam na kofe mi ga ne vabit! :angry:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo taprava tema za xxxx-ti post............moja,Manuelina,Valerijina....pa vseh,ki se radi potikate po njej.

Dan je bil lep....necerjetno,da človek kljub svojim letom,ni pogrešal sonca....le zakaj........itaQ....novoletno vzdušje.....lupčkanje po dolgem in počes......

Predlog!!!!!!

Kaj ko bi se zvesti člani tege najboljše teme dobili pred novim letom nekje na nevtralnem ozemlju......se poljubili in poslali v.... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .....srečnejšo bodočnost?????

Vsi predlogi zaželjeni......Manu smo enoglasno izvolili za organizatorko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi povabite zraven :wub:  :wub:  :wub: (bomanudovolila) :wub:  :wub:  :wub: (pa še barto...pol pa res nobenga več....

LP D

Mucica, stvar je taka, da če Manu ne povabi tebe :wub: in ElBja :K , potem tudi jaz ne pridem! :grrr (Kam že? :hmm: )

p.s.

Sicer pa Manu že dolgo nisem videla. :huh: Bogve, kaj se dogaja z njo. :hmm:

Pa mi je moj psihoterapevt :wub: lepo povedal : Ta predbožjastni čas je res čuden. Mislim, da bo kar držalo. :) :004

p.p.s.

Dašenka.... :kva2: lihkar me je klicala ( Manu ), je rekla, naj ti pošljem enga :004 .....

:photo:

A bomo kej lišaje na Rogli fotkal ob priliki? O:-) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A bomo kej lišaje na Ritki fotkal ob priliki? O:-)  :rolleyes:

:eek: ...kuko si vedla,da se mi je naredu.....

:blush: :blush: po mojem je to sicer preležanina od preveč počivanja.....al ipaQ ne zgleda ravno prelestno :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole moram napisat, ker se mi zdi skrajno:

- podlo

- primitivno

- smešno

- bedasto

- čudno

V glavnem zgodilo se mi je sledeče:

Včeraj sem nič hudega sluteče ugotovila, da so kakiji, ki mi jih je pred dobrima dvema mesecoma pritovorila sodelavka, že prilično zreli in da bi lahko končno iz njih naredila težko pričakovano marmeljado in jam. Nebodigatreba sem šla v Mercator po želin (ker sem pač moderna kuharca in nimam časa kuhat marmeljado in jam 4h, ampak samo 4min, kolikor je potrebno z uporabo želina) ter hkrati tam ubodla tudi ful fletna kuzarace za marmeljado. Res so se mi zdeli fletkani, mislim še sedaj so.

Kakiji so tako lepo pristali spasirani na pol v loncu, malo sem jih še pokapala z limono in rumom (seveda se mi je ta hudič od ruma spet po pomoti čisto preveč zlil iz steklenice) ter jih začela tenstat za marmeljado in jam. Tako po 15 min sem vso tenst nalila v ljubke kuzarace ter jih skrbo zaprla in zavila z deko.

Seveda, ker mi je sodelavka pritovorila kakije, sem ji takoj naslednje jutro odtovorila dva ljubka kuzaraca marmeljade ter jo že navsezgodaj zjutraj presenetila z njimi na mizi. Ker pa smo bili v soboto s sodelavci na smučanju in se nam je na povratku v Koper, ob 01.00 uri zjutraj na Trojanah zgodil zelo neljub dogodek - sodelavc je namreč dobil krof brez marmeljade, čeprav je naročil krof z marmeljado - sva se s sodevko domislile, da mogoče ne bi bilo slabo, da en ljubek kuzarac marmeljade odneseva sodelavcu v pisarno. Seveda ga še ni bilo v službo, ker je bolj pozne sorte, zato sva ljubki kuzarac marmeljade pustile na mizi ter bile neznosno vesele ob misli, kako bo šele on vesel, ko bo zagledal ta ljubek kuzarac marmljade na mizi.

Sodelavcu smo že večkra, ob jutranjih urah, kaj nastavili na mizo in vedno je imel navado, da je potem takoj poklical in se prav prisrčno zahvalil. No, tokrat tega klica ni in ni bilo, kar je bilo že jako čudno. In glej ga zlomka, ravno ob peti popoldan ga srečam na stopnišču in ga pobaram, če je bil vesel namaza na mizi. Sodelavc ni imel blage veze za kak namaz gre, ampak ker je sam namazan z vsemi žavbami, sem bila prepričana, da se samo malo šali, nakar ugotovimo, da res nima pojma o čem govorim.

In poanta vse te zgodbe, ki je upam, nihče ni bral v celoti:

SODELAVCU JE NEKDO UKRADEL IZ MIZE S SRCEM PRIDELANO MARMELJADO V LJUBKEM KUZARACU!!! :kva2: :kva2: :kva2: :angry2: :angry2: :angry2:

In sedaj prosim za vaš HELP:

Dejstva:

- sodelavc je v pisarni sam

- vrata pisarne sva s sodelavko po odhodu iz nje zaprli

- vhod v pisarno ima, kadar ga ni, samo tajnica, vendar ker pisarne ne zaklepa lahko vanjo vstopi kdorkoli

Vprašanje:

- kdo pri hudiču bi med osmo in deveto uro zjutraj ukradel ljubek kuzarac z marmeljado :blink: :BUA: :( :hmm: :wacko: :blink:

- zakaj bi nekdo ukradel z mize ljubek kuzarac z marmeljado :hmm:

- kako naj najdemo skritega tatu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, da je Klimbra! :doze:

Se mi je sicer dozdevalo, da ga je moje oko uzrlo po Cimosovih hodnikih, pa sem mislila, da imam še mal privide od prekomerno zaužitega sobotnega alkohola ...

KLIMBRA VRNI MARMELJADO :kva2: ... JE IZ KAKIJEV IN NE PAŠE V GOLAŽ :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sploh ne bi bilo prvič  <_<

Odgovor bomo izvedeli takoj, ko bomo prvič jedli golaž izpod rok kuharskega mojstra Klimbroida ... :)

Bogve kakšno marmeljado je uporabil na SR žuru na Jančah :eek:

Drugič, ko bom šla kufetkat k njemu, bom preiskala vse skrite kotičke v stanovnju, ziher se kje nahajajo ogromne zaloge marmeljade :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!